Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Art and Science of Mindfulness – PhD Marilyn Atkinson

13 maja, 2017 @ 9:00 am - 15 maja, 2017 @ 5:00 pm

2800zł

Art & Science of Mindfulness
13-15.04.17 Łódź

W dzisiejszym świecie gdzie technologia i informacja pozwala nam na zrobienie jeszcze więcej w jeszcze krótszym czasie, gdzie stres towarzyszy nam wszystkim i nierzadko wywołuje depresje lub inne choroby skutecznie uniemożliwiające nam efektywną pracę i spokój wewnętrzny, praktyki mindfulness zaczynają odgrywać coraz większą rolę w sprawnym funkcjonowaniu wielu organizacji. Firmy takie jak Apple, Procter & Gamble,  Deutsche Bank, Starbucks, Google i wiele innych zapraszają do współpracy coachów mindfulness dbając nie tylko o dobre samopoczucie pracowników ale aby przede wszystkim zwiększyć efektywność działania firmy i osób w niej pracujących.

Już dziś wiemy, że praktyka mindfulness w biznesie znacznie wpływa na funkcjonowanie firm w wielu obszarach równocześnie. Poprzez pełne skupienie, uważność  i obecność praktyki mindfulness podwyższają osobistą efektywność w pracy, wspierają efektywną komunikacje w zespołach, zwiększają zdolność podejmowania trafnych decyzji bez zbędnego stresu, podnoszą samoświadomość i umiejętność zarządzania własnymi emocjami, pozwalają pracownikom zachować wewnętrzny spokój i umożliwiają skupienie się na rzeczach ważnych zachowując pełną kontrolę i nie ulegając czynnikom zewnętrznym, które bywają mniej lub bardziej korzystne.

Program Mindfulness  przygotowany został przez PhD Marilyn Atkinson na podstawie ponad 25 lat pracy coachingowej oraz terapeutycznej w korporacjach.

W trakcie 3 dniowego spotkania z Marilyn Atkinson poznasz szereg najbardziej sprawdzonych i wyselekcjonowanych przez nią praktyk Mindfulness, które według Marilyn przynoszą najszybsze i najlepsze rezultaty w świecie pędzącego biznesu.

Co daje 3 dniowy program Mindfulness

W trakcie tego programu dowiesz się wszystkiego o technikach i praktyce Mindfulness i nauczysz się skutecznie stosować mindfulness na sobie jak i wprowadzać go do pracy z klientem biznesowym indywidualnym i w zespołach.

 • KONCENTRACJA I UWAŻNOŚĆ

  Poznaj techniki umożliwiające pełną koncentracje i uważność. Zwiększ efektywność swoją i swoich klientów.

 • MEDYTACJA MINDFULNESS DLA BIZNESU

  Dowiedz się jak wprowadzić i wykorzystać praktykę mindfulness do pracy w firmach, z zespołami i przedsiębiorcami .

 • SAMOŚWIADOMOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

  Zwiększ swoją samoświadomość i zewnętrzną i wewnętrzną uważność. Odkryj jak stawiać czoła codziennym wyzwaniom wykorzystując techniki mindfulness.

 • ŁATWOŚĆ W PODEJMOWANIU DECYZJI

  Odkryj jak wykorzystać praktykę mindfulness do codziennego podejmowania trudnych i stresujących decyzji.

 • ZESTROJENIE WIZJI, WARTOŚCI I SKUTECZNEGO DZIAŁANIA

  Poznaj sposoby dzięki którym działanie Twoje i Twoich klientów stanie się zgodne z wizją i wartościami własnymi i firmy.

 • UWAŻNE PRZYWÓDZTWO

  Odkryj jak techniki mindfulness w naturalny sposób wspierają umiejętności przywódcze i jak je skutecznie wykorzystać w pracy własnej i z klientem.

„Program Mindfulness zmienił moje życie. Wcześniej żyłem się pod ciągłą presją i stres kierował  moim życiem zawodowym i prywatnym. Dziś to ja zarządzam moimi emocjami i potrafie ze spokojem podejść nawet do najcięższych sytuacji. Wreszcie czujeę się panem swojego losu, a nie więźniem pracy i zarabiania pieniędzy.”

Steven – Business Owner, Ontario, Canada

Jeśli jesteś pracownikiem lub przedsiębiorcą:

Art and Science of Mindfulness da Ci wszystkie narzędzia i techniki mindfulness, które będziesz mógł od razu zastosować na sobie lub wśród współpracowników.
Codzienna nawet 5 minutowa praktyka pozwoli Ci osiągnąć większą jasność w codziennym działaniu, wewnętrzny spokój  i uwolni Cię od destrukcyjnego i bezproduktywnego stresu. Staniesz się bardziej świadomy swoich emocji i dialogu wewnętrznego i będzie w stanie przejąć kontrolę nad tym co czujesz i co myślsz. Uwalniając się od natłoku myśli i mając kontrolę nad swoimi emocjami zaczniesz podejmować bardziej trafne i przemyślane decyzje. Twoja efektywność będzie wzrastać z tygodnia na tydzień wraz z codzienną praktyką. Staniesz się spokojnieszy, Twoje decyzje bardziej taktyczne, a Twoje życie nabierze jaśniejszych barw.

Jeśli jesteś coachem, trenerem, psychologiem

Program Mindfulness został stworzony przez twórcę Erickson College International, uczennicę Miltona Ericksona i współpracownicę Fritz Perls, Marilyn Atkinson, na podstawie ponad 25 letniego doświadczenia w pracy z pracownikami, managerami, dyrektorami wielu firm i korporacji. Marilyn zebrała wszystkie skuteczne techniki, które sama od lat stosuje i stworzyła program Mindfulness aby uczyć coachów jak w najlepszy dla klientów sposób wprowadzać i stosować mindfulness w biznesie.  W ciągu 3 dni poznasz praktykę mindfulness i nauczysz się jak pracować z klientami biznesowymi wprowadzając te techniki w sposób umiejętny i przystosowany do tego typu klienta. Program ma postać interaktywnych warsztatów dzięki czemu nie tylko poznasz najważniejsze techniki ale również przećwiczysz wszystkie elementy na sobie i w pracy z grupą.
Pod zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikach jego ukończenia.

Parę słów od autorki

“ Nasze życie nabrało ogromnego tempa w porównaniu do tego jak żyliśmy jeszcze 15 lat temu. Technologia i systemy w organizacjach dostosowały się do zmieniającej się rzeczywistości, a nawet często same się przyczyniły do rosnącej szybkości i wymogów. My, ludzie natomiast jesteśmy dokładnie tacy sami jak byliśmy kiedyś. Nie wyrosły nam dodatkowe ulepszające części. Dlatego też potrzebujemy nowych, dobrych narzędzi, które pomogą nam się uporać z codziennymi zmaganiami nowej rzeczywistości i umożliwią nam odczuwanie radości nawet jeśli mało mamy czasu dla siebie i bliskich. Mindfulness jest moim sposobem na pomoc tym, którzy ciężko pracują i poddawani są ogromnym ilością stresu. Chciałabym, żeby poprzez praktykę mindfulness ludzie zobaczyli , że można osiągać zdumiewające efekty w pracy kiedy stajemy się uważni i gdy stres nie blokuje nam kreatywnego myślenia. Włączając techniki zawarte w Mindfulness każdy może działać efektywnie, czując spokój, mając pełną kontrolę nad swoim życiem i ograniczyć wpływ czynników zewnętrznych, które często działają na nas destrukcyjnie.”

ORGANIZACJA:

 • Inwestycja w siebie: 2500 zł
 • możliwość wpłaty w ratach (pierwsza wpłata 900 zł)
 • skorzystaj z oferty i zapisz się na cykl szkoleń w cenie 2800 zł:

1) The Art & Science of Mindfulness

3 dni szkoleniowe, 13.05-15.05 Łódź

Dr. Marilyn Atkinson właścicielka oraz prezes Erickson College International, firmy która dziś aktywnie działa w 27 krajach świata i która posiada już 40 000 absolwentów. Marilyn Atkinson i Erickson College International wyznacza wysokie standardy edukacji i certyfikacji coachów od 36 lat. Uczennica Miltona Ericksona. Prawdziwa ikona coachingu i autorka kilkunastu już publikacji przetłumaczonych na wiele języków świata. Jej misja „Coaching – One Conversation At The Time” znana jest na całym świecie. Marilyn podróżuje prowadząc swoje szkolenia przez ponad 300 dni w roku. Ma wręcz niewyczerpywalne zasoby energii, zobaczyć ją w akcji to niesamowite przeżycie i prawdziwa przyjemność.

2) Nauka i neuropsychologia: Coaching z mózgiem w tle

1 dzień szkoleniowy, 4 moduły on-line – 16 godzin

24 punkty CCE
Dariusz Niedzieski, członek amerykańskiego Neuroleadership Institute, wykładowca akademicki, trener biznesu, konsultant, coach Coach PCC. Fascynuje go stosowanie odkryć wiedzy o mózgu w nauczaniu i biznesie. Przeprowadził ponad 1200 godzin sesji coachingowych. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie biznesowe z zakresu zarządzania, zarówno firmami z obszaru SMB, jak i dużymi korporacjami międzynarodowymi. Wydawca książek z zakresu coachingu. Właściciel i założyciel Co&Me Firma doradcza.

3) Sprzedaż: Nie sprzedawaj – daj się kupić!

16.09.2017 Łódź, 1 dzień szkoleniowy, 4 moduły on-line

Katarzyna Highton, MSc Human Resource Management and Training, Leicester University, Coach ICF, międzynarodowy trener TASC dla Erickson College International oraz właścicielka Top Potential. Prywatnie mama dwóch super dzieciaków dla których postanowiła zmienić swoje życie zawodowe i prywatne o 180 stopni.To właśnie z myślą o nich powstała Top Potential- firma, która pozwoliła dzieciakom mieć mamę w domu, a Katarzynie spełniać się zawodowo. Dziś Top Potential generuje dziesiątki zainteresowanych klientów dziennie i zdobywa ponad 300 000 odsłon na You Tube. Program „Nie sprzedawaj-daj się kupić!” pokazuje coachom jak i oni sami mogą osiągnąć podobne rezultaty bez narażania się na trudy sprzedaży bezpośredniej.

 

Link do pełnej oferty i zapisy:

http://top-potential.pl/mindful-biznes-new

Szczegóły

Początek:
13 maja, 2017 @ 9:00 am
Koniec:
15 maja, 2017 @ 5:00 pm
Koszt:
2800zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
http://top-potential.pl/mindful-biznes-new

Organizator

Miejsce wydarzenia