Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krąg Kobiet w HOLI / Wydarzenie otwarte

30 czerwca, 2023 @ 7:00 pm - 9:30 pm

50zł

Kobiecy Krąg 

Zapraszamy do wspólnej celebracji kobiecości, piękna i seksualności w Tobie. Raz w miesiącu, w piątkowe wieczory, będziemy spotykać się, by tworzyć i wzmacniać nasz kobiecy potencjał.
 
Chcemy spotykać się, by tworzyć i wzmacniać nasz kobiecy potencjał. Kręgi Kobiet znane są od setek lat. W kręgach kobiety spotykały się, by przekazywać sobie swą mądrość, dawać wsparcie, tworzyć MOC. Będziemy dawać sobie przestrzeń siostrzanego wsparcia, odkrywania, dzielenia się i obdarowywania swoimi talentami, mądrością i pięknem.
 
Będziemy rozmawiać o wszystkim. Będziemy tańczyć, ruszać się, uczyć nasze ciała że mogą wyrażac na różne sposoby. Nasze emocje, nasze potrzeby (te zaspokojone i te nie), nasze role i maski, nasze pragnienia, kobiecość i seksualność.. aż pozwolimy sobie na obudzenie się tej, która pragnie biegać z Wilkami w poczuciu mocy.
 
Wierzymy, że tworząc taką przestrzeń i taką społeczność możemy o wiele więcej – razem, w połączeniu ze sobą.
 
Dlatego jeśli chcesz coś zgłosić na Krąg, a może pokazać jakaś swoją praktykę czy pracę – zapraszamy! Napisz wiadomość, znajdziemy przestrzeń. 
 
Tematy, jak też przebieg spotykań zależą więc od nas wszystkich. Chcemy dać przestrzeń temu, co się będzie pojawiać. Dzięki wzajemnemu wsparciu poczujemy się akceptowane, wysłuchane, zadbane i dokarmione na różnych poziomach. W Kręgu pomagamy sobie zobaczyć nasze wewnętrzne światło, ale także spotkać z tym co trudne i poza codzienną „maską”.
 
Krąg, to przestrzeń, w której budzi się Twoja wewnętrzna Mądrość. To także miejsce, w którym otwiera się wyższa świadomość kobiecej wspólnoty, bycia w połączeniu z innymi kobietami oraz tą, która jest źródłem naszej naturalnej mocy – Matki Ziemi.
 
Na Kręgi nie przychodzą przypadkowe osoby. Jeśli woła Cię Krąg, to znaczy że wołają Cię podobne dusze, chęć rozwoju, zmiany, transformacji. I tego właśnie doświadczysz w tych spotkaniach, w głębi spojrzenia w oczy innej Kobiety, czasami dopiero poznanej osoby, która pozwoli Ci sięgnąć tam, gdzie nie sięgasz w swoim środowisku, społecznej roli. Tu wszystkie jesteśmy równe, bo jesteśmy Kobietami. Nie oceniamy siebie, a nasze doświadczenia życiowe traktujemy jako cenne lekcje, która mogą wnieść jakość do życia innych osób. 
To także okazja do rozwoju własnej Kobiecości (wrażliwości, sensualności, dzikości…) w czasach, kiedy jej nam tak bardzo brakuje. 
 

Formuła i Zasady

Te spotkania maja formę otwartą, czyli taką, do której możesz dołączyć w dowolnym momencie. Zasadą jest także pełna dobrowolność i podążanie za czuciem potrzeby z serca, bez przymusu, tam i wtedy, gdy czujesz, że to Twoje miejsce i czas lub gdy właśnie chcesz coś dać. Wszystkie jesteśmy równe, widzimy się, słyszymy, przyjmujemy takimi jakie jesteśmy, bez oceniania, z akceptacją różnorodności.
 
Naszym zadaniem jako zwołujących krąg nie jest bycie liderką, otwieramy krąg, trzymamy przestrzeń, zapraszamy intencje, a w trakcie przypominamy o obowiązujących zasadach. Podstawową zasadą, której uczymy się i jednocześnie przestrzegamy w całym cyklu jest bycie w kręgu bez maski.
 
Zdejmując zbroję i wyzbywając się chęci zrobienia na drugiej kobiecie dobrego wrażenia otwieramy się na dzielenie się sobą, zamiast udawać uczymy się wyrażać swoje potrzeby i prosić inne kobiety o wsparcie. Nasze spotkania pozostają przestrzenią, w której możemy być ze swoim bólem, niepewnością, czy radością zawsze licząc na pełną dyskrecję innych kobiet. Wszystko co w kręgu się dzieje, w kręgu zostaje.
 

Zapisy 

Prosimy o rejestrację: ZAPISY
Wymiana: 50 zł (w mailu otrzymasz dane do wpłaty, jest możliwość także opłaty na miejscu:
Masz pytania? Czekam na Ciebie na WhatsApp 508098116
 
 

Prowadząca – Sylwia RoMa @medytacjawbiegu

Zawodowo jestem ericksonowskim coachem, certyfikowanym trenerem, licencjonowanym w międzynarodowych standardach nauczycielem mindfulness&compassion, dyplomowanym nauczycielem jogi. Byłą dyrektorką Centrum Kształcenia, Izby Coachingu i Festiwalu Progressteron, była Prezeską Polskiego Instytutu Mindfulness.
Od lat też zawsze u siebie tworząc HOLI Body&Mind Center.

Joga i medytacja są moją ścieżką życiową już od 20 lat. Nieustannie odnajduje w nich nowe aspekty siebie, są źrodłem wszelkich transformacji. Nazwałabym siebie „Nauczycielem na drodze”, gdyż sama uczę się i zmieniam nieustannie… doświadczając prawdy, że to droga jest celem. Uczę życia pełnią, piękna, wglądu we własną prawdę, drogi serca. 


Jestem też Kobietą, która pozwala sobie być na swojej drodze w pełni. Mam za sobą trudne doświadczenia i rozwód. Mam dwie piękne córki, które właśnie wchodzą w okres dojrzewania i którym przekazuje swoje szepty i uczę je jak podążać drogą świadomości siebie. 

Prowadzę szkolenia, kursy, warsztaty, obozy od wielu lat, a od dwóch mam też przyjemność organizować Kręgi Kobiet, gdyż czuje się już na tyle dojrzała we własnej drodze, by utrzymać tą przestrzeń. Prowadzenie Kręgów jest dla mnie przyjemnością bycia we wspólnocie Kobiet. 

 

 
 

Szczegóły

Data:
30 czerwca, 2023
Godzina:
7:00 pm - 9:30 pm
Koszt:
50zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

MindfulnessLAB by Sylwia RoMa
Phone
508098116

Miejsce wydarzenia

HOLI Body&Mind Center
Siewna 30b
Kraków, małopolskie 31-326 Poland
+ Google Map
Phone
508098116
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia