Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

JOGA w pracy z emocjami i przeciwdziałaniu depresji

18 lipca, 2017 @ 6:00 pm - 8:00 pm

40zł

Zapraszamy na warsztaty podczas których praktyka ukierunkowana będzie na aspekty:

  • pracy z obszarami emocji w ciele
  • rozluźniania napięć i „zbroi mięśniowej”
  • wzmacniania odporności psychicznej
  • odpuszczania
  • uspakajania umysłu i myśli

Podczas warsztatów dowiesz się w jaki sposób joga może wpływać na Twój stan emocjonalny i w jaki sposób wykonywać asany by przynosiły ukojenie i wzmocnienie wewnętrzne.

Będziemy praktykować asany, które:

  • koją emocje
  • wyciszają umysł
  • dodają radości i energii w ciele.

Zapraszamy!

ORGANIZACJA
Inwestycja: 40 zł
Zapisy: klub@centrumholi.pl
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto: 31 1050 1461 1000 0091 1144 8958

Promocja: warsztaty „Mindfulness w przeciwdziałaniu depresji”(11.07) oraz „Joga w pracy z emocjami” (18.07) razem 80 zł

Warsztaty będą także wprowadzeniem do kursu Mindfulness Of Mind Retreat ukierunkowanego na budowanie odporoności psychicznej i przeciwdziałaniu depresji. Kurs zaczyna się 8.08.17.

Prowadzi: Sylwia Rogala-Marciniak
Certyfikowany nauczyciel mindfulness (certyfikat MBSR Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness, http://www.polski-instytut-mindfulness.pl/nauczyciele/lista-nauczycieli/sylwia-rogala-marciniak), opiekun merytoryczny i wykładowca kształcenia podyplomowego na Uniwersytecie Łódzkim, superwizor i mentor coach CoachingSteps™ przy Pracowni Rozwoju Kompetencji UŁ. Dyrektor Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi. Twórca HOLI Centrum Uważności. Erickson International Coach, Certyfikowany trener biznesu szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK – metodologia oparta na międzynarodowych standardach NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Współautorka bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer Polska – ABC, 2012r. ). Od 15 lat praktykuje jogę i medytację, aktualnie rozwija się na kursie nauczycielskim jogi metodą BKS. Iyengara u Konrada Kocota. Treningi redukcji stresu, uważności i medytacji prowadzi od 2008 roku, od dwóch lat w formie pełnych certyfikowanych kursów MBSR. Ma za sobą ponad 3 tyś godzin na sali szkoleniowej i 600 h indywidualnej pracy na sesjach.

 

Szczegóły

Data:
18 lipca, 2017
Godzina:
6:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
40zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejsce wydarzenia