Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Love Bond – letni camp budowania więzi dla mam i córek | termin II

5 sierpnia @ 10:00 am - 10 sierpnia @ 12:00 pm

Obie jesteśmy Mamami i przyszedł czas, kiedy czujemy, że to właśnie TEN moment, w którym nasze córki potrzebują nas wyraźniej, w którym od naszej relacji i więzi zależy w pewnym ważnym sensie ich przyszłość. Bo to zdrowy kontakt z emocjami, umiejętność ich wyrażania i głębokie więzi są tym, co daje nam poczucie siły, sprawstwa, odporności psychicznej oraz uczy zaufania do świata.

Nie wszystko jest doskonale. W naszych żyłach tętni krew naszych przodków: mamy, babcie i prababcie miały swoje historie, światy i istniejące w nich przekonania, ich trudne losy w dziejach historii utkały niezbędną do ochrony sieć wzorców i przekonań. 

Jednocześnie, my dzisiaj często bezwiednie odtwarzamy te wzorce plącząc się w podświadome sieci, w których często zupełnie nieadekwatne decyzje dyktują naszymi wyborami.

“Nie możesz…”

Nie wolno Ci….”

“Dziewczynki się tak nie zachowują”

“Dzieci głosu nie mają”

“Nie płacz bo brzydko wyglądasz”

“Nie krzycz bo nie wypada”

“Dziewczynki się nie złoszczą, nie złość się bo będziesz brzydka”

Tak się nie mówi, tak się nie zachowuje, nie tego ciebie uczyłam” 

Znacie to? Te sieci wnosimy w życie naszych dzieci.  I dziś, chcemy wykorzystać naszą wiedzę, naszą mądrość, naszą dzisiejszą świadomość, naszą intuicję i dziką, pierwotną naturę, aby pokazać naszym córkom, że żyją w nowym świecie, że są wolne i że mogą śmiało rozwijać swoje unikalne skrzydła. Jako matki dajemy im  w prezencie naszą bezocenną uwagę, wsparcie i całkowitą akceptację.

Podczas tego wyjazdu możesz spodziewać się absolutnie magii. Połączymy się z naszymi córkami, szepcząc im nasze tajemnice, dzieląc się naszą mądrością. Pozwolimy im być naszymi przewodniczkami, będziemy czerpać z ich mądrości umysłu początkującego, wrażliwości i słodyczy, jakiej często nam brakuje.

Pozwolimy sobie na:

 • zabawę i beztroskę
 • bezczelną radość
 • krzyk, płacz, złość
 • łzy smutku i radości
 • chaos i ciszę
 • przepływ emocji we wszystkich stanach i odsłonach
 • bezpieczną przestrzeń do ich wyrażania 
 • bezwarunkową rozbrajającą miłość

W codziennych spotkaniach, kręgach mądrości i wymiany, ćwiczeniach i doświadczeniach będziemy uczyć się, czym jest kobiecość, jak zachować swoją prawdziwa naturę, jak pielęgnować spontaniczność a jednocześnie nauczyć się stawiać zdrowych granic, przywrócić pamięć zdrowej, pełnej zaufania relacji, otworzyć się na Tu i teraz szanując historię naszych przodkiń, robiąc miejsce na swoją, unikatową energię.  

W planie:

 • praktyka medytacji dla mam i córek 
 • warsztaty psycho-edukacyjne z zakresu emocjonalności 
 • elementy świadomej pracy z ciałem – jak pomagać sobie poprzez ciało, ruch, dźwięk i zabawę  w przeżywaniu emocji i różnych stanów 
 • warsztaty uważności 
 • warsztaty kreatywności – mapa marzeń, rysowanie intuicyjne, twoja opowieść, motanki, chusty lub spódnice, wspólne śpiewanie i granie  
 • aktywność i relaks na łonie natury 
 • taniec intuicyjny – wyrażanie 
 • elementy ustawień systemowych 
 • piękne rytuały tantryczne w ścieżce tybetańskiej Bogini Tary (np. Dar Shantala – masaż matczynej miłości)
 • odkrywanie świętej seksualności dziewczynki 
 • kobiece archetypy – połączenie z energiami Kobiet Mocy 
 • wspólne rytuały 
 • Boginki, Zwierzęta mocy, Elfy – powrót do świata widzianego oczyma dziecka 
 • piękna ceremonia Szeptuchy, podczas której przekażemy młodemu pokoleniu najważniejsze tajemnice i najpiękniejsze wartości płynące z serca .

Ramowy Program Dnia zawiera zajęcia medytacji, zajęcia jogi oraz 4 h warsztatów dziennie, które będą miały rożne pory, dostosowane do Waszych potrzeb, dynamiki pracy grupy, a także pogody. 

W ramach czasu wolnego do dyspozycji mamy staw dla dzieci, zabawy na terenie Miłośliwki plus wiele tras trekkingowych (spacerowych). 

Spodziewaj się wielu wzruszeń, radości i smutku, wglądów i przekazów, spodziewaj się odkrycia Twoich największych zasobów i skarbów. Jednocześnie jeśli długo trwałaś w zamrożeniu, spodziewaj się gejzeru i eksplozji wszystkich zatrzymanych uczuć, nauczymy się je witać i świętować ich  obecność w naszym życiu, przypomnimy sobie jak opiekować się tym co trudne i mało komfortowe w dzisiejszym świecie, wrócimy do zaufania naszemu ciału, aby było ono zdrowym i czystym kanałem dla wszystkiego, co przychodzi i pozwala zostać w przepływie. 

Organizacyjnie

Zameldowanie

Zameldowanie możliwe jest w pokojach 2-5 os., możesz wybrać opcję, która Cię interesuje. Jeśli życzysz sobie pokój 2 os. na wyłączność, łączny koszt noclegu i wyżywienia to będzie 2640 zł. Jeśli jedziesz w 3kę, obliczysz koszt noclegu korzystając z poniższych danych. Jeśli jedziesz w 2kę, ale chcesz obniżyć koszt noclegu, możesz zgodzić się na zameldowanie z jeszcze jedną mamą z córką (dostaniecie wtedy pokój 4 os.).

Cennik

 • Pokój wieloosobowy (3,4 lub 5 osób) osoba dorosła 1320 zł;  dziecko 3-9 lat 700 zł;   dziecko 10-18 lat 1000zł
 • Pokój dwuosobowy (min. 2 osoby) 1320 zł za osobę / bez względu na wiek 
 • jedno dziecko 1-2 lata śpiące z rodzicem gratis (nie są one wliczane do ilości osób w pokoju).

Do dyspozycji mamy pokoje:

Chata 

 • Pokój 1 / 3-4 os. /
 • Pokój 2 / 3-4 os /
 • Pokój 3 / 2-3 os. /

Spichlerz

 • Pokój 1 /2-3 os./
 • Pokój 2 /3-5 os./

Stodoła 

 • Pokój 1 / 2-3 os. /
 • Pokój 2 / 2-3 os. /

Program warsztatowy:  Mama 1200 zł, córka 900 zł, druga córka 700 zł   

Łączna inwestycja: wybrana opcja noclegowa + program warsztatowy. Zapisując się daj znać w ile osób jedziesz i jaki wariant wybierasz, a obliczymy łączny koszt (np. jadę z jedną córka i proszę o zameldowanie w dwójce, albo jadę z jedna córka i proszę o zameldowanie  w większym pokoju, albo jadę z dwoma córkami i prosimy o trójkę na wyłączność itp.)

Zapisy i informacje:

ZAPISZ SIĘ: https://forms.gle/z1NC2HuCzbKkG9McA

Wpłata: zadatek wysokości 1000 zł przy rejestracji, reszta płatności w gotówce na miejscu.

Prowadzące

Dwie kobiety, które połączyła niezwykła historia. I które pomiędzy sobą doświadczyły każdego aspektu kobiecej relacji, od wojny do pokoju, od nieufności po siostrzana miłość. Teraz tworzymy radosną patchworkową rodzinę, a swoją wiedza i doświadczeniem w budowaniu miłości i porozumienia dzielimy się z innymi kobietami. 

Sylwia RoMa (Rogala-Marciniak) @medytacjawbiegu

Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik. Była Prezeska Fundacji Polski Instytut Mindfulness, odpowiadam za kształcenie przyszłych nauczycieli MBSR. Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu. Prowadzenie Kręgów marzyło mi się od zawsze. Jednak dopiero niedawno poznałam moją Siostrę Duchową, z którą dzielimy ten potencjał. Odnalazłam także swoje Plemię i poczułam moc płynącą z energii bycia blisko i prawdziwie wśród Kobiet. Teraz tymi zasobami pragnę dzielić się dalej.

Joanna Rati SayMa (Sajko-Marciniak)

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4 letnią szkołę terapii skoncentrowanej na ciele w nurcie Core Energetics. Swoją przygodę w tym zakresie zaczęłam ponad 10 lat temu od ustawień systemowych (certyfikat Taunus-Institut für Stilles Familienstellen) i technik pracy z ciałem TRE, uzyskując certyfikat TRE Provider. Po drodze poznawałam coraz więcej metod pracy, taniec ekstatyczny i intuicyjny, różne formy medytacji w tym różnorodne medytacje Osho, masaż żywiołów i masaż tantryczny, techniki pracy z oddechem. Przez wiele lat specjalizowałam się w pracy nad relacjami męsko-damskimi jako psycholog i coach (Mars-Venus Coaching, US), a od kilku lat intensywnie zgłębiam tantryczne metody pracy z drugim człowiekiem a przede wszystkim w relacji ze sobą. Budzę moc poprzez ruch, taniec, ekspresję i siły przyrody z nurcie Żywiołów Serca (CorElements). Spotkanie mojej Duchowej Siostry pokazało mi nowy wymiar kobiecej relacji, którym teraz wraz z Nią chciałabym się dzielić.

Bajkowe Miejsce 

Chata Miłośliwka – cudowna osada na szczycie góry w okolicach Łącka (nowosądeckie), gdzie poczujesz, że jesteś w domu. W otoczeniu natury, z pysznym domowym jedzeniem, skalną sauną i własnym stawem, w którym ochłodzisz się w letni dzień.  Chata Miłośliwka to miejsce, które powstało z miłości do natury, do przestrzeni i do ludzi. To nie tylko pomysł na zbudowanie gospodarstwa i  plan ucieczki z miasta. To  przede wszystkim projekt stworzenia niecodziennego miejsca, położonego na wzgórzu, otoczonego sadem i oddalonego od asfaltu. To wyjątkowa czasoprzestrzeń dla wszystkich, którzy na chwilę chcą zatrzymać się w miejscu i zachwycić otaczającym  nas światem.

.

Szczegóły

Początek:
5 sierpnia @ 10:00 am
Koniec:
10 sierpnia @ 12:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Organizator

MindfulnessLAB by Sylwia RoMa
Phone
508098116

Miejsce wydarzenia

Chata Miłośliwka
Zarzecze 192
Łącko, powiat nowosądecki 33-390 Poland
+ Google Map