Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BeMindful Club™ :: Emocje w ciele :: /Kraków/

14 maja, 2018 @ 6:00 pm - 8:30 pm

25zł
W naszych ciałach zapisane są doświadczena całego życia i emocje z tym związane. Niektóre z nich akceptujemy, inne wypieramy. Czasami też lekceważymy, nie zwracając uwagi na sygnały płynące z ciała i informujące nas o potrzebach.
 
Podczas spotkania klubu spotkamy się ze swoimi emocjami, poznając ich skalę i energię. Będzie też przestrzeń do wspólnej praktyki mindfulness w temacie pracy z emocjami.
 
Zapraszamy do wspólnych eksperymentów.
————————————————–
Naszym celem jest propagowanie idei mindfulness – nie w formie tymczasowej mody, trendu na runku, ale jako styl życia i świadomy wybór przytomnej obecności każdego dnia.
 
Jako organizacja zajmująca się profesjonalnie tematyką mindfulness pragniemy propagować tą metodę , podkreślając jej naukowe korzenie i wskazując wachlarz możliwości praktycznego zastosowania.
 
Mindfulness to nie tylko redukcja stresu. Uważność może mieć zastosowanie w każdym aspekcie życia: pracy, komunikacji, relacjach, rodzicielstwie, edukacji, jedzeniu, zdrowieniu.
 
Podczas klubowych spotkań w naszym centrum będziemy pokazywać różne zastosowania uważności i jednocześnie doświadczać praktyki na sobie.
 
Tworząc nasze programy edukacyjne na stałe współpracujemy z Uniwersytetem Łódzkim i Pracownią Rozwoju Kompetencji UŁ.
 
Jesteśmy także na liście certyfikowanych nauczycieli mindfulness w Polsce, co się z tym wiąże gwarantujemy standardy i jakość tej metody (http://www.polski-instytut-mindfulness.pl/nauczyciele/lista-nauczycieli/sylwia-rogala-marciniak)
 
Zapraszamy serdecznie!

ORGANIZACJA

• Zapisz się: klub@centrumholi.pl
• Potwierdź swoją rezerwację uiszczając opłatę organizacyjną w wysokości 25 zł:
86 1050 1445 1000 0022 5313 1763
• Zdecyduj się w ostatniej chwili i zapłać na miejscu 30 zł.
 
Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
14 maja, 2018
Godzina:
6:00 pm - 8:30 pm
Koszt:
25zł
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia

2_10