Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Nowych Ustawień Systemowych. Oczyszczenie

4 marca, 2017 @ 9:00 am - 5 marca, 2017 @ 4:00 pm

320zł

OCZYSZCZENIE™ Przywracając harmonię życia

Zapraszamy na warsztaty Nowych Ustawień Systemowych. To czas, w którym doświadczysz głębokiej transformacji i integralności.

Co powstrzymuje przed zrobieniem kroku?
Co nadaje ten szalony pęd aż do utraty tchu?
Na co obawiasz się popatrzeć? Od czego nie możesz oderwać wzroku?
O czym boisz się marzyć?
Co stoi za wycofaniem? Co stoi za brawurą?
Skąd w Tobie gniew? Skąd uległość?
Nieokiełznane albo stłamszone, niewidziane lub odrzucone, co skryte za uśmiechem albo łzami… Czego brakuje? Jak długo jeszcze? Za jaką cenę?

Zapraszamy do pracy nad wprowadzaniem harmonii w swoim życiu, rodzinie, relacjach, pracy, zdrowiu. Każde oczyszczenie zaczyna się od dostrzeżenia ukrytych schematów swojego życia, systemowych blokad, od spojrzenia w głąb siebie, na to co schowane w cieniu, odrzucone, ale zarazem najmocniej oddziałujące na nasze życie.

Podczas warsztatu będziemy pracować wykorzystując naukę o związkach i relacjach międzyludzkich leżących u podstaw każdej sfery życia. Metodą nowych ustawień systemowych będziemy oczyszczać to co nieuporządkowane, mętne i wykluczone w sobie i w relacjach.

Ten moment, w którym przeszłość styka się z przyszłością, tu i teraz, jest najlepszym, żeby coś zmienić lub pozostawić z akceptacją. To czas oczyszczania i przywracania harmonii swojego życia.

Prowadzenie: dr Łukasz Marciniak

Doktor nauk społecznych, terapeuta ustawień systemowych, certyfikowany coach. Jest właścicielem grupy Atmagon, dyrektorem Pracowni Rozwoju Kompetencji, współzałożycielem Holi Centrum Mindfulness, wykładowcą Uniwersytetu Łódzkiego i koordynatorem studiów podyplomowych Life-coachingu na UŁ. Specjalizuje się w pogłębionej pracy z tożsamością, wspieraniu transformacji osobistej i organizacyjnej, rozwiązaniach systemowych w oparciu o praktykę Berta Hellingera i metody nowych cichych ustawień rodzin. Regularnie uczestniczy w seminariach Güntera Schrickera, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera oraz Szkoły Nowych Ustawień Rodzin (Hellinger Polska oraz Taunus-Institut für Stilles Familienstellen). Jest aktywnym członkiem International Systemic Constellations Association.

 

ORGANIZACJA

4-5.03.17r.: sobota 9.00 – 17.30, niedziela 9.00 – 16.00
zapisy: klub@centrumholi.pl

Promocje i rabaty:
290 zł – wczesna rezerwacja, wpłata do 22 lutego
320 zł – wpłata 22-28 lutego
350 zł – wpłata po 28 lutego
Pary: 500 zl (wpłata do 22.02), 550 zł (wpłata po 22.02)

Uwaga: w warsztacie mogą uczestniczyć osoby, które wcześniej brały udział w warsztacie Odkrycie™ lub doświadczały już wcześniej pracy ustawieniowej lub innych metod samoregulacji, uzdrawiania relacji, pracy z traumą (zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt)

Kolejne warsztaty w cyklu:
SPEŁNIENIE. Droga ku porządkom miłości (czerwiec 2017)
ODKRYCIE. W poszukiwaniu porządków życia (luty, kwiecień 2017)

Szczegóły

Początek:
4 marca, 2017 @ 9:00 am
Koniec:
5 marca, 2017 @ 4:00 pm
Koszt:
320zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejsce wydarzenia