Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zacznijmy Razem! JOGA W PARZE

30 kwietnia, 2017

Zdajemy sobie sprawę, że najtrudniejsze jest wejście na matę. Jednocześnie, gdy to już zrobimy, odkrywamy wieloaspektowość tego doświadczenia. Czasami jednak ograniczają nas przekonania – że to za trudne, że nie będziemy się dobrze czuć w praktykującej już grupie, że z kimś znajomym byłoby prościej…
Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę cenową – a w niej specjalne ceny wejść w parach. Zabierz przyjaciółkę, chłopaka, mamę, wujka…. Zacznijcie razem i skorzystajcie z naszej propozycji!

JOGA jest najstarszym na świecie systemem samodzielnego rozwijania jednostki, który pozwala na osiągniecie stanu równowagi umysłu dzięki ćwiczeniom fizycznym, umysłowym i duchowym. Joga daje zdrowie i długowieczność poprzez ćwiczenie asan (pozycji jogi), które wyrabiają giętkość rdzenia kręgowego (fundament życia), uspokajają nadmiernie podrażnione nerwy, rozluźniają mięśnie, odżywiają narządy i ich ośrodki nerwowe.

Ciało, umysł, emocje stanowią nierozerwalną całość, wzajemnie na siebie wpływają. Odkrywając zakodowane w ciele nieświadome wzorce w postaci sztywności mięśni i stawów lub ich nadmiernej słabości, nieprawidłowej postawy, zablokowanego oddechu, docieramy do źródeł naszych życiowych postaw. Dzięki ćwiczeniom mamy szansę ich przekształcenia.

C E N N I K W E J Ś Ć W P A R Z E
– cena za wejście pojedyncze:
joga, body balance, inne formy pracy z ciałem 40 zł / para
studenci, seniorzy 30 zł / para

K A R N E T Y R E G U L A R N E
– karnet w parze (cena za dwa karnety):
4 wejścia 160 zł
5 wejść 190 zł
6 wejść 216 zł
7 wejść 238 zł
8 wejść 256 zł

–  jeden karnet dla dwóch osób:
12 wejść 220 zł

Zapraszamy! Promocja trwa do końca lutego!

Zapisy i informacje: klub@centrumholi.pl

Szczegóły

Data:
30 kwietnia, 2017
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia