Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WPROWADZENIE DO TRENINGU UWAŻNOŚCI (MINDFULNESS)

6 września, 2016 @ 6:30 pm - 8:30 pm

35zł

Warsztaty są okazją do zapoznania się z mindfulness jako metodą treningu umysłu w nurcie uważności.

Mindfulness pozwala zwolnić, lecz to nie znaczy że w życiu robi się nudno. Wręcz przeciwnie. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie dostrzec wielobarwność każdej chwili, być w pełnym znaczeniu frazy „tu i teraz”. Co ciekawe, kiedy przestajemy za czymś gonić, kiedy „odpuszczamy” – to rozwiązanie samo przychodzi.
Uważność to możliwość bycia opanowanym, spokojnym i stabilnym wewnętrznie – zarówno w pracy, w roli zawodowej jak i w życiu prywatnym, w roli partnera czy rodzica.

Stan uważności w umyśle można porównać do istnienia jeziora – nawet jeśli pogoda jest zmienna, pada deszcz, czy wieje wiatr – to jedynie dotyka tafli wody. Pod spodem panuje cisza i niczym nieporuszone życie toczy się swoim tempem, w spokoju.. w naszym życiu też spotykają nas różne „warunki atmosferyczne” a bycie uważnym pozwala zachować ten stan wewnętrznego spokoju. Jezioro się nie napina, nie krzyczy, po prostu jest.

Podczas warsztatów będziesz mieć okazję spotkać się ze swoją uważnością, a także „automatycznym pilotem” nadającym kierunek Twoim myślom i zachowaniom. Dowiesz się jakie są wartości z posiadania „umysłu początkującego” i w jaki sposób rozwijać ten stan w sobie. Poznasz ćwiczenia uważności, a także wprowadzenie do medytacji mindfulness. Spotkasz się ze swoim ciałem i umysłem w przestrzeni ciszy i spokoju.
Warsztaty są także wprowadzeniem do 8 tygodniowego kursu redukcji stresu.

Prowadzi:
Sylwia Rogala-Marciniak -Coach Erickson College International, Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ na Uniwersytecie Łódzkim, Dyrektor Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu, trener biznesu, nauczyciel Mindfulness.
Jako coach pracuję przede wszystkim z klientami indywidualnymi prowadząc sesje life-coachingowe. Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jestem odpowiedzialna za zawartość merytoryczną i jakość programu oraz dobór kadry trenerskiej. Jako Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ prowadzę również programy szkoleniowe, sesje superwizowane i sesje mentor coachingu oraz pracuję nad nowymi produktami na potrzeby coachów, liderów i organizacji. Publikuję w czasopismach specjalistycznych, jestem także współautorem publikacji „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer 2012). Tworzę i rozwijam Centrum HOLI – pracownię, w której umysł spotyka się z ciałem. Moją pasją jest joga i mindfulness, w których odnajduję spokój i wolność emocjonalną.

Organizacja:
Inwestycja w siebie: 35 zł
Zapisy: zarejestruj się zgłaszając na maila klub@centrumholi.pl
otrzymasz numer konta do wpłaty

Szczegóły

Data:
6 września, 2016
Godzina:
6:30 pm - 8:30 pm
Koszt:
35zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia