Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Slow Weekend w Górach – Wiosenne Przebudzenie

12 marca, 2021 @ 3:30 pm - 14 marca, 2021 @ 12:00 pm

640zl

Slow&SPA Weekend – Wiosenne Przebudzenie

Jeśli masz ochotę na totalne wyciszenie, z dala od zgiełku miasta, w drewnianej chacie na szczycie góry… zapraszamy na slow weekend.
Czy kilka dni spędzonych ze sobą może coś zmienić? Tak, jeśli ten czas poświęcisz tylko dla siebie. Dbanie o siebie to jeden z wymiarów rozwoju osobistego, o którym zapominamy najczęściej. Zajęci pomaganiem innym, często swoje potrzeby stawiamy na końcu długiej listy codziennych zadań i potrzeb bliskich.
Jeśli chcesz… …. Zrobić sobie totalną przerwę, pauzę od codzienności … doznać głębokiego relaksu … spędzić czas w otoczeniu natury … pooddychać świadomie na zajęciach jogi, medytacji i w otaczających nas lasach…
Zapraszamy na wspólny wyjazd, którego celem będzie relaks i regeneracja.

W pakiecie weekendowym:

 • codziennie sesja jogi, pracy z oddechem i medytacji
 • warsztaty mindfulness i nauka medytacji
 • saunowanie nowej saunie z widokiem na góry / morsowanie w naturalnym źródle przy saunie dla chętnych 
 • pyszne regionalne jedzenie
 • dużo relaksu w zaciszu drewnianej chaty
 • doładowanie baterii podczas przedwiośnia!

Plan weekendu:

12.03. piątek Przyjazd w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie od godz. 15 17:30 Ciepła obiadokolacja 19:30 Wieczorne spotkanie w kręgu, rozpoczęcie zajęć 20:00 Wieczora sesja relaksacyjnej yoga nidra – sztuka niedziałania.
13.03. sobota Poranna sesja mindful yogi – łagodny i uważny ruch w ciele. Śniadanie i czas na leniwą kawę. Warsztaty mindfulness w oparciu o kurs Mindfulness Based Compassionate Living Rozgrzewający korzenny obiad Czas na spacer, książkę, relaks…
Sesja w gorącej górskiej saunie / zimnym źródle.
14.03. niedziela Poranna sesja Yoga Flow – łagodna budząca vinyasa z obudzeniem przepływu energii. Śniadanie i czas na leniwą kawę. Warsztaty mindfulness w oparciu o kurs Mindfulness Based Compassionate Living Weekend zakończymy lunchem około godz. 12:00. Czas dla siebie.
Godziny poszczególnych aktywności dnia ustalimy wspólnie w piątek wieczorem.

Co zyskasz podczas tego weekendu?

 • czas dla siebie i doświadczenie uważności każdej chwili, bez pośpiechu, pogoni i dążenia do czegokolwiek
 • SPA umysłu, emocji i ciała: oczyszczanie mentalne i fizyczne poprzez pracę z ciałem i umysłem
 • doświadczenie obserwacji swojego życia, jego tempa i wpływu decyzji jakie podejmujesz na rzeczywistość w jakiej żyjesz na co dzień
 • porównanie pospiechu do życia w tu i teraz
 • spotkanie ze swoim ciałem – regenerację i odnowę fizyczną oraz badanie granic i nowych możliwości
 • zrelaksowanie się i pełne odstresowanie w pięknym, zielonym miejscu, wiele inspiracji na temat życia, zdrowia i relacji z ciekawych rozmów na pachnącym tarasie – bez napięcia i pośpiechu do spraw i rzeczy, które „musisz”.

Inwestycja

640 zł przy wpłacie do dnia 15.02.2021r. 680 zł wpłata po dniu 25.09. 580 zł uczestnicy moich treningów MBSR, którzy chcieliby skorzystać z tego weekendu w ramach swojego Dnia Uważności w kursie MBSR/MBCL (dotyczy osób, które jeszcze nie odbywały „swojego” DU na kursie stacjonarnym).
Wpłata bezzwrotnego zadatku wysokości 200 zł na numer konta 57 1050 1445 1000 0092 5342 8867 Holi Life&Business Mindful Solutions Z tytułem: slow weekend wiosna Zapisy: klub@centrumholi.pl

Prowadzący:

Sylwia Rogala-Marciniak Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Poza matą, spotkasz się ze mną na treningach redukcji stresu, uważności.
Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik, opartego na NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International.
Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim i w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.
Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuję w tamte kierunki świata.
Jogę i medytację praktykuję od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia. W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie.
W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.
.

Miejsce:

Chata Miłośliwka 
Chata Miłośliwka to miejsce, które powstało z miłości do natury, do przestrzeni i do ludzi.
To nie tylko pomysł na zbudowanie gospodarstwa i  plan ucieczki z miasta.
To  przede wszystkim projekt stworzenia niecodziennego miejsca, położonego na wzgórzu, otoczonego sadem i oddalonego od asfaltu.
To wyjątkowa czasoprzestrzeń dla wszystkich, którzy na chwilę chcą zatrzymać się w miejscu i zachwycić otaczającym  nas światem.
Jeśli szukacie hotelowych wygód  to możemy nie być dla Was najlepszym miejscem na odpoczynek. Jeśli jednak szukacie swojskich klimatów, natury i luźnej atmosfery to przyjeżdżajcie jak najszybciej.
Chcielibyśmy żebyście czuli się u nas jak u siebie w domu.

Szczegóły

Początek:
12 marca, 2021 @ 3:30 pm
Koniec:
14 marca, 2021 @ 12:00 pm
Koszt:
640zl
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia

Import placeholder for 183