Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Wiosenny Body&Mind Retreat

1 kwietnia, 2022 @ 3:00 pm - 3 kwietnia, 2022 @ 12:00 pm

Body&Mind Retreat – slow weekend w Gabrielnii

Jeśli masz ochotę na totalne wyciszenie, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury, w atmosferze spokoju, w spotkaniu z własnym ciałem i oddechem…
Czy kilka dni spędzonych ze sobą może coś zmienić?
Tak, jeśli ten czas poświęcisz tylko dla siebie. Dbanie o siebie to jeden z wymiarów rozwoju osobistego, o którym zapominamy najczęściej. Zajęci pomaganiem innym, często swoje potrzeby stawiamy na końcu długiej listy codziennych zadań i potrzeb bliskich.
 
Jeśli chcesz…
…. Zrobić sobie totalną przerwę, pauzę od codzienności
… doznać głębokiego relaksu
… spędzić czas w otoczeniu natury
… pooddychać świadomie na zajęciach jogi, medytacji i w otaczających nas lasach…
Zapraszamy na wspólny wyjazd, którego celem będzie relaks i regeneracja.
W pakiecie pobytu:
 • codzienne poranne medytacje i sesje oddechowe w przyrodzie
 • yoga movement / vinyasa flow / mindful movement
 • medytacje mindfulness & compassion
 • uwalniająca sesja tańca z żywiołami
 • pyszne regionalne jedzenie
 • dużo relaksu w zaciszu osady
 • doładowanie przed-wiosennych baterii!!

Co zyskasz podczas tego weekendu?

 • czas dla siebie i doświadczenie uważności każdej chwili, bez pośpiechu, pogoni i dążenia do czegokolwiek
 • SPA umysłu, emocji i ciała: oczyszczanie mentalne i fizyczne poprzez pracę z ciałem i umysłem
 • doświadczenie obserwacji swojego życia, jego tempa i wpływu decyzji jakie podejmujesz na rzeczywistość w jakiej żyjesz na co dzień
 • porównanie pospiechu do życia w tu i teraz
 • spotkanie ze swoim ciałem – regenerację i odnowę fizyczną oraz badanie granic i nowych możliwości
 • zrelaksowanie się i pełne odstresowanie w pięknym, zielonym miejscu, wiele inspiracji na temat życia, zdrowia i relacji z ciekawych rozmów na pachnącym tarasie – bez napięcia i pośpiechu do spraw i rzeczy, które „musisz”.

Inwestycja

800 zł cały wyjazd, obejmujący pełen pakiet wyżywienia wegetariańskiego, dwa noclegi, zajęcia pt/sb/nd
 
57 1050 1445 1000 0092 5342 8867
Holi Life&Business Mindful Solutions
Z tytułem: slow weekend wiosna
Zapisy: sylwia@centrumholi.pl
 
 

Nauczyciel Sylwia RoMa

 
Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBSR/MBCL (certyfikat Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness; certyfikat Mindfulness-Based Compassionate Living wydany przez Polski Instytut Mindfulness). Erickson International Coach. Certyfikowany trener biznesu szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK – metodologia oparta na międzynarodowych standardach NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Dyplomowany nauczyciel jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II.
Członek Zarządu Polskiego Instytutu Mindfulness – głównej organizacji szkolącej z zakresu mindfulness w Polsce. Dyrektor Studium Nauczycielskiego MBSR. Superwizor MBI:TAC (Mindfulness-Based Interventions: Teaching Assessment Criteria). Właściciel HOLI Body&Mind Center, ośrodka zajmującego się programami z nurtu mindfulness. Opiekun merytoryczny i Wykładowca kształcenia podyplomowego na Uniwersytecie Łódzkim, Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ przy Pracowni Rozwoju Kompetencji UŁ. Wykładowca na Studium Nauczycielskim Mindfulness Based Stress Reduction. Współautorka bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer Polska – ABC, 2012r. ). Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuje w tamte kierunki świata. Jogę i medytację praktykuje od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia. W latach 2015 – 2017 pełniła funkcję dyrektorki Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi.
 

Miejsce

Tym razem zaprosimy Was do malowniczej agroturystyki w centralnej Polsce. Gospodarstwo Agroturystyczne Gabrielnia to urokliwe miejsce w województwie świętokrzyskim o wyjątkowych walorach krajobrazowych. Wtopione jest w naturalne środowisko polskiej łąki kwietnej, lasu sosnowego z domieszką robinii akacjowej, brzeziny, i miejscami łęgu olchowego. W jego granicach, w dolinie rzeki, znajduje się niewielka szkółka roślin ozdobnych, pasieka, 4 hektary zarybionych stawów.

Szczegóły

Początek:
1 kwietnia, 2022 @ 3:00 pm
Koniec:
3 kwietnia, 2022 @ 12:00 pm
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia