Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BeMindful Club :: Mindfulness w odżywianiu ::

21 października, 2016 @ 6:00 pm - 8:00 pm

Free

Zapraszamy serdecznie na darmowe spotkanie klubu BeMindful o tematyce „Mindful eating – witalny organizm i  piękna sylwetka, czyli uważne jedzenie”.

Naszym celem jest propagowanie idei mindfulness – nie w formie tymczasowej mody, trendu na runku, ale jako styl życia i świadomy wybór przytomnej obecności każdego dnia.

Jako pierwsza w Łodzi organizacja zajmująca się profesjonalnie tematyką mindfulness pragniemy propagować tą metodę, podkreślając jej naukowe korzenie i wskazując wachlarz możliwości praktycznego zastosowania.

Mindfulness jest aktualnie jedną z najbardziej skutecznych metod redukcji stresu. Znane na całym świecie kojarzy sie przede wszystkich z technikami medatycyjnymi i siedzeniem na poduszce. Jest jednak znacznie więcej zastosowań uważności stworzonej przez prof. Jona Kaba-Zinna – od pracy z pacjentami z chronicznym bólem czy depresją, po programy uwazności dla biznesu.

Na tych warsztatach porozmawiamy o możliwościach zastosowanai uwazności w zmianie swoich nawków żywieniowych, a co za tym stoi poprawie sylwetki i ogólnego samopoczucia. Bez diet, z uwaznością na to co dobre dla naszego ciała.

Podczas klubowych spotkań w naszym centrum będziemy pokazywać różne zastosowania uwazności i jednocześnie doświadczać praktyki na sobie.

————————–————————–————————–
Tworząc nasze programy edukacyjne na stałe współpracujemy z Uniwersytetem Łódzkim i Pracownią Rozwoju Kompetencji UŁ.

Jesteśmy także na liście certyfikowanych nauczycieli mindfulness w Polsce, co się z tym wiąże gwarantujemy standardy i jakość tej metody.

Zapraszamy serdecznie!

Spotkania są darmowe. Warunkiem rejestracji jest potwierdzenie swojej obecności na dzień przed wydarzeniem.

Zapisy: klub@centrumholi.pl

————————–————————–————————–

Szczegóły

Data:
21 października, 2016
Godzina:
6:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia