Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Wstępny Jogi Pranajamy Medytacji z Moniką Wypych (wieczór)

16 marca, 2020 @ 8:30 pm - 9:30 pm

180zł
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą w sposób świadomy, ten kurs da Ci praktyczne i merytoryczne podłoże do pracy z własnym ciałem i oddechem.
 
Kurs nie wygląda jak normalne zajęcia jogi. Podczas jego trwania dowiesz się skąd pochodzą poszczególne ruchy ciała w pozycjach. Zrozumiesz fundamenty ruchu, które pomagają budować asany, a także o co zadbać i na co zwracać uwagę, aby nie zrobić sobie krzywdy zarówno przy prostych, jak i bardziej zaawansowanych pozycjach. Nauczysz się pracować z oddechem oraz poznasz podstawowe praktyki oddechowe, niezbędne do prawidłowego i płynnego wykonywania pozycji. Zgłębisz także podstawy filozofii jogi, dzięki czemu w sposób bardziej świadomy będziesz siadać do wspólnych medytacji, wiedząc co i dlaczego się dzieje.
 
UWAGA!!! Dodatkowo wzbogaciliśmy Kurs o NOWĄ FORMUŁĘ pracy z oddechem w postaci pranajamy. Oznacza to, że będziecie zajmować się modelowaniem swojego wdechu i wydechu tak, aby zoptymalizował praktykę dla ciała i poprawić ją do maksimum. Co więcej zgłębicie także tajniki medytacji i włączycie ją do aktualnych aktywności jogi.
 
Podczas spotkań dowiesz się:
-jak prawidłowo wykonywać podstawowe asany, na co zwracać uwagę by nie zrobić sobie krzywdy podczas praktyki
-jakie są wskazania i przeciwwskazania do praktyki poszczególnych asan (pozycji)
-na co zwracać uwagę przy budowaniu właściwej postawy ciała
-jak łączyć ruch w ciele z oddechem
-w jaki sposób joga przekłada się na równowagę emocjonalną i stabilność wewnętrzną.
 
Dzięki temu zrozumiesz lepiej swoje ciało i uświadomisz sobie wzorce w nim zapisane. Rozpoczniesz łagodną i świadomą pracę ze swoimi blokadami fizycznymi i psychicznymi. Będziesz rozumieć na czym polega ścieżka jogi i co znaczy być jej adeptem.
 
UWAGA! Nowy regulamin dotyczący uczestnictwa w Kursie.
Prosimy o zapoznanie się, jednocześnie informujemy, iż osoby, które nie wyrażają zgody na regulacje zawarte w warunkach uczestnictwa- nie mogą brać udziału w Kursie.
 
Kurs rusza od 16.03.2020 (poniedziałki 20.30-21.30, czwartki 20.30-21.30) i będzie zawierał 8 lub 16 spotkań, praktyka raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu. Kurs wykupujemy w całości, płatność z góry. Każde zajęcia są jedyne w swoim rodzaju i tworzą spójny cykl. Nie ma możliwości odrabiania zajęć oraz zgłaszania nieobecności. W przypadku nieobecności zainwestowane pieniądze nie są zwracane.
 
Osoby posiadające Kartę Multisport, OK SYSTEM, Fit Profit mogą także uczestniczyć w Kursie pod warunkiem wykupienia jednorazowej Multikaucji aktywacyjnej w cenie 40zł (która upoważnia także do wchodzenia raz dziennie na zajęcia według grafiku Holi Body&Mind Center). Co więcej, biorąc pod uwagę ,iż posiadacze Karty Multisport, OK SYSTEM, Fit Profit nie płacą z góry za Kurs, tak jak inni uczestnicy, zobligowani są do uiszczenia dodatkowej kwoty 100 zł w gotówce przed rozpoczęciem Kursu.
 
Kwota ta jest ZWRACANA po ukończeniu kursu W PRZYPADKU OBECNOŚCI na 14 zajęciach z 16 zajęć (opcja praktyki dwa razy w tygodniu) oraz w przypadku 6 OBECNOŚCI na kursie (opcja praktyki raz w tygodniu). Przed każdymi zajęciami w ramach Kursu należy podejść do Recepcji i poprosić o przybicie pieczątki. Pieczątki będą potwierdzeniem obecności i na ich podstawie będzie wypłacona Kaucja Zwrotna 100 zł (w okresie do 14 dni od ukończenia Kursu). Przypominamy także, że nie ma możliwości wchodzenia na zajęcia z Kartą Multisport bez okazania aktualnego dowodu tożsamości ze zdjęciem, kartę trzeba fizycznie posiadać, ponieważ odbijamy ją w urządzeniu do tego przeznaczonym.
 
Na Kurs obowiązują zapisy droga mailową pod adresem klub@centrumholi.pl , decyduje kolejność zgłoszeń oraz płatność za cykl zajęć z góry.
57 1050 1445 1000 0092 5342 8867💫
Holi Life&Business Mindful Solutions💫
nazwa: Kurs Wstępny Jogi + opisz swój wariant (8 wejść lub 16 wejść)💫
Cena za 16 spotkań: 350 zł, 8 spotkań 180zł.💫
 
Przed rozpoczęciem Kursu należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym w przypadku problemów zdrowotnych. Panie w ciąży mogą brać udział w Kursie pod warunkiem, że przyniosą pisemną zgodę od lekarza prowadzącego oraz porozmawiała przed rozpoczęciem kursu z osobą prowadzącą.
 
W sytuacji występowania JAKICHKOLWIEK niedyspozycji zdrowotnych, należy niezwłocznie o nich poinformować osobę prowadzącą przed rozpoczęciem zajęć.

Szczegóły

Data:
16 marca, 2020
Godzina:
8:30 pm - 9:30 pm
Koszt:
180zł

Miejsce wydarzenia