Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat BIRTH INTO BEING – Ponowne Narodziny

8 listopada, 2019 @ 10:00 am - 9 listopada, 2019 @ 4:30 pm

500zł

Pierwsze lekcje miłości dostajemy bardzo wcześnie.
Ciąża, poród, nasze pierwsze chwile na Ziemi zostawiają „odcisk limbiczny”, który towarzyszy nam dalej w życiu. Możesz podarować sobie inny punkt odniesienia do życia – w poczuciu bycia połączonym, kochanym, bycia całością, poczuciu głębokiego sensu i radości w byciu, tu – na ziemi. Te uczucia, nawet jeśli zapomniane od tak dawna, nadal są w Tobie.

Jeśli szukasz głębszego zrozumienia swoich powtarzających się wzorów zachowania, reagowania, chcesz dokonać zmiany, usunąć hamujące Cię przekonania, które oddalają Cię, od tego kim naprawdę jesteś… Birth Into Being to unikalna metoda rozwoju osobistego, która pozwala nam na zmianę niechcianych i ograniczających „skutki uboczne” stresujących lub tragicznych wydarzeń, których doświadczyliśmy w trakcie naszego życia. Odkąd te wydarzenia zostały „zapisane” w naszym systemie nerwowym na poziomie komórkowym, wpływają na to, jak myślimy, czujemy i działamy na co dzień. Mają one również wpływ na nasze zdrowie i na to jak nasz organizm reaguje na nasze środowisko, zwłaszcza kiedy jesteśmy pod presją. To system zasad i technik, które pomagają pogłębić wiedzę o naszej rzeczywistości. To otwiera nas na nowe wymiary i nowe możliwości, których nie byliśmy w stanie zobaczyć wcześniej.
Sposób, w jaki przychodzimy na świat i cały okres okołoporodowy istotnie wpływa na wszystkie sfery naszego życia i jakość jego doświadczania. To jaki mamy dostęp i jak korzystamy z naszej kreatywności jest odbiciem naszych przeżyć emocjonalnych we wczesnym okresie formatywnym (od poczęcia aż do końca pierwszego roku życia).
Warsztaty pomagają uzdrowić traumę narodzeniową, dostrzec i przetransformować ograniczające przekonania, które oprócz podświadomości, zapisane są również w ciele.
Część pierwsza Ponowne Narodziny (część z cyklu) pozwala uczestnikom uzdrowić własne początki poprzez „doświadczenie w ciele” bycia poczętym, dojrzewania 9 miesięcy ciąży i urodzenia się w miłości i ekstazie. W bezpiecznej i pełnej wsparcia przestrzeni otwieramy się na odblokowanie naszej wrodzonej pamięci błogości.
W prostych, ale głębokich procesach przeprogramowujemy odcisk limbiczny narodzin i wczesnych lat – dotykając naszej strefy komfortu i docierając do naszej prawdziwej intencji.

Pierwszy poziom warsztatu Birth Into Being wg metody Eleny Tonetti – Vladimirovej koncentruje się na podstawowych przekonaniach na temat siebie, życia i miłości, które były rejestrowane podczas najbardziej pierwotnego okresu – od chwili poczęcia aż do narodzin – naszym wejściu w świat.
Stworzymy przestrzeń, w której będziemy mieli możliwość uwolnienia się od tego co stare, co już nam nie służy.
W miejscu uwolnionych blokad, zrobimy miejsce na to, czego w obecnym momencie naszego życia pragniemy, potrzebujemy…
Zmiana jakiej doświadczymy daje nam dostęp do naszej wolnej woli. Jednak o sile tych zmian każdy zdecyduje sam, w zależności od gotowości na nie.

Dla kogo:
Warsztaty Birth Into Being są otwarte dla kobiet i mężczyzn, rodziców, kobiet w ciąży. Zapewniają one bezpieczną, pełną miłości i nie oceniającą przestrzeń, żeby eksplorować kim jesteśmy i jaki jest na prawdę cel naszego bycia na Ziemi.
Warsztat ten przeznaczony jest dla każdego, kto gotowy jest do zneutralizowania traumy, jakiej doświadczył przy porodzie lub w okresie okołoporodowym.
Jest on dla wszystkich, którzy powtarzają wewnętrzne, emocjonalne wzory w obrębie własnej rodziny/pokolenia.
Każdy, kto poszukuje trwałych, pozytywnych zmian dla siebie i swoich bliskich, może skorzystać z metody „Birth Into Being – Narodzin do Życia”.
Jest to również bardzo holistyczny sposób przygotowania się do pięknego porodu i rodzicielstwa. W warsztacie mogą uczestniczyć pary.
Metoda Birth Into Being jest również bardzo korzystna dla położnych, douli, osób pracujących z kobietami w ciąży, tak żeby nie przenosiły własnych traum narodzeniowych i lęków na rodzące kobiety. Dla terapeutów, psychologów, osób udzielających wsparcia – tak, by nie przenosili własnej traumy na klientów/pacjentów.
Przynosi też ogromne korzyści dla par zmagających się z niepłodnością, kobiet po traumatycznych wcześniejszych porodach, po poronieniach, lub osób, dotkniętych stratą bliskich osób.
Wspaniale przygotowuje do rodzenia nie tylko dzieci, ale przede wszystkim naszych projektów, realizacji marzeń, czy życia w zgodzie z własnym sercem i intuicją.Odblokowuje nie tylko naszą kreatywność i prawdę, ale też „czucie” naszego życia we wszelkich aspektach.

To przestrzeń na odnowienie połączenia ze źródłem, poczucie się kochanym i wspieranym, a tym samym uwolnienie w sobie uzdrawiającej siły.
To stworzenie nowego punktu odniesienia w naszym życiu.
Z tego miejsca możemy podejmować nowe decyzje, o sposobie, w jaki chcemy doświadczać naszego istnienia w świecie bezpieczeństwa, w świecie, w którym otwieramy się na miłość, czujemy się dobrze w naszym ciele, gdzie naszym naturalnym stanem jest błogość.
Jeśli czujesz wołanie – przybywaj…

Więcej informacji o metodzie:
www.birthintobeing.com.pl, www.birthintobeing.com, www.szczesliwa-mama.pl

Prowadzenie:
Monika Lipowska – Hajduk Advanced Facilitator / CAO Poland Metody Birth Into Being uczyła się u Eleny Tonetti Vladimirovej (twórczyni metody) Advanced Facilitator. Z wykształcenia psycholog, specjalizuje się w psychologii perinatalnej i prenatalnej, pracy z traumami. Pracuje z ciałem, między innymi masując Lomi Lomi Nui.
W swojej praktyce zawsze ważna dla niej była praca z ciałem i z duchowością. Prowadzi warsztaty (poziom 1-5 – Kurs Trenerski), sesje indywidualne, również przez skype, posiada uprawnienia do uczenia i certyfikowania tą metodą. Warsztaty prowadzi w Polsce i w Europie (www.birthintobeing.com.pl).
Swoją praktykę regularnie rozwija, będąc w stałym kontakcie z Eleną Tonetti-Vladimirovą.
Jako CAO metody ma regularny kontakt z Eleną i z centralą w Kalifornii, współtworząc i będąc na bieżąco z Ruchem Świadomych Narodzin, jakim stał się Birth Into Being. Do warsztatów wnosi wieloletnie doświadczenie w pracy z grupą i trzymania „pracy w Polu”, pogłębione o aspekt holistyczny, antrolopologiczny, duchowy.
Specjalizuje się w pracy z okresem macierzyństwa. Wspiera kobiety/pary przed poczęciem, w ciąży, podczas porodu oraz okresie poporodowym (www.szczesliwa-mama.pl) oraz pracą z traumami okołoporodowymi u dorosłych. Towarzyszy w momentach przejścia, progach życia, tak, by osoby doświadczające ich, mogły przechodzić je w zaufaniu i żyć w zgodzie z własnym sercem i intuicją. Bliska jest jej idea wspólnotowości, plemienności. Pracuje na wielu poziomach: psychicznym, emocjonalnym, duchowym, pracy z ciałem ( masaż terapeutyczny Lomi Lomi Nui), ruchem, tańcem (Ecstatic Dance) oraz terapii dźwiękiem.
Wierzy, że łącząc te wszystkie aspekty naszego funkcjonowania, możemy odkryć kim naprawdę jesteśmy i żyć w zgodzie ze sobą, naturą, w miłości i prawdzie. Prowadzi również ceremonie przejścia. Korzysta z tradycji rdzennych kultur, pracy z duchowością, korzystając z możliwości i potencjału odmiennych stanów świadomości. Wierzy w ludzi, ich możliwości, wolną wolę.

