Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BeMindful Club :: UMYSŁ WOLNY OD STRESU ::

3 marca, 2017 @ 5:30 pm - 7:30 pm

Stres jest zjawiskiem  wszechobecnym w dzisiejszych czasach. Stresujemy się w pracy, a w szkole stresują się dzieci. Stresują nas relacje z ludźmi, niespodziewane sytuacje, korki, kredyty, rachunki, wymagania, oczekiwania, czas, polityka, bieda, bogactwo, zdrowie. Stresują też nasze własne myśli.
Możliwość rozładowywania stresu jest więc niezbędną umiejeenścią, której często nam brakuje. Podczas tego spotkania klubu BeMindful będziemy szukać łatwych i prostych sposobów na rozładowywania napięcia w ciele i odpuszczanie myśli.
Zapraszamy do wspólnych eksperymentów.
Naszym celem jest propagowanie idei mindfulness – nie w formie tymczasowej mody, trendu na runku, ale jako styl życia i świadomy wybór przytomnej obecności każdego dnia.

Jako pierwsza w Łodzi organizacja zajmująca się profesjonalnie tematyką mindfulness pragniemy propagować tą metodę , podkreślając jej naukowe korzenie i wskazując wachlarz możliwości praktycznego zastosowania.

Mindfulness to nie tylko redukcja stresu. Uważność może mieć zastosowanie w każdym aspekcie życia: pracy, komunikacji, relacjach, rodzicielstwie, edukacji, jedzeniu, zdrowieniu.

Podczas klubowych spotkań w naszym centrum będziemy pokazywać różne zastosowania uwazności i jednocześnie doświadczać praktyki na sobie.

Tworząc nasze programy edukacyjne na stałe współpracujemy z Uniwersytetem Łódzkim i Pracownią Rozwoju Kompetencji UŁ.

Jesteśmy także na liście certyfikowanych nauczycieli mindfulness w Polsce, co się z tym wiąże gwarantujemy standardy i jakość tej metody.

Zapraszamy serdecznie!

Spotkania są darmowe. Warunkiem rejestracji jest potwierdzenie swojej obecności na dzień przed wydarzeniem.

Zapisy: klub@centrumholi.pl

Szczegóły

Data:
3 marca, 2017
Godzina:
5:30 pm - 7:30 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia