Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Tydzień Otwarty – nowy sezon w HOLI

2 września, 2019 @ 9:00 am - 6 września, 2019 @ 5:00 pm

Zapraszamy na Tydzień Otwarty: 2-6.09.2019r.

Wszystkie zajęcia są darmowe, ale obowiązuje konieczność rejestracji i rezerwacji miejsc na poszczególne wydarzenia i zajęcia z grafika.

Po letnich rozjazdach i ładowaniu baterii czas powrócić do praktyki, Jak wiecie, moda na „sezonową” formę już minęła (dzięki o panie!). Teraz dbamy o siebie i swój rozwój przez cały okrągły rok. Wrzesień to dobry początek, by z aktywności na świeżym powietrzu wrócić na salę. A nasza sala, jak wiecie, pozwala poczuć się jak na dalekich wakacjach. A jeśli jeszcze u nas nie byliście, to najwyższy czas!

🧘🏻‍♀️🧘🏼‍♂️W tym tygodniu zapraszamy Cię na zajęcia z naszego grafika pracy z ciałem: Yogaboard, Joga początkująca/ogólna/średniozaawansowana, Zdrowy Kręgosłup, Vinyasa Joga, Joga Yin/Regeneracyjna, Joga dla Dzieci.

Odbędą się także pokazowe zajęcia kursów i grup zamkniętych, na które trwają zapisy: kursu wstępnego jogi, grupy Gugu Joga – joga dla mam z dziećmi 0-3, Grupy Joga w Ciąży.

Mamy także ofertę dla nowych osób, które jeszcze nie kupowały Karty Członkowskiej HOLI. W tym tygodniu kupując dowolny karnet drugi taki sam otrzymasz gratis. I konkurs dla wszystkich – do wygrania karnety i vouchery na kursy MBSR!

W najbliższym czasie startują u nas kursy:

 • Mindfulness Based Stress Reduction:  grupa weekendowa 4 spotkania (niedziele od 1.09.), grupa w tygodniu 8 spotkań (środy od 4.09.)
 • Kurs Wstępny Jogi: grupy poranne 7:00 (wtorek 10.09. i czwartek 12.09.), grupy wieczorne (poniedziałki 20:00 od 9.09. oraz czwartki 20:30 od 12.09.)
 • Grupa zamknięta Gugu Joga – joga dla mam z dziećmi 0-3 lata (planowany start 9.09.)
 • Grupa zamknięta Joga w Ciąży (planowany start 10.09.)

 

W środę 28.08. zapraszamy także na spotkanie otwarte i wykład na temat mindfulness. Zapisz sie przez rezerwacje on-line lub mailowo: klub@centrumholi.pl

W czwartek 5.09. finałem tygodnia będą warsztaty intuicyjnego ruchu Ecstatic Dance! Przyjdź, zabierz przyjaciół, poznajmy się, zobacz nasz ośrodek, sprawdź czy to miejsce dla Ciebie.

💃🏻💃 ECSTATIC DANCE!! Kilka słów o warsztacie:

Wdech.
I wydech.
Puść…..
Otwórz się i niech twoje ciało poczuje wolność…

Zapraszamy na spotkanie dla osób, które kochają taniec, ruch, różnorodną muzykę i wspólne doświadczanie.

Stworzymy bezpieczną przestrzeń, by podzielić się i doświadczyć razem dobrej, poruszającej muzyki, pobyć w przyjaznym towarzystwie i poczuć na sobie terapeutyczną moc tańca i ruchu.

Ten proces to współczesny rytuał, gdzie dźwięk i ruch służy jako medium transformacji.

Doświadczenie swobodnego tańca jest okazją do uwolnienia napięć z ciała i duszy, poczucia wolności i własnych możliwości.

To czas oczyszczenia, otwarcia, poznania swoich granic, eksplorowania siebie.

To odnalezienie własnego rytmu.

To uroczystość ożywiająca naszą duszę i ciało.

Czas na ugruntowanie i poczucie siebie na ziemi.

We wspólnocie. W radości. W sobie. Z innymi.

Zasady są proste:
✅Poruszaj się jak tylko chcesz i czujesz.
✅Szanuj siebie i innych.
✅Nie rozmawiamy na parkiecie.
✅Ubieramy się wygodnie.

Resztę doświadczysz na miejscu:).

Prowadząca zajęcia:

Monika Lipowska-Hajduk – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, specjalizującą się w psychologii prenatalnej i perinatalnej, certyfikowaną w metodzie „Birth Into Being” .
Pracuje z traumami (www.birthintobeing.com.pl) – towarzyszy w momentach przejścia, progach życia, tak, by osoby doświadczające ich, mogły przechodzić je w zaufaniu i żyć w zgodzie z własnym sercem i intuicją. Korzysta z tradycji rdzennych kultur, pracy z duchowością, korzystając z możliwości i potencjału różnych stanów świadomości. Wspiera we wprowadzaniu realnych zmian w swoim życiu. W swojej pracy reprezentuje podejście holistyczne. Specjalizuje się w pracy z okresem macierzyństwa. Wspiera kobiety/pary przed poczęciem, w ciąży, podczas porodu oraz okresie poporodowym (www.szczesliwa-mama.pl) oraz pracą z traumami okołoporodowymi u dorosłych. Pracuje na wielu poziomach: psychicznym, emocjonalnym, duchowym, pracy z ciałem (masaż terapeutyczny Lomi Lomi Nui). Wierzy, że łączenie wszystkich aspektów funkcjonowania człowieka, daje możliwość odkrycia kim jesteśmy i życia w harmonii. Fascynatka ciała, swobodnego bycia w nim i jego możliwości.

Zapisz się:

 • na zajęcia różnych form jogi, zdrowego kręgosłupa itp. obowiązuje rejestracja i zapisy on-line (przez nasza stronę – Grafik, lub aplikacje fitssey)
 • na warsztaty Ecstatic Dance możesz zapisać się mailowo (klub@centrumholi.pl) lub przez rezerwacje on-line/fitssey.

———————————————-

Więcej na temat TYGODNIA OTWARTEGO:
📲Uwaga! Na tydzień otwarty obowiązują zapisy on-line (przez naszą stronę lub aplikację fitssey@Holi).
🤔Ze względu na ograniczoną ilość miejsc będziemy wdzięczni za przemyślane zgłoszenia.
💳Pamiętaj, że rejestrując się do Twojego konta zostaje przypisana darmowa wejściówka, która oznacza pierwsze darowe wejście do naszego Centrum. Możesz wykorzystać ją wcześniej 🙂
💚Czekamy na Was!

 

Czekamy na Ciebie na macie 🙂

Informacje telefoniczne: 881 303 121

——————————————————————

HOLI Body&Mind Center w przyjaznej i komfortowej przestrzeni oferuje swoim gościom miejsce do wyciszenia natłoku myśli, budowania uważności, ukojenia emocji i inspirujących spotkań przy dobrej herbacie.

Poprzez różnorodne formy pracy fizycznej i mentalnej dostarczamy metod do osiągania równowagi i wewnętrznego spokoju. Naszym celem jest, aby każdy z zajęć wyszedł z zregenerowanym ciałem i odświeżonym umysłem.

W naszych stałych propozycjach znajdziesz:

 • różne formy pracy z ciałem: JOGA, YOGABOARD®, bodyART®, ZDROWY KRĘGOSŁUP, PILATES PROZDROWOTNY TRENING FUNKCJONALNY i inne…
 • treningi uważności i kursy redukcji stresu MBSR
 • warsztaty psychologiczne
 • regularne medytacje i praktyki mindfulness
 • zajęcia dla dzieci
 • mindfulness dla biznesu.

 

 

Szczegóły

Początek:
2 września, 2019 @ 9:00 am
Koniec:
6 września, 2019 @ 5:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia