Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Kobiet w Krakowie

9 grudnia, 2022 @ 7:45 pm - 10:30 pm

45zł

Kobiecy Krąg Babilonek

Zapraszamy do wspólnej celebracji kobiecości, piękna i seksualności w Tobie. Raz w miesiącu, w piątkowe wieczory, będziemy spotykać się, by tworzyć i wzmacniać nasz kobiecy potencjał.
 
Chcemy spotykać się, by tworzyć i wzmacniać nasz kobiecy potencjał. Kręgi Kobiet znane są od setek lat. W kręgach kobiety spotykały się, by przekazywać sobie swą mądrość, dawać wsparcie, tworzyć MOC. Będziemy dawać sobie przestrzeń siostrzanego wsparcia, odkrywania, dzielenia się i obdarowywania swoimi talentami, mądrością i pięknem.
 
Będziemy rozmawiać o wszystkim. Będziemy tańczyć, ruszać się, uczyć nasze ciała że mogą wyrażac na różne sposoby. Nasze emocje, nasze potrzeby (te zaspokojone i te nie), nasze role i maski, nasze pragnienia, kobiecość i seksualność.. aż pozwolimy sobie na obudzenie się tej, która pragnie biegać z Wilkami w poczuciu mocy.
 
Wierzymy, że tworząc taką przestrzeń i taką społeczność możemy o wiele więcej – razem, w połączeniu ze sobą.
 

Grudniowy Krąg

9.12.22 to będzie nasz w tej formule ostatni Krąg w HOLI.
Będziemy go trzymać dla Was razem, będziemy żegnać stare i zapraszać nowe. Mamy intencję, by na tym Kręgu zaprosić Was już w nieco głębszą podróż. Pokazać to, co na Kręgach otwartych istniało jedynie w eterze – moc głębszej pracy i transformacji.
 
Chciałybyśmy zrobić dla Was Medytację Dynamiczną Osho. To piękny, mocny i transformujący proces w którym dotkniemy pięciu lęków: lęku przed życiem, szaleństwem, orgazmem, śmiercią i celebracją życia. Mamy poczucie, ze jesteśmy gotowe. My i Wy. To będzie także Krąg puszczania tego co stare, zamykania historii i otwierania się na nowe z totalnym zaufaniem i celebracją tu i teraz, wyłączeniem głowy i po prostu Czuciem… Idzie nowe.
 
Będzie wspaniałe 🦋
 
Lista kręgowa pewnie będzie w jakiś sposób ograniczona, potwierdzeniem rezerwacji będzie wpłata, bo to co jest najtrudniejsze dla nas organizacyjne to nieprzewidywalność obecności. A chciałybyśmy dać tą możliwość udziału jak największej ilości osób, jednocześnie gwarantując komfort i wygodę.
 
AHO AYE czekamy na Was z utęsknieniem i piękną pracą zaplanowaną na ten wieczór 💗
 

Zapisy 

Prosimy o rejestrację: https://forms.gle/iSNyMFRNVbd767zn6
 
a do 5.12. potwierdzenie obecności wpłatą 45 zł (informacje wyślemy mailem).
 
❤️🐚❤️🐚❤️🐚❤️🐚
 
Tematy, jak też przebieg spotykań zależą więc od nas wszystkich. Chcemy dać przestrzeń temu, co się będzie pojawiać. Dzięki wzajemnemu wsparciu poczujemy się akceptowane, wysłuchane, zadbane i dokarmione na różnych poziomach. W Kręgu pomagamy sobie zobaczyć nasze wewnętrzne światło, ale także spotkać z tym co trudne i poza codzienną „maską”.
 
Krąg, to przestrzeń, w której budzi się Toja wewnętrzna Mądrość. To także miejsce, w którym otwiera się wyższa świadomość kobiecej wspólnoty, bycia w połączeniu z innymi kobietami oraz tą, która jest źródłem naszej naturalnej mocy – Matki Ziemi.
 

Formuła i Zasady

Nasz krąg nazywamy kręgiem półotwartym, czyli takim, do którego mogą dołączać nowe kobiety w dowolnym momencie. Zasadą jest także pełna dobrowolność i podążanie za czuciem potrzeby z serca, bez przymusu, tam i wtedy, gdy czujesz, że to Twoje miejsce i czas lub gdy właśnie chcesz coś dać. Wszystkie jesteśmy równe, widzimy się, słyszymy, przyjmujemy takimi jakie jesteśmy, bez oceniania, z akceptacją różnorodności.
 
Naszym zadaniem jako zwołujących krąg nie jest bycie liderką, otwieramy krąg, trzymamy przestrzeń, zapraszamy intencje, a w trakcie przypominamy o obowiązujących zasadach. Podstawową zasadą, której uczymy się i jednocześnie przestrzegamy w całym cyklu jest bycie w kręgu bez maski.
 
Zdejmując zbroję i wyzbywając się chęci zrobienia na drugiej kobiecie dobrego wrażenia otwieramy się na dzielenie się sobą, zamiast udawać uczymy się wyrażać swoje potrzeby i prosić inne kobiety o wsparcie. Nasze spotkania pozostają przestrzenią, w której możemy być ze swoim bólem, niepewnością, czy radością zawsze licząc na pełną dyskrecję innych kobiet. Wszystko co w kręgu się dzieje, w kręgu zostaje.
 

Prowadzące

Dwie kobiety, które połączyła niezwykła historia. I które pomiędzy sobą doświadczyły każdego aspektu kobiecej relacji, od wojny do pokoju, od nieufności po siostrzana miłość.
 
Sylwia RoMa
Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik. Była Prezeska Fundacji Polski Instytut Mindfulness, odpowiadam za kształcenie przyszłych nauczycieli MBSR. Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu. Prowadzenie Kręgów marzyło mi się od zawsze. Jednak dopiero niedawno poznałam moją Siostrę Duchową, z którą dzielimy ten potencjał. Odnalazłam także swoje Plemię i poczułam moc płynącą z energii bycia blisko i prawdziwie wśród Kobiet. Teraz tymi zasobami pragnę dzielić się dalej.
 
Joanna Rati SayMa
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4 letnią szkołę terapii skoncentrowanej na ciele w nurcie Core Energetics. Swoją przygodę w tym zakresie zaczęłam ponad 10 lat temu od ustawień systemowych (certyfikat Taunus-Institut für Stilles Familienstellen) i technik pracy z ciałem TRE, uzyskując certyfikat TRE Provider. Po drodze poznawałam coraz więcej metod pracy, taniec ekstatyczny i intuicyjny, różne formy medytacji w tym różnorodne medytacje Osho, masaż żywiołów i masaż tantryczny, techniki pracy z oddechem. Przez wiele lat specjalizowałam się w pracy nad relacjami męsko-damskimi jako psycholog i coach (Mars-Venus Coaching, US), a od kilku lat intensywnie zgłębiam tantryczne metody pracy z drugim człowiekiem a przede wszystkim w relacji ze sobą. Budzę moc poprzez ruch, taniec, ekspresję i siły przyrody z nurcie Żywiołów Serca (CorElements). Spotkanie mojej Duchowej Siostry pokazało mi nowy wymiar kobiecej relacji, którym teraz wraz z Nią chciałabym się dzielić.

Szczegóły

Data:
9 grudnia, 2022
Godzina:
7:45 pm - 10:30 pm
Koszt:
45zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

MindfulnessLAB by Sylwia RoMa
Phone
508098116

Miejsce wydarzenia

HOLI Body&Mind Center
Siewna 30b
Kraków, małopolskie 31-326 Poland
+ Google Map
Phone
508098116
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia