Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja Kobiecej Energii + relaks z koshi w HOLI Body&Mind.

13 marca, 2020 @ 8:30 pm - 10:00 pm

30zł
„Kobieta jest promieniem Boga, nie jest doczesną ukochaną. Jest twórcza, można powiedzieć, że nie została stworzona.” – RUMI
 
Czy można obudzić w sobie Bogini?
Czy każda z nas posiada wyjątkową siłę, tkwiącą wewnątrz?
A może intuicyjnie jesteś już połączona z tym co piękne w Twoim sercu?
 
Jeśli takie pytania pojawiają się w Twojej głowie, jesteś w dobrym miejscu.
 
Dzisiaj pragnę zaprosić Cię do Medytacji Kobiecej Energii, która będzie subtelną praktyką naszej wewnętrznej esencji. Poczujesz jak Twoja pierwotna kobieca cząstka budzi się do życia i promieniuje na całe ciało.
 
Wiosna jest okresem, gdy robimy miejsce na nowe i żegnamy to co stare. Warto chociaż przez chwilę skupić się także na swoim „inner being” i ukochać to co zostało nam dane od narodzin.
 
Medytacja będzie się składać z trzech etapów:
1. Wprowadzenia.
2. Praktyki medytacyjnej i pracy z manifestacją.
3. Relaksacji w rytmie dzwoneczków koshi.
 
Jest to wyjątkowe spotkanie tylko dla kobiet, którego skutkiem ubocznym może być poczucie bezgranicznej miłości i otulającego ciepła, które znajduje się w każdym z nas. Nic więcej do tego nie potrzebujesz, ważne, że po prostu jesteś.
 
Na koniec kilka słów o mnie, osobie, która zabierze Cię w tą niesamowitą podróż, dostępną dla każdej Bogini, bez wyjątku.
🌟Weronika LeeVicious – dobra dusza związana z Centrum Holi Body&Mind, mindfulnessem, zgłębiająca jogę. Dwukrotna słuchaczka kursu „Mindfulness Based Stress Reduction” pod okiem Sylwii Rogali-Marciniak. Inicjatorka cyklu „Uwolnij umysł! – cykl wieczornych medytacji z Weroniką LV”. Na co dzień podróżniczka, samodzielnie podróżująca przez ostatnie 2 lata po różnych miejscach w Europie, co jest jej głównym składnikiem szczęścia. Zakochana w próbowaniu rzeczy po raz pierwszy (skok z klifu na Malcie? Głaskanie węża? Medytacja kundalini o 2 rano na dachu we Włoszech z obcymi ludźmi? – to tylko niektóre z jej doświadczeń). W temacie umysłu fanka Dr Joe Dispenzy (koherencja serca, zmiana pola elektromagnetycznego ciała) oraz żywa testerka różnych rodzajów medytacji uwalniających traumy, czy mocno pracujących z podświadomością.
Informacje organizacyjne:
🌙Zaczynamy o 20.30 (proszę przyjść nieco wcześniej, zaczynamy punktualnie)
🌙Kończymy o 22.00
🌙13 marca 2020 (piątek), Centrum Holi Body&Mind ul. Siewna 30B.
🌙Ubierz się wygodnie, możesz zabrać ze sobą koc i poduszkę.
🌙Na miejscu znajdują się maty oraz koce używane do jogi.
 
Ilość miejsc ograniczona, dlatego gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty. Koszt uczestnictwa: 30zł/osoba.
 
Uprzejmie informuję, że od 12-13.03.2020 nie ma możliwości zwrotu zapłaconej z wyprzedzeniem kwoty. W sytuacji nieobecności polecam znalezienie innej osoby na swoje miejsce podczas wydarzenia i rozliczenie się prywatnie, w innym wypadku pieniądze nie są zwracane.
 
Zapisy mailowe: soul.hunter@vp.pl .
 
Życzę Ci harmonijnego dnia i widzimy się niebawem!

Szczegóły

Data:
13 marca, 2020
Godzina:
8:30 pm - 10:00 pm
Koszt:
30zł

Miejsce wydarzenia