Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uwolnij Umysł! – wieczorna medytacja z Weroniką LeeVicious.

4 lutego, 2020 @ 7:30 pm - 9:00 pm

30zł
Szybciej, mocniej, co tak wolno?
Przestań myśleć, nie myśl!
Czy to już? Czy już medytuję, czy tylko mi się wydaje?
Jeśli takie słowa są Twoim towarzystwem podczas praktyk wyciszenia umysłu – nic się nie martw. W medytacji nie chodzi o to, by licytować się z innymi, by porównywać się, by „gdzieś” dotrzeć.
Każdy może medytować, bo każdemu przyda się wyłączenie chociaż na chwilę swojego autopilota oraz trybu „fight or flight”, który napędza stres. A jak wiadomo, stres, tak jak nieprzepracowane emocje potrafi kumulować się w ciele i egzystować tam latami.
Dlatego dziś serdecznie chcę Cię zaprosić na wieczorną medytację ukojenia umysłu, która sprawi, że przez moment skupisz się na oddechu, wrażeniach w ciele i poczujesz miłą relaksację oraz krążącą energię. Co więcej medytacje będą odbywać się dwa razy w miesiącu i będą tworzyć spójny cykl – każde spotkanie wprowadzi Cię do innego rodzaju pracy z umysłem.
Spotkanie będzie się składać najpierw z wprowadzenia do tematu medytacji, opowiem Ci kilka słów w tym obszarze, przedstawię komfortowe pozycje. Zwrócę uwagę na to, że istnieje wiele medytacji, a każda z nich działa nieco inaczej i przynosi inne rezultaty.
Potem przejdziemy do części właściwej. Przygotowałam dla Ciebie podróż z medytacją skanowania ciała, która jest silnie związana z nurtem Mindfulness (Uważności). Obrysujesz kredką swojej uwagi poszczególne obszary ciała i zobaczysz co się stanie.
To spotkanie charakteryzuje się miłą atmosferą, niewymuszonymi działaniami, redukcją stresu. Chcę, aby Twoje fale mózgowe zwolniły, a napięcie opuściło ciało. Co więcej, pod koniec wydarzenia będziesz mieć możliwość słodko poleżeć i rozpłynąć się w harmonizujących dźwiękach dzwoneczków koshi.
Przyjdź i poczuj dobre wibracje!
Na koniec kilka słów o mnie, osobie, która zabierze Cię w tą niesamowitą podróż, dostępną dla każdego, bez wyjątku.
 
🌟Weronika LeeVicious – dobra dusza związana z Centrum Holi Body&Mind, mindfulnessem, zgłębiająca jogę. Dwukrotna słuchaczka kursu „Mindfulness Based Stress Reduction” pod okiem Sylwii Rogali-Marciniak. Na co dzień podróżniczka, samodzielnie podróżująca przez ostatnie 2 lata po różnych miejscach w Europie, co jest jej głównym składnikiem szczęścia. Zakochana w próbowaniu rzeczy po raz pierwszy (skok z klifu na Malcie? Głaskanie węża? Medytacja kundalini o 2 rano na dachu we Włoszech z obcymi ludźmi? – to tylko niektóre z jej doświadczeń). W temacie umysłu fanka Dr Joe Dispenzy (koherencja serca, zmiana pola elektromagnetycznego ciała) oraz żywa testerka różnych rodzajów medytacji uwalniających traumy, czy mocno pracujących z podświadomością.
 
Informacje organizacyjne:
Zaczynamy o 19.30 (proszę przyjść punktualnie)
Kończymy o 21.00.
4 lutego 2020, Centrum Holi Body&Mind ul. Siewna 30B.
Ubierz się wygodnie, zabierz ze sobą koc, poduszkę (opcjonalnie)
Na miejscu znajdują się maty oraz koce używane do jogi.
1 spotkanie cyklu 04.02.2020: medytacja skanowania ciała (mindfulness) 19.30-21.00
2 spotkanie cyklu 21.02.2020: medytacja oddechu 20.30-22.00
Ilość miejsc ograniczona, dlatego gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty. Koszt uczestnictwa: 30zł/osoba.
Uprzejmie informuję, że od 03-04.02.2020 nie ma możliwości zwrotu zapłaconej z wyprzedzeniem kwoty. W sytuacji nieobecności polecam znalezienie innej osoby na swoje miejsce podczas wydarzenia i rozliczenie się prywatnie, w innym wypadku pieniądze nie są zwracane.
Zapisy pod: soul.hunter@vp.pl .

Szczegóły

Data:
4 lutego, 2020
Godzina:
7:30 pm - 9:00 pm
Koszt:
30zł

Miejsce wydarzenia