Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Umysł wolny od blokad i ograniczeń

20 maja, 2017 @ 10:00 am - 4:00 pm

130zł
Dzisiejszy świat pędzi, a człowiek razem z nim. Nie zawsze czujemy się z tym komfortowo. Pojawia się obezwładniający, emocjonalny chaos, wszechogarniający strach, który zatrzymuje w miejscu.
Ten rodzaj przeżycia jest wynikiem stresu, z którym często sami sobie nie radzimy. Negatywne emocje i uczucia stają się w efekcie truciznami dla ludzkiego ciała.
Niejednokrotnie bolesna przeszłość staje się więzieniem, które jak to więzienie trzyma w miejscu, blokując nasz potencjał, tym samym ludzki rozwój i wzrost.
 
Istnieje sposób, rozwiązanie, by uwolnić się z tego „błędnego koła”.
Metody przedstawione na warsztacie pozwolą skutecznie, choć stopniowo powrócić do równowagi emocjonalnej i mieć większy wpływ, na to, w jaki sposób przeżywamy własne emocje.
Pozwoli to również lepiej zrozumieć samego siebie.
Nauczysz się prostej techniki radzenia sobie z codziennym stresem. Ponadto poznasz metody pozwalające świadomie transformować ograniczające przekonania z przeszłości.
Doświadczysz możliwości przebywania w przestrzeni serca i bycia w uważności chwili. Bycia tu i teraz.
Dodatkowo otrzymasz technikę oddechową, dzieki, której rozluźnisz ciało poprzez uspokojenie własnego umysłu. Wszystkie metody i techniki znajdują potwierdzenie naukowe. Wykorzystywane są
one do poprawy komfortu ludzkiego życia. Ćwiczenia mają za zadanie utrzymanie dobrej kondycji psychofizycznej. Zapraszamy Cię na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie.
 
Życzymy Ci dużo dobrego i do zobaczenia już 20.05.2017 r.
 
Program warsztatu:
– przestrzeń serca
– mózg, serce, komunikacja
– zgodnosc półkul mózgowych
– synchronizacja półkul a zmiana przekonań
– technika zmiany przekonań
– emocje i stany wewnetrzne
– akceptacja jako początek transformacji
– technika uwalniania od każdego bolesnego lub niechcianego uczucia i emocji
– technika oddechowa -medytacja
 
Korzyści:
– obniżenie symptomów stresu
– umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących
– poprawa relacji z innymi
– podejmowanie lepszych decyzji
– większy entuzjazm i energia życiowa
– zwiększona zdolność do relaksacji
– podwyższenie własnej samooceny

PROWADZĄCY:

Joanna Wieczorek – trener & coach,
Piotr Tomaszewski- trener & coach
O nas:
Jesteśmy Partnerami w życiu osobistym i zawodowym – co nieczęsto się zdarza 🙂
Chcemy pokazywać, jak można skutecznie łączyć kobiecą mądrość i męską aktywność.
Takie połączenie umożliwia także lepsze i skuteczniejsze docieranie do osób, z którymi spotykamy się zawodowo. Dlaczego? Ponieważ każdy potrzebuje pewnej równowagi elementu męskiego i żeńskiego, a co za tym idzie – innej metody pracy ze sobą.Jesteśmy spełnionymi ludźmi. Wszystko, co robimy dziś jest przyjemnością i chęcią wspierania innych na drodze ich rozwoju. Droga, jaką przechodzi większość z nas to podświadoma realizacja potencjału naszych rodziców. I na tym większość ludzi kończy. Realizują, lub próbują realizować wzorce z dzieciństwa. Ale najważniejsze jest to, co jest POZA TYM… – jakość życia, której większość z nas nie zna. Dlaczego? Bo ich wzorzec odziedziczony po bliskich tego nie zawierał. Wielu ludzi czuje, że mimo upływu lat nie realizuje swojego PEŁNEGO potencjału możliwości – tak, jakby coś W NAS Z CZASEM UMIERAŁO… To, co chcemy dać tym, z którymi pracujemy, to możliwość obudzenia odwagi, by odkrywać życie bogatsze i ciekawsze niż dotychczas. Chcemy inspirować i wzniecać ogień motywacji, który drzemie w każdym z nas! Dlaczego? Ponieważ lubimy ludzi i widzimy ich jako partnerów wspólnego rozwoju. Każdy, kogo spotykamy jest wartościowy sam w sobie i to staramy się w ludziach obudzić – POCZUCIE ICH WŁASNEJ WARTOŚCI. Pomagamy innym uświadomić sobie, że są wartościowi tacy, jacy są, a na ZMIANĘ nigdy nie jest za późno!
Absolwenci szkoły trenerów Cognitus -Katarzyna Świątkowska. Ukończony kurs kompetencji w zakresie Minfulness – Trening Uważności. Uczestnicy licznych konferecji z udziałem ,Kamili Rowińskiej, prof. Rafała Ohme,dr Łukasza Marciniaka, dr Małgorzaty Sidor-Rządkowskiej, Justyny Krawczyk(JBSK), Bartosza Berendt(Izba Coachingu) Adama Walerjańczyka, Piotra Ławacza . Szkolenie z Motywacji Błyskawicznej u- Agnieszka Maruda Sperczak – jedynej trenerki tej metody w Polsce.
 

ORGANIZACJA:

Inwestycja:
Wpłata do 06.05.2017 – 130 zł
Wpłata do 12.05.2017 – 150 zł
Po 12.05.2017 i w dniu warsztatów – 170 zł
 
Rabaty:
Z Osobą towarzyszącą – 220 zł (110 zł/Osoba)
Wpłata jednorazowa za dwa warsztaty kwiecień/maj – 220zł/Osoba.
 
Wpłaty proszę przesyłać na konto:
Nr.konta: 
51 1020 3408 0000 4102 0206 7163
Joanna Wieczorek
W tytule przelewu prosimy podać: AiP, data warsztatu, imię i nazwisko Uczestnika.
 

Szczegóły

Data:
20 maja, 2017
Godzina:
10:00 am - 4:00 pm
Koszt:
130zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia