Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Otwarty z Uważnością w Holi Body&Mind.

2 listopada, 2019 @ 9:00 am - 2:00 pm

Jesień za oknem, ale my nastrajamy się na ten wyjątkowy czas tak, aby codzienne odczuwać radość i spokój, bez względu na szarą pogodę i warunki zewnętrzne.
 
Z tego powodu chcemy zaprosić Was na Dzień Otwarty z Uważnością, który pozwoli zrozumieć nieco bardziej idee naszego działania – Mindfulness.
 
Na wydarzenia tego dnia zapraszamy:
-nowe osoby, które chciałyby poznać nasze centrum, Nas, ofertę, dowiedzieć się co wybrać dla siebie…
-osoby zainteresowane tematyka mindfulness i medytacją
-naszych Klubowiczów – to okazja to zagłębienia się w znane już ale i nie znane Wam tematy 😉
 
Co dla Was przygotowaliśmy?
9:00-10:00 Mindful Yoga – uważności w ciele
10:15-11:00 Otwarta Praktyka Mindfulness – medytacja dla każdego
11:15-12:45 Czym jest Mindfulness? -wykład i spotkanie otwarte
 
Mindfulness pozwala zwolnić, lecz to nie znaczy że w życiu robi się nudno. Wręcz przeciwnie. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie dostrzec wielobarwność każdej chwili, być w pełnym znaczeniu frazy „tu i teraz”. Co ciekawe, kiedy przestajemy za czymś gonić, kiedy „odpuszczamy” – to rozwiązanie samo przychodzi.
 
Uważność to możliwość bycia opanowanym, spokojnym i stabilnym wewnętrznie – zarówno w pracy, w roli zawodowej jak i w życiu prywatnym, w roli partnera czy rodzica.
 
Stan uważności w umyśle można porównać do istnienia jeziora – nawet jeśli pogoda jest zmienna, pada deszcz, czy wieje wiatr – to jedynie dotyka tafli wody. Pod spodem panuje cisza i niczym nieporuszone życie toczy się swoim tempem, w spokoju… W naszym życiu też spotykają nas różne „warunki atmosferyczne” ,a bycie uważnym pozwala zachować ten stan wewnętrznego spokoju. Jezioro się nie napina, nie krzyczy, po prostu jest.
 
Jeśli te tematy są Wam bliskie albo dopiero zgłębiacie Mindfulness- to wydarzenie jest skrojone na Waszą miarę. Spotkania poprowadzi Sylwia – joginka, a także certyfikowany nauczyciel mindfulness (certyfikat MBSR Mindfulness Based Stress Reduction oraz MBCL Mindfulness Based Compassionate Living, wydane przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness)
 
Zaproście swoich znajomych i widzimy się już 2 listopada. #savethedate
 
Ps.Przypominamy, że na wydarzenie obowiązują zapisy, ilość miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o przemyślane zgłoszenia.
 
Możesz zapisać się mailowo klub@centrumholi.pl lub przez fitssey (opcja dostępna dwa tyg przed wydarzeniem).

Szczegóły

Data:
2 listopada, 2019
Godzina:
9:00 am - 2:00 pm

Miejsce wydarzenia