Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Friday Chillin – Medytacja z ciałem

19 lipca, 2019 @ 7:00 pm - 9:00 pm

40zł
Po całym tygodniu obowiązków, działań, myślenia oraz  planowania… Jesteśmy po prostu zmęczeni i „przebodźcowani”: informacjami, hałasem czy korkami . Dlatego,aby z lekkością i radością rozpocząć weekend, proponujemy zrzucenie tego całego „ciężaru” ,dzięki różnym technikom, które będziemy proponować Wam pod nazwą Friday Chillin. W piątki od 19:00 to czas dla Was  żeby się zregenerować, odpocząć fizycznie i psychicznie.

19.07. MEDYTACJA Z CIAŁEM – MINDFUL MOVEMENT

W piątkowy wieczór zrobimy coś dobrego dla ciała i na chwilę wyłączymy niestrudzony umysł, dając mu zasłużoną chwilę wytchnienia. Zapraszamy serdecznie na pogłębioną praktykę , będącą jednocześnie forma medytacji z ciałem. Poznaj swoje ciało od środka. Poczuj je. Uwolnij oddech. Nie spiesz się. Po prostu bądź. W trakcie zajęć będziemy szukać lekkości, swobody i odpuszczenia. „Uważna Joga” jest to kompletnie inna od wszelkich form pracy, gdzie liczy się postęp, osiąganie, rezultaty. Nastawienie na osiąganie kompletnie odłącza nas od sfery istnienia. Większość z nas musi dostać przyzwolenie na przełączenie się z trybu osiągania na tryb istnienia, głównie dlatego, że od małego wpaja się nam, że działanie jest o wiele więcej warte niż istnienie. Praktykując uważną jogę liczy się nasze istnienie. Bycie w swoim ciele, z wszystkimi pojawiającymi się doznaniami, z oddechem, a także w świadomości myśli, jakie są. Uważana joga daje możliwość obserwacji i zaznajamiania się ze swoimi granicami – zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej i emocjonalnej. Podczas tych zajęć możesz spodziewać się łagodnej, spokojnej i uważnej praktyki, ukierunkowanej na wewnętrzną obserwację i pracę z oddechem. Mindful Yoga będzie doskonałym wyborem dla osób, które rozpoczynają praktykę jogi, albo poszukują łagodnej formy pracy z ciałem. Ćwicząc uważną jogę wypatrujemy różnych, zazwyczaj subtelnych, zmian perspektywy swojego ciała, myśli i ogólnego poczucia własnego ja. To bardzo wzbogaca naszą prace wewnętrzną, dzięki temu mindful joga przynosi coś o wiele ważniejszego niż jedynie fizyczne jej zalety. Przyjdź i daj sobie przyzwolenie na prawdziwą regenerację.  
Zajęcia prowadzi: Sylwia Rogala-Marciniak
Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness (certyfikat nauczania MBSR Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness), dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Poza matą, spotkasz się ze mną na treningach redukcji stresu, uważności. W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Inwestycja w siebie: 40 zł
57 1050 1445 1000 0092 5342 8867
Holi Life&Business Mindful Solutions

Szczegóły

Data:
19 lipca, 2019
Godzina:
7:00 pm - 9:00 pm
Koszt:
40zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia