Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pełnia Życia – Potencjał i Cień

22 kwietnia, 2017 @ 10:00 am - 4:00 pm

130zł
Świat, którego doświadczasz zmysłami, który się zmienia i nabiera tempa, który czasem Cię przytłacza, sprawiając, że czujesz, że życie to trudny dla Ciebie czas.
 
Czy tak ma to wyglądać ? Czy o to chodzi w życiu?
A jeśli jest inna możliwość? Inna perspektywa?
 
Świat jest grą przeciwieństw. Przeciwieństw, które się wzajemnie łączą i przenikają, tworząc Pełnię Życia. Jasny-ciemny. Dobry-zły. Ciepły-zimny. Spokojny-agresywny. Szybki-wolny. Zarozumiały-pewny siebie. Elastyczny-skostniały.
 
Co by się zmieniło? Jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś zaczęła/ął poznawać i nauczyła/ł się świadomie używać energii tych przeciwieństw? W ten sposób tworząc pełnię i wewnętrzne zrozumienie samej/ego siebie, ale też lepiej zrozumiała/ł powody tego, dlaczego inni wokół ciebie zachowują się inaczej.
 
Warsztat, na który serdecznie Cię zapraszamy da Ci prostą metodę rozpoznawania potencjału-pozytywnej strony danej sytuacji oraz odważnego korzystania z jej cienia-ciemnej strony. Dzięki temu zaczniesz zamieniać część życia w jego PEŁNIĘ.
Rozwijając zdolności do używania przeciwieństw i zarządzania nimi otworzysz przed sobą nowe możliwości i zasoby, którymi wcześniej nie dysponowałaś/eś. Obudzisz własną siłę i entuzjazm, który stanie się nagrodą, radością i uznaniem dla samej/ego Ciebie, a także inspiracją dla Twoich najbliższych.
 
Życzymy Ci dużo dobrego i do zobaczenia już 22.04.2017 r. na warsztacie.
 
Program warsztatu:
– zasady: partnerstwo, zaangażowanie , zaufanie
– wzorce społeczne i kulturowe
– wzorce z dzieciństwa
– co dostrzegasz?
– co wypierasz?
– odczuj-uświadom sobie
– zaakceptuj
– uwolnij
– bieguny i przeciwieństwa
– potencjał i cień
– motyw Motyla
 

PROWADZĄCY:

Joanna Wieczorek – trener & coach,
Piotr Tomaszewski- trener & coach
O nas:
Jesteśmy Partnerami w życiu osobistym i zawodowym – co nieczęsto się zdarza 🙂
Chcemy pokazywać, jak można skutecznie łączyć kobiecą mądrość i męską aktywność.
Takie połączenie umożliwia także lepsze i skuteczniejsze docieranie do osób, z którymi spotykamy się zawodowo. Dlaczego? Ponieważ każdy potrzebuje pewnej równowagi elementu męskiego i żeńskiego, a co za tym idzie – innej metody pracy ze sobą.Jesteśmy spełnionymi ludźmi. Wszystko, co robimy dziś jest przyjemnością i chęcią wspierania innych na drodze ich rozwoju. Droga, jaką przechodzi większość z nas to podświadoma realizacja potencjału naszych rodziców. I na tym większość ludzi kończy. Realizują, lub próbują realizować wzorce z dzieciństwa. Ale najważniejsze jest to, co jest POZA TYM… – jakość życia, której większość z nas nie zna. Dlaczego? Bo ich wzorzec odziedziczony po bliskich tego nie zawierał. Wielu ludzi czuje, że mimo upływu lat nie realizuje swojego PEŁNEGO potencjału możliwości – tak, jakby coś W NAS Z CZASEM UMIERAŁO… To, co chcemy dać tym, z którymi pracujemy, to możliwość obudzenia odwagi, by odkrywać życie bogatsze i ciekawsze niż dotychczas. Chcemy inspirować i wzniecać ogień motywacji, który drzemie w każdym z nas! Dlaczego? Ponieważ lubimy ludzi i widzimy ich jako partnerów wspólnego rozwoju. Każdy, kogo spotykamy jest wartościowy sam w sobie i to staramy się w ludziach obudzić – POCZUCIE ICH WŁASNEJ WARTOŚCI. Pomagamy innym uświadomić sobie, że są wartościowi tacy, jacy są, a na ZMIANĘ nigdy nie jest za późno!
Absolwenci szkoły trenerów Cognitus -Katarzyna Świątkowska. Ukończony kurs kompetencji w zakresie Minfulness – Trening Uważności. Uczestnicy licznych konferecji z udziałem ,Kamili Rowińskiej, prof. Rafała Ohme,dr Łukasza Marciniaka, dr Małgorzaty Sidor-Rządkowskiej, Justyny Krawczyk(JBSK), Bartosza Berendt(Izba Coachingu) Adama Walerjańczyka, Piotra Ławacza . Szkolenie z Motywacji Błyskawicznej u- Agnieszka Maruda Sperczak – jedynej trenerki tej metody w Polsce.
 

ORGANIZACJA:

Inwestycja:
Wpłata do 13.04.2017 – 130 zł
Wpłata do 19.04.2017 – 150 zł
Po 20.04.2017 i w dniu warsztatów – 170 zł
 
Rabaty:
Z Osobą towarzyszącą – 220 zł (110 zł/Osoba)
Wpłata jednorazowa za dwa warsztaty kwiecień/maj – 220zł/Osoba.
 
Wpłaty proszę przesyłać na konto:
Nr.konta:
51 1020 3408 0000 4102 0206 7163
Joanna Wieczorek
W tytule przelewu prosimy podać: AiP, data warsztatu, imię i nazwisko Uczestnika.
 
W tym cyklu zapraszamy Cię na dwa warsztaty:
*22.04.2017 (sobota), godz.10.oo-16.oo „Pełnia życia – potencjał i cień”
*20.05.2017 (sobota), godz 10.oo-16.oo „Umysł wolny od blokad i ograniczeń”
 

Szczegóły

Data:
22 kwietnia, 2017
Godzina:
10:00 am - 4:00 pm
Koszt:
130zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia