O mnie

Home    /     O mnie

Moja droga duchowa

Witaj na mojej stronie. Jeśli tu jesteś to znaczy,  że prawdopodobnie jesteś na drodze rozwoju swojej świadomości i szukasz czegoś dla siebie. Pozwól, że najpierw opowiem Ci o sobie.

Zawodowo spełniam się prowadząc własne centrum pracy ciałem, prowadząc kursy mindfulness oraz zajęcia jogi, a także współpracując z uczelniami, organizacjami i korporacjami przy realizacji projektów edukacyjnych. Mam to szczęście, że twardo stąpam po własnej ziemi, tak więc z lekkością syntezuje i przekładam na działanie to co koncepcyjne i enigmatyczne dla innych. I dziś chyba mogę stwierdzić, że to właśnie mój talent i moja najlepsza oferta – przekładanie duchowości i szerszego rozumienia tego co niezrozumiałe – na ziemski i łatwy język. 

Moja ścieżka rozpoczęła się 20 lat temu, gdy pierwszy raz trafiłam na zajęcia jogi. Od tamtej pory joga i medytacja stanowią moją codzienność i są ścieżką osobistego, a także w efekcie i zawodowego rozwoju.

Ważna jest dla mnie duchowość która buduje i odnajduję w kontakcie i połączeniu z naturą. Praca z żywiołami to moja “wiedza tajemna” przez która rozwijam swoją intuicję i realizuje potencjał. Przepływ i połączenie z siłą pięciu żywiołów  daje mi moc kreacji i manifestacji obfitości we własnym życiu. 

Staram się działać zawsze w oparciu o wysokie wibracje, takie projekty realizuje i takich ludzi pragnę przyciągać.

Jeśli Ci się to spodoba to może oznaczać, że będę miała coś dla Ciebie.

Moja droga zawodowa

Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBSR/MBCL (certyfikat Mindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness; certyfikat Mindfulness-Based Compassionate Living wydany przez Polski Instytut Mindfulness).

Erickson International Coach. Certyfikowany trener biznesu szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK – metodologia oparta na międzynarodowych standardach NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International.

Dyplomowany nauczyciel jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II oraz Mindful Movement wg standardów Institute for Mindfulness-Based Approaches.

Była Prezeska Polskiego Instytutu Mindfulness – głównej organizacji szkolącej z zakresu mindfulness w Polsce. Pełniła także rolę Dyrektora Studium Nauczycielskiego MBSR. Superwizor MBI:TAC (Mindfulness-Based Interventions: Teaching Assessment Criteria).

Właściciel Mindfulness LAB (wcześniej HOLI Body&Mind Center), ośrodka zajmującego się tworzeniem programów z nurtu mindfulness. 

Opiekun merytoryczny i Wykładowca kształcenia podyplomowego na Uniwersytecie Łódzkim, Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ przy Pracowni Rozwoju Kompetencji UŁ. Wykładowca na Studium Nauczycielskim Mindfulness Based Stress Reduction.

W latach 2015 – 2017 pełniła też funkcję dyrektorki Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.

Współautorka bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer Polska – ABC, 2012r.). 

Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w programach CoachWise Coaching Essentials™, Transforming Communication™, Family Coaching -Erickson College International, The Art & Science of Mindfulness.

Co oferuję?

Praca indywidualna ma zupełnie inny wymiar rozwoju, niż spotkania grupowe. Dostosowana do Twoich potrzeb, może być odpowiedzią wszędzie tam, gdzie sytuacja jest wyjątkowa.

Korzyści wynikających z praktyki mindfulness jest bardzo wiele. Pomaga ona redukować ból fizyczny czy psychiczny, a także poznać go i zrozumieć jego naturę. To dąży do akceptacji, a ta w efekcie daje cudowne ukojenie.

Zapraszamy firmy i organizacje, które poszukują dla swoich pracowników programów z zakresu well-being, w których ideą przewodnią będzie zadbanie o pracownika.

Co mówią nasi klienci?