Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Joga dla bioder- warsztaty z Anną Jędruch.

16 listopada, 2019 @ 10:00 am - 12:00 pm

55ZŁ
Każdy obszar ciała jest warty „zaopiekowania”, więc tej jesieni zapraszamy Was na warsztaty Jogi dla Bioder, które poprowadzi Anna Jędruch.
 
W obszarze miednicy mieszka zarówno nasza siła jak i wrażliwość. Podczas warsztatu będziemy spotykać się z tymi dwoma aspektami naszej osobowości.
Biodra to ogniwo łączące tułów z nogami. Na nich osadza się podstawa kręgosłupa odpowiedzialna za utrzymanie właściwej postawy ciała. Będziemy nawiązywać kontakt z obszarem miednicy, włączając elementy treningu mięśni dna miednicy, uczyć się je „zwierać” dla właściwego ustawienia głowy kości udowej w stawie biodrowym, a także zwiększać nasze możliwości ruchu w przestrzeni bioder. W biodrach kumuluje się stres i negatywne emocje. Rozluźnianie tego obszaru będzie integralnym elementem warsztatu, co może okazać się niezwykle uwalniającym doświadczeniem.
 
Warsztat składa się z trzech części
1. Wprowadzenie anatomiczne
2. Praktyka jogi dedykowana obszarowi miednicy
3. Ćwiczenia oddechowe i pogłębiona relaksacja
 
Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób już praktykujących jak i początkujących.
 
Zajęcia będą miały miejsce w sobotę 16 listopada od 10.00-12.00.
 
Osoby posiadające karty Multisport, Fit Profit, OK System czy inne karnety w naszym Centrum – mile widziane! Obowiązują zapisy przez aplikację fitssey – cena dla klubowiczów 55zł/osoba. Cena dla pozostałych osób 70zł/ osoba.❇
 
Przypominamy także o zapisach, poprzez wiadomość lub mailowo na klub@centrumholi.pl. Ostateczny termin zapisów to czwartek 14 listopada.
 Anna Jędruch: Z wykształcenia kulturoznawczyni i teatrolożka. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki, hatha joga a także instruktor sportu ze specjalnością pilates. Dyplom nauczycielski z hatha jogi zdobyła na studiach prowadzonych pod kierunkiem Janusza Szopy. Holistyczne podejście do kondycji fizycznej i psychicznej oraz zainteresowanie Medycyną Chińską, pokierowały ją w stronę Yin Yogi (Kurs nauczycielski Yin Yogi w Międzynarodowej szkole 5 Elements). Ukończyła szkolenia z jogi u Julio Papi, brała udział w warsztatach prowadzonych m.in., przez Radka Rychlika, Bartosza Niedaszkowskiego, Ewelinę Godlewską, Annę Kushch. Aby pogłębić wiedzę na temat anatomii i technik pracy z ciałem obecnie dokształca się w dwuletniej szkole masażu. Ukończyła także szereg szkoleń dotyczących profilaktyki zdrowego kręgosłupa (w tym u Stuarta McGilla). Specjalizuje się w hatha jodze, jin jodze, bliskie jest jej funkcjonalne podejście do jogi, według której asana jest środkiem, a nie celem, a zdrowie i wszechstronna sprawność funkcjonalna jest priorytetem. Joga jest dla niej fizyczną ścieżką do wewnętrznego świata duchowego i „wewnętrznej wiedzy”.
Do zobaczenia na macie!

Szczegóły

Data:
16 listopada, 2019
Godzina:
10:00 am - 12:00 pm
Koszt:
55ZŁ

Miejsce wydarzenia