Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Letnia regeneracja z tańcem, jogą i mindfulness // Family Camp

12 lipca, 2020 @ 12:00 pm - 18 lipca, 2020 @ 1:00 pm

1750zł
Letni obóz jogi, tańca i mindfulness w Chacie Miłośliwka!
 
:: wypoczynek ☀️:: joga 🧘🏻‍♀️:: mindfulness 📿 :: taniec 🤸🏻‍♀️ :: warsztaty 📚:: pyszne jedzenie🥗 ::
 
Jeśli marzy Ci się wypoczynek w totalnej ciszy, w otoczeniu pięknej natury, z jogą i medytacją i pysznym jedzeniem – zapraszamy do wyjątkowego miejsca, z dala od cywilizacji, w kontakcie z naturą.
 
Chata Miłośliwka znajduje się na wzgórzu Cebulówki, na skraju bukowego lasu, z widokiem rozpościerającym się na Łącko, malowniczą dolinę rzeki Dunajec i łąckie sady.
 
To urokliwe miejsce stworzone przez ludzi, którzy kochają to, co robią. W przyjacielskiej atmosferze gospodarze przyjmują swoich gości w dwóch chatach, a zajęcia odbywają sie w pięknej stodole z widokiem na całą łącką dolinę 🏞
 
Tam właśnie, z dźwiękami natury w tle poszukamy wyciszenia dla gonitwy myśli i ukojenia dla emocji 🧘🏻‍♀️🌱
 

W programie:

• codziennie sesja jogi, pracy z oddechem i medytacji
• warsztaty mindfulness
• wieczorne zajęcia z tańca intuicyjnego z elementami prostych technik masażu w parach/w grupach
• zajęcia/opieka dla dzieci podczas praktyki dorosłych
* możliwość skorzystania z indywidualnej sesji masażu Holistic Rebalancing
a ponad to….
• pyszne regionalne jedzenie
• dużo relaksu na tarasach przy chacie
• wycieczki po łąckich szlakach
• dużo śmiechu i pozytywnej energii wśród wyjątkowych ludzi
• zastrzyk energii na kolejne miesiące!
 
Zapraszamy miłośników jogi, a także Wasze rodziny, przyjaciół, bliskich.
 

Oferta:

✏️1750 zł dorośli
✏️1200 zł dzieci powyżej 3 lat, wraz z zajęciami dodatkowymi podczas zajęć dorosłych
✏️ dzieci do lat 3 gratis (bez opieki)
 
Wpłać zadatek gwarantujący rezerwacje miejsca:
57 1050 1445 1000 0092 5342 8867
Holi Life&Business Mindful Solutions
w wysokości 500 zł dorośli / 250 zł dziecko
 

Zapisy:

paulinalailajoga@gmail.com
sylwia@centrumholi.pl
anna@wyspasensu.pl
 

Krótka informacja o zajęciach i osobach prowadzących:

 
Sylwia Rogala-Marciniak
Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Poza matą, spotkasz się ze mną na treningach redukcji stresu, uważności.
Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik, opartego na NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim i w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuję w tamte kierunki świata. Jogę i medytację praktykuję od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia. W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.
 
MINDFULNESS oznacza bycie „w pełni umysłu”, czyli w pełnej świadomości swoich myśli, doznań i przeżyć. To doświadczenie pozwala na głeboki wgląd w swój umysł i doświadczenie prawdy o sobie. Jon Kabat-Zinn (twórca metody) nazywa uważność jako świadomość wyłaniającą się w wyniku kierowania uwagi na bieżącą chwilę, w sposób celowy i nieosądzający.
 
Warsztaty są okazją do zapoznania się z mindfulness jako metodą treningu umysłu w nurcie uważności. Mindfulness pozwala zwolnić, lecz to nie znaczy że w życiu robi się nudno. Wręcz przeciwnie. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie dostrzec wielobarwność każdej chwili, być w pełnym znaczeniu frazy „tu i teraz”. Co ciekawe, kiedy przestajemy za czymś gonić, kiedy „odpuszczamy” – to rozwiązanie samo przychodzi.
Uważność to możliwość bycia opanowanym, spokojnym i stabilnym wewnętrznie – zarówno w pracy, w roli zawodowej jak i w życiu prywatnym, w roli partnera czy rodzica.
 
Podczas warsztatów będziesz mieć okazję spotkać się ze swoją uważnością, a także „automatycznym pilotem” nadającym kierunek Twoim myślom i zachowaniom. Dowiesz się jakie są wartości z posiadania „umysłu początkującego” i w jaki sposób rozwijać ten stan w sobie. Poznasz ćwiczenia uważności, a także wprowadzenie do medytacji mindfulness. Spotkasz się ze swoim ciałem i umysłem w przestrzeni ciszy i spokoju.
 
Anna Wiktoria OstafilWyspa Sensu
pedagog i kulturoznawca; w 2018 ukończyła Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces Arnolda Mindella (IPP). Od 3 lat prowadzi Medytacje Osho w Krakowie i tworzy społeczność miłośników medytacji aktywnych Praktyka Medytacji Osho / Osho Meditation Practice Kraków oraz miłośników tańca intuicyjnego Taniec Intuicyjny w Krakowie – Anna Wiktoria Ostafil Na co dzień związana ze studiem Joga Centrum w Krakowie, gdzie od 4 lat prowadzi autorskie Medytacje z Dźwiękiem głosu i mis tybetańskich. Od kilku lat współtworzy warsztaty dla kobiet oraz Korzenno-Skrzydlaty Krąg Kobiet w Krakowie. Ukończyła Akademię Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych oraz Akademię Tańca Terapeutycznego i wiele szkoleń w metodzie Laban/Bartenieff Movement System. Jej duchową ścieżką jest tantra współczesna, ukończyła Staż Tantryczny u Zosi i Dawida Rzepeckich edycja 2014/2015. Na co dzień prowadzi grupy tańca intuicyjnego, warsztaty wyjazdowe, taneczne ceremonie, kręgi kobiet, koncerty mis i gongów. Prowadzi sesje masażu Holistic Rebalancing, którego uczyła się od Anandy Kumar z Indii. Autorka projektu Wyspa Sensu Uwielbia grać na ukulele, śpiewać i bębnić.
 
TANIEC INTUICYJNY zaczyna się wtedy, gdy puścimy głowę, a zaczniemy podążać za tym, co „mówi” nasze ciało, za tym, co czujemy. Praktyka ta pozwala wzmocnić intuicję, czyli słuchanie głosu ciała oraz wyrażanie w indywidualnym ruchu energii zgromadzonej wewnątrz. Jednocześnie taniec odkrywa przed nami swoje uzdrawiające właściwości – pomaga nam oczyścić się z zalegających, tłumionych w środku emocji, stresu, przekonań, ocen, krytycyzmów, pomagając zrzucić napięcia, nadmierną kontrolę i ciężar dźwiganych na co dzień obowiązków, przenosząc nas z głowy w przestrzeń intensywnego doświadczania, tu i teraz, do naszego domu, jakim jest nasze własne ciało, do przyjemności jaką jest „bycie w ciele”.
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO TAŃCA w grupie, gdzie możemy nawiązać kontakt niewerbalny, powoli otwierać się i zbliżać do siebie, bez zbędnych słów, bez udawania, bez maski, poddając się twórczej ekspresji oraz energii wspólnej zabawy ruchem!
 
Będzie nam towarzyszyć fantastyczna muzyka świata, a także w ramach relaksacji zaproponuję Wam proste techniki automasażu oraz masażu w parach lub grupach.
Uwaga! Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia tanecznego, nie jest ono potrzebne! Wystarczy wewnętrzna gotowość na nowe doświadczenia:)
 
Paulina Layra
Psycholog, nauczycielka jogi, założycielka LailaJoga.
Uczę jogi z miłości i pasji od prawie 10 lat, a co najważniejsze prowadzę też zajęcia dla dzieci, które pokazują mi inny świat. Choć jestem nauczycielem metodą B.K.S Iyengara to wprowadzam elementy vinyasa karma jogi. Na zajęciach, przede wszystkim uczę – świadomości i słuchania mądrości swojego ciała, rozwijania go w harmonii i w zgodzie z jego rytmem. Skończyłam kurs trenerski Birth Into Being – Narodziny do życia – metody, która w piękny sposób pozwala zneutralizować traumy nabyte podczas porodu jak i z okresu okołoporodowego.
Ukończyłam studium Psychologii Zorientowanej na Proces – która jest niesamowitą metodą pracy z ludźmi. Łączy to, co dla mnie ważne – mądrość ludów plemiennych jak Indianie, Aborygeni, dokonania psychologii akademickiej, mistycyzm wschodu – Taoizm jak i odkrycia fizyki kwantowej.
 
Prowadzę Kręgi dla Kobiet i wyjazdy kobiece w piękne, magiczne zakątki świata.
Organizuję wyjazdy z jogą, medytacją w miejsca, gdzie przyroda karmi nasze zmysły.
Kocham zwierzęta, drzewa i całą przyrodę. Z zamiłowania jestem poszukiwaczką zaginionej historii ludzkości.
 
JOGA – na wyjeździe będziemy praktykować wakacyjną jogę – rozciąganie, rozluźnianie, usuwanie napięć. Zajęcia będą dostosowane do każdego poziomu zaawansowania. Osoby początkujące będą miały okazję zapoznać się z jogą a te już ćwiczące poszerzyć swoje umiejętności.
 
Zapraszamy z całego serca : )

Szczegóły

Początek:
12 lipca, 2020 @ 12:00 pm
Koniec:
18 lipca, 2020 @ 1:00 pm
Koszt:
1750zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia

Import placeholder for 183