Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kobiecy Krąg Babilonek

30 października, 2020 @ 6:00 pm - 9:00 pm

50zł
Kobiecy Krąg Babilonek zaprasza do wspólnej celebracji kobiecości i żywiołów w Tobie.
Raz w miesiącu, w piątkowe wieczory, będziemy spotykać się, by tworzyć i wzmacniać nasz kobiecy potencjał.
Kręgi Kobiet znane są od setek lat. W kręgach kobiety spotykały się, by przekazywać sobie swą mądrość, dawać wsparcie, tworzyć MOC.
Będziemy dawać sobie przestrzeń siostrzanego wsparcia, odkrywania, dzielenia się i obdarowywania swoimi talentami, mądrością i pięknem.
Poprzez taniec, śpiew, historie, medytacje, bycie w ciszy… tworzyć piękno w sobie i wokół siebie.
Dzięki wzajemnemu wsparciu poczujemy się akceptowane, wysłuchane, zadbane i dokarmione na różnych poziomach. W Kręgu pomagamy sobie zobaczyć nasze wewnętrzne światło, ale także spotkać z tym co trudne i poza codzienną „maską”.
Krąg, to przestrzeń, w której budzi się Twoja wewnętrzna Mądrość.
To także miejsce, w którym otwiera się wyższa świadomość kobiecej wspólnoty, bycia w połączeniu z innymi kobietami oraz tą, która jest źródłem naszej naturalnej mocy – Matki Ziemi.
Nasze Kręgi będą odbywać się w okół pracy z siłą żywiołów. To w nich i w połączeniu z nimi upatrujemy naszą moc, którą teraz chcemy podzielić sie z innymi.
Cykl spotkań otwieramy spotkaniem wprowadzającym mającym na celu poznanie się i zawiązanie więzi oraz wspólnoty obowiązujących zasad prowadzenia kręgu. To także czas, by poznać lepiej wszystkie żywioły.
Kolejne 5 spotkań to kręgi żywiołów, w których spotykamy się po kolei z Powietrzem, Ogniem, Ziemią, Wodą i Eterem aby zakończyć cykl ostatnim siódmym spotkaniem na wspólnej Ceremonii.

Formuła i zasady

Nasz krąg nazywamy kręgiem półotwartym, czyli takim, do którego mogą dołączać nowe kobiety w dowolnym momencie. Zasadą jest także pełna dobrowolność i podążanie za czuciem potrzeby z serca, bez przymusu i konieczności uczestniczenia we wszystkich spotkaniach kręgu.
Naszą intencją jest stworzenie przestrzeni na sprawdzanie, eksplorowanie i czucie na bieżąco energii, która chce się urzeczywistnić w trakcie takich spotkań.
Zapraszamy Cię raczej do eksploracji bez oczekiwań i planów na przyszłość, cenimy sobie prawdę danej chwili, nawet jeśli nie zawsze jest ona komfortowa.
Wszystkie jesteśmy równe, widzimy się, słyszymy, przyjmujemy takimi jakie jesteśmy, bez oceniania, udzielania rad, plotek, przestrzenią, doceniania siebie, swojej wyjątkowości i odrębności.
Naszym zadaniem jako zwołujących krąg nie jest bycie liderką, otwieramy krąg, trzymamy przestrzeń, zapraszamy intencje, a w trakcie przypominamy o obowiązujących zasadach.
Podstawową zasadą, której uczymy się i jednocześnie przestrzegamy w całym cyklu jest bycie w kręgu bez maski. Zdejmując zbroję i wyzbywając się chęci zrobienia na drugiej kobiecie dobrego wrażenia otwieramy się na dzielenie się sobą, zamiast udawać uczymy się wyrażać swoje potrzeby i prosić inne kobiety o wsparcie.
Nasze spotkania pozostają przestrzenią, w której możemy być ze swoim bólem, niepewnością, czy radością zawsze licząc na pełną dyskrecję innych kobiet. Wszystko co w kręgu się dzieje, w kręgu zostaje.

Jak się zapisać?

zapisy: klub@centrumholi.pl
50 zł / spotkanie
Potwierdzeniem swojej rezerwacji jest wpłata na konto:
57 1050 1445 1000 0092 5342 8867
Holi Life&Business Mindful Solutions
tytuł: krąg kobiet
Anulowanie rezerwacji możliwe jest do 3 dni przed wydarzeniem (wtorki).

Prowadzące:

Joanna Sajko
Od ponad 15 lat pracuję jako psycholog (UŁ), coach (ACC ICF), trener (certyfikacja I stopnia PTP) koncentrując się coraz bardziej na pracy z energią w ciele. Swoją przygodę w tym zakresie zaczęłam ok 10 lat temu od ustawień systemowych metodą Berta Hellingera (w roku 2017 ukończyłam szkołę jego Nowych Ustawień) w między czasie zapoznawałam się z ćwiczeniami bioenergetycznymi i ćwiczeniami TRE, kończąc w roku 2017 r. kurs (certfikowany provider) TRE Joanny Olchowik. Po drodze poznawałam co raz więcej metod i technik angażujących energię ciała, w tym energię seksualną; warsztaty świadomego oddechu, taniec ekstatyczny i intuicyjny, różne formy medytacji w tym medytacja dynamiczna Osho, masaż żywiołów i masaż tantryczny, praca z medycyną roślinną. Obecnie co raz chętniej pracuję z seksualną energią kobiet i mężczyzn, od ponad 3 lat intensywnie poznając i eksplorując tantryczne metody pracy z drugim człowiekiem a przede wszystkim w relacji ze sobą. Uwielbiam pracować z grupami współtworząc z moim życiowym partnerem autorską metodę CoreElements opierającą się na pracy z żywiołami natury, zarówno ich menifestacją w świecie zewnętrznym, jak i w naszym ciele.
Obecnie jestem absolwentką 4 letniej szkoły pierwszego w Polsce rocznika Core Energetics Polska. Założycielkami Szkoły są Ala Konopko-Ulanecki i Ela Szczygielska-Carl.
Sylwia Rogala-Marciniak
Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Poza matą, spotkasz się ze mną na treningach redukcji stresu, uważności.
Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik, opartego na NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim i w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuję w tamte kierunki świata. Jogę i medytację praktykuję od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia. W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.
Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły

Data:
30 października, 2020
Godzina:
6:00 pm - 9:00 pm
Koszt:
50zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejsce wydarzenia