Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Women’s Camp – letni obóz dla świadomych Kobiet

4 sierpnia, 2022 @ 2:30 pm - 7 sierpnia, 2022 @ 12:00 pm

1560zł

JOGA // MEDYTACJA I PRACA Z ODDECHEM // WARSZTATY MINDFULNESS // CORE ENERGETICS // CORE ELEMENTS // POŁĄCZENIE Z NATURĄ // TANIEC INTUICYJNY // PRACA Z ŻYWIOŁAMI // ROZWIJANIE INTUICJI // CEREMONIA KAKAO

Zapraszamy wszystkie kobiety, poszukujące i pragnące rozwijać się w głęboki i autentyczny sposób.

Kobiecość to coś więcej niż obowiązki dla codziennego. Każda z nas je ma i dlatego wiemy, jak bardzo potrzebujemy odskoczni, przerwy i resetu, aby nabrać energii i wrócić do siły.

Tej właśnie naturalnej kobiecej mocy będziemy poszukiwać, odkrywać i dawać sobie nawzajem.

Z tego wyjazdu wyjedziesz naładowana, odświeżona, w poczuciu pełni, a także z nowymi fantastycznymi przyjaźniami. Jesteś na tak?

Co będziemy robić na tym wyjątkowym wyjeździe?

W około nas lasy, stawy, łąki i dzika polska natura w pięknym letnim okresie… Do naszej dyspozycji klimatyczny dom, weranda z kanapami, dużo miejsca na relaks i piękna sala do medytacji i pracy z ciałem. 

Po pierwsze postawimy na ciało. Będziemy je budzić i ożywiać. Nauczymy się gruntowania, uważnego ruchu, oswobodzimy w tańcu intuicyjnym, spotkamy z żywiołami i wzmocnimy w różnych formach jogi…. Poczujesz, co to jest zewnętrzna siła.

Po drugie zajmiemy się naszą psyche. Codzienne zajęcia z uważności, medytacje mindfulness, warsztaty psycho-edukacyjne związane z emocjami, aromaterapią… poczujesz co to jest wewnętrzny spokój.

Po trzecie sięgniemy głębiej. Podzielimy się tym, co bezpieczne i magiczne. Poznasz nasze karty, będziemy pracować w obszarze intuicji i duchowości.

Mało…?

Po czwarte poznasz wspaniałe kobiety, jakie zawsze przyciągają nasze obozy.

Po piąte zjesz niesamowite pyszności, jakie zawsze gotują nasi gospodarze.

Po szóste spędzisz czas w naturze, która zawsze dzieli się harmonią.

Wyjedziesz odmieniona !

 

Jeśli więc czujesz, że brakuje Ci pełni w życiu, poszukaj tego elementu wewnątrz siebie. Spotkaj się z innymi kobietami i poczuj MOC jaka z tego płynie w codziennych kręgach, przy porannej kawie na tarasie, w długich leniwych popołudniach na werandzie  i wieczorach przy ogniu i wodzie…

To wyjazd, który łączy relacje z warsztatami psychologicznymi i pracą z ciałem.

Naszym celem jest zbudowanie siły… wewnętrznej szamanki.

 

W naszym planie:

 • Codzienna praca z ciałem.
 • Bioenergetyka. Kontakt z Ziemią.
 • Różne formy jogi: czakralna, terapeutyczna, powięziowa, regeneracyjna, vinyasa, flow.
 • Redukcja stresu – warsztaty mindfulness w oparciu o programy MBSR/MBCL.
 • CORE Energetics, Core Elements, TRE
 • Odnowa biologiczna – aromaterapia, automasaże.
 • Kręgi kobiet – dawanie i otrzymywanie mocy.
 • Inner Shamanic – praca z kartami, praca z czakrami, moc kamieni.
 • Taniec intuicyjny, taniec żywiołów
 • Body&Mind Reset.
 • Tony codziennych inspiracji wśród pięknych dusz.

Ramowy plan dnia (ostateczny jego harmonogram ustalimy wspólnie podczas pierwszego kręgu).

 • Poranna medytacja i praca z oddechem
 • Praca z ciałem / różne formy jogi
 • Warsztaty psycho-edukacyjne z mindfulness, uwalniania napięć z ciała, uwalniania emocji, wyrażania siebie, dotykania esencji kobiecości, TRE
 • Codzienne spotkania w Kręgu Kobiet, rozmowy, wymiana energii.
 • Wieczone Świątynie Shakti – celebracja kobiecości, taniec żywiołów, wprowadzenie do kobiecej Tantry.

 

Wymiana

Cena całego obozu, obejmująca noclegi, pełne wyżywienie, pakiet zajęć 1560 zł.

Jak się zapisać?

 1. Napisz do nas maila sylwia@centrumholi.pl
 2. Wpłać zadatek potwierdzający rezerwację miejsca 200 zł 
 3. Czekaj na najlepsze wakacje! 🙂

Prowadzące:

Dwie kobiety, które połączyła niezwykła historia. I które pomiędzy sobą doświadczyły każdego aspektu kobiecej relacji,od wojny do pokoju, od nieufności po siostrzana miłość.

Sylwia Rogala-Marciniak
Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik, Jestem Członkiem Zarządu Fundacji Polski Instytut Mindfulness, odpowiadam za kształcenie przyszłych nauczycieli MBSR.
Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim. Jogę i medytację praktykuję od 19 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia. W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.
Prowadzenie Kręgów marzyło mi się od zawsze. Jednak dopiero niedawno poznałam moją Siostrę Duchową, z którą dzielimy ten potencjał. Odnalazłam także swoje Plemię i poczułam moc płynącą z energii bycia blisko i prawdziwie wśród Kobiet. Teraz tymi zasobami pragnę dzielić się dalej.

Joanna Rati Sajko
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4 letnią szkołę terapii skoncentrowanej na ciele w nurcie Core Energetics. Swoją przygodę w tym zakresie zaczęłam ponad 10 lat temu od ustawień systemowych (certyfikat Taunus-Institut für Stilles Familienstellen) i technik pracy z ciałem TRE, uzyskując certyfikat T
RE Provider. Po drodze poznawałam coraz więcej metod pracy, taniec ekstatyczny i intuicyjny, różne formy medytacji w tym różnorodne medytacje Osho, masaż żywiołów i masaż tantryczny, techniki pracy z oddechem. Przez wiele lat specjalizowałam się w pracy nad relacjami męsko-damskimi jako psycholog i coach (Mars-Venus Coaching, US), a od kilku lat intensywnie zgłębiam tantryczne metody pracy z drugim człowiekiem a przede wszystkim w relacji ze sobą. Budzę moc poprzez ruch, taniec, ekspresję i siły przyrody z nurcie Żywiołów Serca (CorElements). Spotkanie mojej Duchowej Siostry pokazało mi nowy wymiar kobiecej relacji, którym teraz wraz z Nią chciałabym się dzielić.

Zapraszamy 🙂

Miejsce

Nieprześnia 1 to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem. Mieści się w nim m.in. zabytkowy dworek z 1934 roku, jabłoniowy sad, warzywnik i staw.

Nieprześnia zaprasza do pokoi z łazienkami, przestronną restaurację typu slow food, zabytkową kamienną piwnicę, saunę, gabinet masażu, salę do ćwiczeń z podgrzewaną podłogą oraz, od niedawna, drewniany pomost na stawie do prowadzenia zajęć jogi.

Nieprześnia 1 to idealne miejsce dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do praktyki i wyciszenia.

Szczegóły

Początek:
4 sierpnia, 2022 @ 2:30 pm
Koniec:
7 sierpnia, 2022 @ 12:00 pm
Koszt:
1560zł
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , ,

Organizator

MindfulnessLAB by Sylwia RoMa
Phone
508098116

Miejsce wydarzenia

Nieprześnia 1
Nieprześnia 1
Nieprześnia, małopolskie 32-700
+ Google Map
Phone
606 767 475
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia