Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Ciszy | Mindful Day | warsztaty stacjonarne

21 marca, 2021 @ 9:30 am - 4:00 pm

Jakby to było spędzić dzień w ciszy? Dla wielu z naszych kursantów wydaje się to nieprawdopodobne.. aż do Dnia Ciszy 😉 Jest to Dzień, w którym spotykamy się, by praktykować znane nam medytacje formalne i spektrum innych ćwiczeń, które można poznać podczas tego wydarzenia. Czy jest to dzień wymagający? Raczej pełen dbania o siebie, spokoju, wewnętrznych podróży. W naszym ośrodku regularnie odbywają się jednodniowe mini-odosobnienia, które są elementem dodatkowym kursu MBSR oraz MBCL. To Dzień Ciszy, dzień praktyki, spotkanie z mindfulness na różne sposoby i doświadczanie siebie. Na zajęcia zapraszamy wszystkich absolwentów kursów MBSR, MBCL, MBCT, Breathwork i innych kursów medytacyjnych.  

Informacje Organizacyjne

  • ilośc miejsc ograniczona: decyduje kolejność zgłoszeń
  • dzień uważności jest darmowy w ramach kursu MBSR w wersji stacjonarnej
  • dla uczestników MBSR online bez wykupionego Dnia Uważności: 100 zł
  • dla absolwentów kursów, którzy juz odbyli DU: 80 zł
  • warsztaty odbywają się w godz. 9:30 – 16:00
  • weź ze sobą wygodny strój.
Zapisy: 1. Wyślij maila w celu rezerwacji miejsca: klub@centrumholi.pl 1. Potwierdź swoją rezerwację opłacając wejście na konto: 57 1050 1445 1000 0092 5342 8867 Holi Life&Business Mindful Solutions  

Nauczyciel

Sylwia Rogala-Marciniak Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBSR/MBCL (certyfikat Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness; certyfikat Mindfulness-Based Compassionate Living wydany przez Polski Instytut Mindfulness). Erickson International Coach, Opiekun merytoryczny i Wykładowca kształcenia podyplomowego na Uniwersytecie Łódzkim, Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ przy Pracowni Rozwoju Kompetencji UŁ. W latach 2015 – 2017 pełniła funkcję dyrektorki Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi. Twórca HOLI Body&Mind Center, ośrodka zajmującego się medytacją mindfulness. Certyfikowany trener biznesu szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK – metodologia oparta na międzynarodowych standardach NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Współautorka bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer Polska – ABC, 2012r. ). Ma za sobą ponad 3 tyś godzin na sali szkoleniowej i 600 h sesji indywidualnych. Treningi redukcji stresu, uważności i medytacji prowadzi od 2008 roku, a od 2015 roku w formie pełnych certyfikowanych kursów MBSR. Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuje w tamte kierunki świata. Jogę i medytację praktykuje od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia. Dyplomowany nauczyciel jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w programach CoachWise Coaching Essentials™, Transforming Communication™, Family Coaching -Erickson College International, The Art & Science of Mindfulness.
 

Szczegóły

Data:
21 marca, 2021
Godzina:
9:30 am - 4:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia