Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Połączenia – Ceremonia Cacao w intencji Pokoju

12 marca, 2022 @ 7:30 pm - 10:00 pm

99zł
Jest czas, w którym jak nigdy czujemy potrzebę Połączenia.
Pragniemy poczuć bezpieczeństwo, stabilność – które może płynąc nie tylko z ziemi na której stoimy, ale też z naszych serc.
 
Dzięki byciu razem czujemy się silniejsi, czujemy że JESTEŚMY. Razem możemy tkać nowe, uzdrawiać, pomagać… wzmacniając swoje zasoby towarzyszyć jednocześnie innym, dbając o nich. Napełniając swoje serca spokojem, bezpieczeństwem nieść te pozytywne wibracje i energię dalej, dla świata.
To właśnie intencja naszego Kręgu Połączenia – wykorzystując subtelną wibrację ceremonialnego kakao chcemy wzmocnić się nawzajem.
 
Czujesz, że potrzebujesz teraz siły współczucia? Przyjdź, dostaniesz ja od innych. Czujesz, że masz teraz siłę współpczucia? Przyjdź, podziel się nią z innymi.
 
Chcemy zatańczyć z Duchem Kakao, aby pozostać w świetle, aby pozostać w nadziei i w celebracji Życia. Chcemy pozostać w ruchu i w kochającej obecności. W Miłości do siebie i do Świata. Chcemy wyrażać bezsilność, strach i wkurw i transformować je w energię napędzającą kreację z miejsca Spokoju. Chcemy pozostać w kontakcie zamiast zastygać w izolacji.
 
Kakao to Medycyna Serca – medycyna, która koi nasze lęki, wycisza szalejący umysł i przywraca nas do kochającej obecności – tego stanu, z którego możemy wspierać, współodczuwać i łączyć się w intencji pokoju i pojednania. Kakao spożywane było w formie ceremonialnej już tysiące lat temu w Ameryce Środkowej, zawsze na specjalne okazje i w ze specjalnymi intencjami. Teraz właśnie nastał taki czas, kiedy Duch Kakao jest szczególnie potrzebny w naszych Sercach.
 
Spotkajmy się na wspólnej ceremonii kakao, połączmy w medytacji i w tańcu, aby poruszyć energią, dać wyraz emocjom i odnaleźć ukojenie w wibracji Miłości.
 
Ceremonia to podróż, w której tradycyjnie odżywiamy nasze zmysły aromatem kakao, budzimy nasze emocje ciepłem tego napoju i uzdrawiamy naszego ducha poprzez moc świętej rośliny. Każdy przeżywa doświadczenie z ceremonialnym kakao na swój sposób. Może to być okazja do odprężenia, odstresowania i zwolnienia w pędzie życia, albo do przyśpieszenia i wyjścia z marazmu codzienności. Tym razem, ceremonia ma być podróżą z lęku do miłości, z oddzielenia do pojednania. Ponieważ ta zmiana, której pragniemy dookoła, zaczyna się w nas.
 

W przestrzeni ceremonii:

  • Oczyszczamy energię kadzidłami
  • Dzielimy się intencjami indywidualnymi intencjami i łączymy ze wspólną intencją Miłości, Pokoju i Pojednania
  • Łączymy się w medytacji
  • Wytańczymy emocje ekspresyjnie i intuicyjnie w rytmie Żywiołów Serca.
Doznania na ceremonii są bardzo indywidualne. Mogą odbudowywać nasze relacje z innymi i otwierać na kontakt albo być indywidualną podróżą w głąb siebie, inicjując wewnętrze wglądy i transformację. Niezależnie od rodzaju i intensywności emocji, od euforii, poprzez błogość aż po ekspresję gniewu, ta podróż odbywa się w swobodzie, z szacunkiem dla siebie i innych, i zawsze prowadzi do przyjemności i ukojenia.
 

Zapisy

 
Wymiana: 99 pln
 
Napisz do nas a dowiesz się szczegółowych informacji: sylwia@centrumholi.pl
 
 
Organizacja – kolektyw Miłości – Plemię Babilon
> Holi Body&Mind Center / Medytacja w Biegu
> KamaRati Tantra
> CorElements – Żywioły Serca
> Be Mindfulness – Sztuka Uważnego Życia
> MeloMe
> Tantryczny Kraków Społeczność
 
 

Szczegóły

Data:
12 marca, 2022
Godzina:
7:30 pm - 10:00 pm
Koszt:
99zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

MindfulnessLAB by Sylwia RoMa
Phone
508098116

Miejsce wydarzenia

HOLI Body&Mind Center
Siewna 30b
Kraków, małopolskie 31-326 Poland
+ Google Map
Phone
508098116
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia