Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Celebracja Kobiecej Energii w HOLI Body&Mind. Święto Kobiet.

8 marca, 2020 @ 3:00 pm - 8:00 pm

Zadbaj o siebie w Twój Dzień!💫
 
8 Marca to wyjątkowe święto i idealny pretekst to celebracji Kobiecej Energii. Mocy, która jest siłą, subtelnością i delikatnością w jednym. Tego dnia chcemy oddać specjalny hołd naszym mamom, przyjaciółkom, koleżankom, ale także docenić boginię, która jest w każdej z nas.🌷
 
Z tej okazji zapraszamy Was do HOLI Body&Mind Center, aby w kobiecym gronie spędzić ten piękny dzień. Dzisiejsze święto jest także uwieńczeniem naszego Otwartego Tygodnia Urodzinowego. Niech celebracja trwa!
 
Tej niedzieli przygotowałyśmy dla Was, drogie panie, warsztaty, które rozwiną Wasze trzy niezwykle ważne sfery. Zadbamy o Ciało, Umysł i Emocje. Każdy z tych filarów będzie spotkaniem z naszymi trzema Rezydentkami, bez których nie byłoby HOLI.
 
Zatem zapraszamy Was na warsztaty:
 
🌟15.00-16.00 – #ciało czyli kobieca praktyka jogi
Podczas tego spotkania zadbacie o Waszą kobiecą sylwetkę, wzmocnicie swoje ciało, a Monika Wypych zatroszczy się o wyjątkowość każdej jogicznej asany w trakcie praktyki tego dnia.
 
🌟16.15-17.15 – #emocje czyli mindfulnessowe zatrzymanie na sobie
Warsztat z Sylwią Rogalą-Marciniak ukierunkowany na wgląd w kobiece odczucia. Zatroszcz się o siebie, obudź świadomość i głębsze rozumienie… naucz się w jaki sposób pracować z własnymi emocjami.
 
🌟17.30-18.30 – #umysł czyli trening mentalny
Medytacja esencji kobiecości, która wzmocni wewnętrzną siłę niewątpliwie drzemiącą w każdej bogini. Doświadcz głębokiej pracy z subtelną częścią jaką umysł. Medytację poprowadzi Weronika LeeVicious.
 
Miłym dodatkiem do dzisiejszego święta będzie także Swap Party w Holi! Jest to spotkanie, podczas którego, każda z wcześniej zgłoszonych osób przynosi swoje „domowe skarby”, czyli rzeczy, których już od dawna nie używa. Kolejno następuje wielka wymiana, tak, aby każda przyniesiona rzecz dostała swoje drugie życie. Więcej informacji tutaj: https://centrumholi.pl/terminarz/kobiece-swap-party-w-holi-bodymind-dzien-kobiet/ .
 
Tego dnia zapraszamy także na celebrację przyjemności i poczęstunek… kawa, herbata i coś dla podniebienia będzie czekało na Ciebie.
 
Poczuj swoją żeńską moc, zaproś swoje koleżanki i przyjdź celebrować to piękne święto w kobiecym gronie.
 
Ps. Ilość miejsc na warsztatach oraz Swap Party jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy. Jak to zrobić? Zarejestruj się na platformie Fitssey (link tutaj: https://app.fitssey.com/centrumholi/frontoffice/login  ) i zapisz się na interesujące Cię wydarzenie. Pamiętaj, że jeśli się rozmyślisz albo nie będziesz mogła się pojawić – nie blokuj miejsca innym osobom.
 
Widzimy się niebawem!

Szczegóły

Data:
8 marca, 2020
Godzina:
3:00 pm - 8:00 pm

Miejsce wydarzenia