Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wydarzenie Otwierające Ecstatic Dance

1 marca, 2019 @ 5:00 pm - 8:00 pm

 

Nadszedł ten dzień.. otwieramy nasz ośrodek. 💚🌱 Nowe miejsce w Krakowie, centrum mindfulness, jogi i innych form pracy z ciałem.

 

Z tej okazji zapraszamy na Tydzień Otwarcia, który rozpoczynają piątkowe warsztaty intuicyjnego ruchu. Przyjdź, zabierz przyjaciół, poznajmy się, zobacz nasz ośrodek, sprawdź czy to miejsce dla Ciebie. Zacznij miło weekend i poznajmy się 🙂
Zobacz naszą ofertę i weź udział w konkursie – do wygrania karnety oraz vouchery na kurs mindfulness.

 

POCZUJ TEN KLIMAT 🧘🏼‍♀️🤸🏻‍♂️ #uwolnijciało #uwolnijemocje #uwolnijumysł

W planie spotkania

17:00 – 18:00 czas na spotkanie, rozmowy, poczęstunek

18:00 – 19:30 warsztaty Ecstatic Dance

 

Wdech.

I wydech.

Puść…..

Otwórz się i niech twoje ciało poczuje wolność…

 

Ekstatyczny taniec to wydarzenie taneczne dla osób, które kochają taniec, ruch, różnorodną muzykę i wspólne doświadczanie.

Stworzymy bezpieczną przestrzeń, by podzielić się i doświadczyć razem dobrej, poruszającej muzyki, pobyć w przyjaznym towarzystwie i poczuć na sobie terapeutyczną moc tańca i ruchu.

Ten proces to współczesny rytuał, gdzie dźwięk i ruch służy jako medium transformacji.

Doświadczenie swobodnego tańca jest okazją do uwolnienia napięć z ciała i duszy, poczucia wolności i własnych możliwości.

To czas oczyszczenia, otwarcia, poznania swoich granic, eksplorowania siebie.

To odnalezienie własnego rytmu.

To uroczystość ożywiająca naszą duszę i ciało.

Czas na ugruntowanie i poczucie siebie na ziemi.

We wspólnocie. W radości. W sobie. Z innymi.

 

Zasady są proste:

  • Poruszaj się jak tylko chcesz i czujesz.
  • Szanuj siebie i innych.
  • Nie rozmawiamy na parkiecie.
  • Ubieramy się wygodnie.

 

Resztę doświadczysz na miejscu:).

 

Prowadząca zajęcia:

Monika Lipowska-Hajduk – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, specjalizującą się w psychologii prenatalnej i perinatalnej, certyfikowaną w metodzie „Birth Into Being” .

Pracuje z traumami (www.birthintobeing.com.pl) – towarzyszy w momentach przejścia, progach życia, tak, by osoby doświadczające ich, mogły przechodzić je w zaufaniu i żyć w zgodzie z własnym sercem i intuicją.  Korzysta z tradycji rdzennych kultur, pracy z duchowością, korzystając z możliwości i potencjału różnych stanów świadomości. Wspiera we wprowadzaniu realnych zmian w swoim życiu. W swojej pracy reprezentuje podejście holistyczne. Specjalizuje się w pracy z okresem macierzyństwa. Wspiera kobiety/pary przed poczęciem, w ciąży, podczas porodu oraz okresie poporodowym (www.szczesliwa-mama.pl) oraz pracą z traumami okołoporodowymi u dorosłych. Pracuje na wielu poziomach: psychicznym, emocjonalnym, duchowym, pracy z ciałem (masaż terapeutyczny  Lomi Lomi Nui). Wierzy, że łączenie wszystkich aspektów funkcjonowania człowieka, daje możliwość odkrycia kim jesteśmy i życia w harmonii. Fascynatka ciała, swobodnego bycia w nim i jego możliwości.

 

 

Szczegóły

Data:
1 marca, 2019
Godzina:
5:00 pm - 8:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejsce wydarzenia