Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Czym Jest Mindfulness? Spotkanie Otwarte i Wykład

28 sierpnia, 2019 @ 6:45 pm - 8:15 pm

Zastanawiasz się czy kurs uważności jest czymś dla Ciebie? A może chcesz dowiedzieć się więcej o mindfulness zanim podejmiesz decyzję? Zapraszamy serdecznie na darmowe spotkanie informacyjne na temat mindfulness oraz MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).

Podczas spotkania:

  • dowiesz się czym jest mindfulness oraz MBSR/MBCT i na czym polega efektywność tej metody
  • doświadczysz uważności na sobie
  • będzie to okazja do zapisania się w promocyjnej cenie na najbliższą edycję kursu
Mindfulness pozwala zwolnić, lecz to nie znaczy że w życiu robi się nudno. Wręcz przeciwnie. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie dostrzec wielobarwność każdej chwili, być w pełnym znaczeniu frazy „tu i teraz”. Co ciekawe, kiedy przestajemy za czymś gonić, kiedy „odpuszczamy” – to rozwiązanie samo przychodzi. Uważność to możliwość bycia opanowanym, spokojnym i stabilnym wewnętrznie – zarówno w pracy, w roli zawodowej jak i w życiu prywatnym, w roli partnera czy rodzica. Stan uważności w umyśle można porównać do istnienia jeziora – nawet jeśli pogoda jest zmienna, pada deszcz, czy wieje wiatr – to jedynie dotyka tafli wody. Pod spodem panuje cisza i niczym nieporuszone życie toczy się swoim tempem, w spokoju… W naszym życiu też spotykają nas różne „warunki atmosferyczne” ,a bycie uważnym pozwala zachować ten stan wewnętrznego spokoju. Jezioro się nie napina, nie krzyczy, po prostu jest.

Prowadzi: Sylwia Rogala-Marciniak

Certyfikowany nauczyciel mindfulness (certyfikat MBSR Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness), opiekun merytoryczny i wykładowca kształcenia podyplomowego na Uniwersytecie Łódzkim, superwizor i mentor coach CoachingSteps™ przy Pracowni Rozwoju Kompetencji UŁ. W latach 2015 – 2017 pełniła funkcję dyrektorki Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi. Twórca HOLI Body&Mind Center. Erickson International Coach, Certyfikowany trener biznesu szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK – metodologia oparta na międzynarodowych standardach NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Współautorka bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer Polska – ABC, 2012r. ). Od 15 lat praktykuje jogę i medytację, jest nauczycielem jogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Treningi redukcji stresu, uważności i medytacji prowadzi od 2008 roku, a od 2015 roku w formie pełnych certyfikowanych kursów MBSR. Ma za sobą ponad 3 tyś godzin na sali warsztatowej w pracy z  grupami i klientami indywidualnymi. Zapisy: zarejestruj się zgłaszając na maila klub@centrumholi.pl lub w rezerwacjach on-line na naszej stronie.

Szczegóły

Data:
28 sierpnia, 2019
Godzina:
6:45 pm - 8:15 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia