Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wewnętrzna Równowaga – Warsztaty Kundalini z Krzysztofem Błaszko.

14 grudnia, 2019 @ 3:00 pm - 5:00 pm

55zł
Wewnętrzna równowaga – czy występuje w Twoim życiu?
 
Człowiek jest istotą bardzo złożoną. Każdy z nas ma w sobie tzw. „żywioły”, a opanowanie ich bardzo ułatwia nam codzienne życie. Czym one tak właściwie są?
 
Słyszałeś kiedyś określenie, że ktoś ma w sobie dużo OGNIA do działania?
A może znasz jakąś osobę, która jest emocjonalnie zmienna jak WODA?
„Z głową w chmurach” – może sam jesteś rozbiegany i trudno skupić Ci się na jednej czynności, a Twoje myśli są jak POWIETRZE?
A może Twoje ciało jest silne jak dąb, bo jest UZIEMIONE?
 
Jako człowiek posiadasz myśli, emocje, odczucia, które rozgrywają się w Twoim ciele, a następnie są interpretowane przez umysł.
Wielu z nas ma genialne pomysły, jednak brakuje odwagi i siły do działania. Może jesteś osobą, która wiele działa ,jednak szybko się wypalasz? Czy Twoje emocje wspierają to co robisz i potrafisz nad nimi panować czy to one rządzą Tobą ?
 
Osiągnięcie wewnętrznej równowagi to harmonia z samym sobą, to wzniesienie się ponad ograniczenia, słabości i swoje własne lęki.
Dzięki Kundalini Jodze możesz łatwiej ją osiągnąć i przy tym nauczyć się zarządzać własnymi myślami. Zacznij wzbudzić w sobie więcej energii do działania.
 
Na warsztacie popracujesz na „kole życia”, dzięki któremu spojrzysz kompleksowo na swoje dotychczasowe życie i dostrzeżesz które jego aspekty wymagają Twojej uwagi, zmiany, przeorganizowania.
Wyjdziesz z gotowymi narzędziami, które pomogą Ci zapanować nad sobą. Techniki te pozwolą Ci się zdystansować i spokojniej reagować na wyzwania dnia codziennego.
 
Zgłębisz specjalne kilkuminutowe modele oddechowe, dzięki którym w kilka minut będziesz mógł odnależć większy spokój czy wzbudzić w sobie moc do działania.
 
Warsztaty zakończymy bardzo silną techniką jogiczną, która ułoży „klocki” w Twoim umyśle i spowoduje zmianę w Twoim samopoczuciu i postrzeganiu samego siebie.
 
Nauczysz się kilku narzędzi które zabierzesz ze sobą tak by samodzielnie móc pracować w Twoim domowym zaciszu.
Człowiek w równowadze to człowiek spokojny, radosny i pełny energii do działania i na tych aspektach skupimy się na tym spotkaniu.
 
Warsztaty mają miejsce w sobotę 14 grudnia od 15.00-17.00. Cena dla naszych Klubowiczów to 55zł/osobę dla osób posiadających kartnety,Kartę Multisport, Fit Profit czy OK SYSTEM.
Cena dla pozostałych osób, to 70zł/osoba.
 
Przypominamy, że obowiązują zapisy przez aplikację Fitssey lub mailowo – w przypadku osób spoza grupy naszych Klubowiczów.
Krzysztof Błaszko – Od wielu lat zgłębia wiedzę na temat podświadomości i możliwości swojego umysłu.
Interesuje się psychologią , ukończył Akademie NLP, która dała mu zrozumienie czym jest ludzki umysł i jak nim zarządzać. Wielokrotnie brał udział w warsztatach z pracy z energią, dzięki którym lepiej rozumie jej przepływ w ciele. Aktywnie od paru lat uprawia Jogę a jego główną ścieżką jest Kundalini Joga która dała mu praktyczne narzędzia do pracy nad sobą poprzez oddech i medytacje.
Odbył w swoim życiu podróż do Indii czy Indonezjii która bardzo poszerzyła mu postrzeganie świata.
Pasjonat zdrowego trybu życia, gotowania, grania na instrumentach.
 
Zapraszamy na tę piękną transformację! 

Szczegóły

Data:
14 grudnia, 2019
Godzina:
3:00 pm - 5:00 pm
Koszt:
55zł

Miejsce wydarzenia