Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kobiece SWAP Party w HOLI Body&Mind. Dzień kobiet!

8 marca, 2020 @ 7:00 pm - 8:00 pm

Celebracja Dnia Kobiet to idealny pretekst, aby dzielić się nie tylko dobrą energią i wysokimi wibracjami, ale także przedmiotami.🌷

Co mamy na myśli?

Otóż tego dnia zapraszamy Was, drogie kobiety, do wzięcia udziału w szybkim SWAP PARTY w naszym HOLI Body&Mind. Cała idea takiego wydarzenia polega na wymianie bądź sprzedaży rzeczy ze swojego domowego zakątka, które nam już nie służą. Przedmioty, które są mile widziane na naszym spotkaniu to:
– ubrania (tylko takie, które bez cienia wątpliwości można założyć, niezniszczone, czyste)
🌼książki
🌼kosmetyki
🌼buty
🌼dodatki/ biżuteria

Zasady są proste:
1. Piszesz maila na klub@centrumholi.pl ze zgłoszeniem chęci wzięcia udziału w SWAP PARTY (ilość miejsc ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy), wstęp darmowy.
2.Przychodzisz do naszego atmosferycznego miejsca, gdzie będzie czekała na Ciebie przygotowana przestrzeń – wydzielona matą jogową, do tego niektóre rzeczy będzie można powiesić na naszych drabinkach ; )
3. Wymieniasz się/ sprzedajesz, dając starym rzeczom drugą młodość.

Ważne!
Wymiana potrwa od 19.00-20.00, na miejsce można przyjść nie wcześniej niż 18.45, ponieważ do 18.30 będziemy Celebrować Dzień Kobiet ( jeśli masz ochotę spędzić ten dzień z nami, zapraszamy na darmowe warsztaty dla ciała, emocji i umysłu, więcej info tutaj: https://www.facebook.com/events/1055294644819834/ ) i przed rozpoczęciem Swap’u będzie się trwała medytacja. Warunki ciszy i szacunku muszą być zatem zachowane dla komfortu uczestniczek. 🙂

Zatem Kobietki, Wszystkiego Wspaniałego z okazji Waszego Święta i widzimy się niebawem!🌷🌻🌼💐

Szczegóły

Data:
8 marca, 2020
Godzina:
7:00 pm - 8:00 pm

Miejsce wydarzenia