Szczegóły organizacyjne:
Koszt warsztatu:
Część 1 „Ponowne Narodziny” – 08.11-09.11
Inwestycja: 500 zł, zaliczka 200 zł
Para: 940 zł zaliczka 400 zł
Miejsce warsztatu: Holi Body & Mind Center
ul. Siewna 30B
O miejscu na warsztacie decyduje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł (od osoby) i kolejność zapisów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące specyfiki warsztatu/warunków uczestnictwa proszę o kontakt.
Zapisy/informacje: Monika Lipowska-Hajduk
mama@szczesliwa-mama.pl
tel. 509096046
Zapraszam z serca.

Opinie uczestników warsztatów:
„Długo czekałam na cuda w moim życiu i teraz się dzieją:). Dziękuję Tobie za to, bo czuję jak wielki udział miała praca z tobą…”
„To najlepsze doświadczenie mojego życia”
„Zadaję sobie podstawowe pytanie: dlaczego nie zrobiłam takiej pracy 20 lat wcześniej?”
„Była to dla mnie bardzo piękna, głęboka praca”.
„Pierwszy warsztat, po którym wprowadziłem zmiany w soje życie. I mam się z nimi dobrze:))).”
„Był to jeden z najlepszych warsztatów, na których byłem. Monika jest doskonałą osobą, ufam jej całkowicie.
Czułem się w pełni wspierany i prowadzony. Polecam ten warsztat dla wszystkich.”

„Tak, z całą mocą czuję, jak rodzę się na nowo. Nie walczę, skąd! Tyle lat czekałam, aby stać się gotową… I skoro się dzieje, to znaczy, że jestem gotowa. Że przyszedł ten czas”.
„Bardzo dziękuję za wsparcie, wysłuchanie i moc spokoju i radości jaka z Ciebie emanuje! Warsztaty pomogły mi sobie przypomnieć, że każdy z Nas jest klejnotem ozdabiającym ten świat”.
„Czuję się lekka, wolna i zjednoczona w miłości z całym światem”.
„Jestem już teraz bogata, odważna, śmiała, otwarta i po prostu szczęśliwa”…

English:
Claim your right for greater happiness and find your place of Power, born of Love&Compassion!
I invite you to:
– Strengthen your sense of belonging and well being
– Deepen connection with your Higher Self, other people and the source of Life
– Gain new reference points in your nervous system for greater ability of intimacy and creativity
– Fearlessly birth a new project, a new baby and a new You!
WHEN
08.11-09.11
Cost: 500 PLN couples: 940 PLN zaliczka 400 PLN
Contact: Monika Lipowska-Hajduk
phone: 00480509096046
mama@szczesliwa-mama.

Szczegóły

Początek:
8 listopada, 2019 @ 10:00 am
Koniec:
9 listopada, 2019 @ 4:30 pm
Koszt:
500zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia