Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Prezentacja Metody Core Energetics

30 maja, 2017 @ 6:00 pm - 8:00 pm

PREZENTACJA METODY CORE ENERGETICS: CIAŁO – ENERGIA – ŚWIADOMOŚĆ
CORE ENERGETICS – pomost pomiędzy fizycznością, psychologią i duchowością

CORE ENERGETICS jest kompleksową metodą, która łączy w procesie terapeutycznym techniki werbalne z technikami pracy z ciałem oraz integruje koncepcję duchowości. Koncentruje się na witalności energii życiowej łącząc ją z szeroko pojętą koncepcją świadomości, co jest podstawą do zmiany starego systemu przekonań. CE podkreśla również istotę ekspresji, włącznie z kreatywną ekspresją seksualności

Techniki Core Energetics pomocne są one w pracy z traumą oraz z osobami cierpiącymi na depresję, ataki lękowe, nerwice, dysfunkcje seksualne, uzależnienia, otyłość, chroniczne bóle mięśni i tp. Core Energetics nie tylko niweluje symptomy, ale oddziałuje przede wszystkim na głębokie poziomy osobowości, permanentnie zmieniając zakorzenione tam przekonania, co powoduje trwałą zmianę naszych reakcji i zachowań.

W efekcie pracy metodą Core Energetics osoba nabiera coraz więcej pewności siebie, jest świadoma swoich uczuć, posiada solidny system wartości etycznych i moralnych. Jest świadoma konsekwencji swojego zachowania i bierze za nie odpowiedzialność, a w swoim postępowaniu kieruje się miłością i prawością.

Przyjdź, poznaj doświadczonych terapeutów i prekursorów Core Energetics w Polsce: Alę Konopko-Ulanecki, Elę Szczygielską-Carl i Barrego Carl.

Więcej o metodzie i prowadzących na: www.CoreEnergeticsPolska.com
Znajdź nas na FB: https://www.facebook.com/coreenergeticspolska/?ref=aymt_homepage_panel

KIEDY: 30 maj 2017, w godzinach: 18:00 – 20:00
GDZIE: „HOLI Centrum Uważności”
ADRES: ul. Dowborczyków 17, 90-001 ŁÓDŹ

Szczegóły

Data:
30 maja, 2017
Godzina:
6:00 pm - 8:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/coreenergeticspolska/?ref=aymt_homepage_panel

Organizator

Miejsce wydarzenia