Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja Miłości i Miłującej Dobroci w HOLI.

16 lutego, 2020 @ 6:30 pm - 8:00 pm

30zł

Jest taki wyjątkowy czas na przestrzeni początku roku, gdzie szczególną uwagę przywiązujemy do rozmów o uczuciach i częściej wypowiadamy zapewnienia o miłości. I słusznie, bo…

„Ty, jak nikt we Wszechświecie, zasługujesz na swoją miłość.”
-Budda-

Te piękne słowa idealnie oddają to, o czym wielu z nas często zapomina – mam tutaj na myśli miłość nie tylko do drugiej osoby, ale także do samego siebie.

Jeśli przez ostatnie miesiące nie miałeś możliwości zwolnić na chwilę, docenić tego kim jesteś i jak jesteś wyjątkowy – może właśnie teraz będzie dobry moment by to zmienić?

Tym razem zapraszam Cię na warsztaty z trzema różnymi medytacjami. Popracujesz nad zwolnieniem swojego przebodźcowanego umysłu, jednocześnie mocno aktywując pole swojego serca.

Warsztaty będą się składały z:
1. Medytacji miłości.
2. Medytacji Miłującej Dobroci Metta.
3. Medytacji z Mantrą Uzdrowienia i Najwyższej Miłości.

Jest to wyjątkowe spotkanie, którego skutkiem ubocznym może być poczucie bezgranicznej miłości i otulającego ciepła, które znajduje się w każdym z nas. Nic więcej do tego nie potrzebujesz, ważne, że po prostu jesteś.

Dla kogo jest to spotkanie?
– dla tych, którzy zgubili gdzieś po drodze miłość do siebie
– dla tych, którzy kochają i chcą wzmocnić to piękne uczucie
– dla tych, którzy interesują się medytacją, a nie mieli jeszcze styczności z takim jej rodzajem
– dla tych, którzy chcą się zrelaksować i zadbać o swoje ciało i ducha

Na koniec kilka słów o mnie, osobie, która zabierze Cię w tą niesamowitą podróż, dostępną dla każdego, bez wyjątku.

🌟Weronika LeeVicious – dobra dusza związana z Centrum Holi Body&Mind, mindfulnessem, zgłębiająca jogę. Dwukrotna słuchaczka kursu „Mindfulness Based Stress Reduction” pod okiem Sylwii Rogali-Marciniak. Inicjatorka cyklu „Uwolnij umysł! – cykl wieczornych medytacji z Weroniką LV”. Na co dzień podróżniczka, samodzielnie podróżująca przez ostatnie 2 lata po różnych miejscach w Europie, co jest jej głównym składnikiem szczęścia. Zakochana w próbowaniu rzeczy po raz pierwszy (skok z klifu na Malcie? Głaskanie węża? Medytacja kundalini o 2 rano na dachu we Włoszech z obcymi ludźmi? – to tylko niektóre z jej doświadczeń). W temacie umysłu fanka Dr Joe Dispenzy (koherencja serca, zmiana pola elektromagnetycznego ciała) oraz żywa testerka różnych rodzajów medytacji uwalniających traumy, czy mocno pracujących z podświadomością.

Informacje organizacyjne:
🌙Zaczynamy o 18.30 (proszę przyjść punktualnie)
🌙Kończymy o 20.00
🌙16 lutego 2020, Centrum Holi Body&Mind ul. Siewna 30B.
🌙Ubierz się wygodnie.
🌙Na miejscu znajdują się maty oraz koce używane do jogi.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata całej kwoty. Koszt uczestnictwa: 30zł/osoba.
Uprzejmie informuję, że od 15-16.02.2020 nie ma możliwości zwrotu zapłaconej z wyprzedzeniem kwoty. W sytuacji nieobecności polecam znalezienie innej osoby na swoje miejsce podczas wydarzenia i rozliczenie się prywatnie, w innym wypadku pieniądze nie są zwracane.

Zapisy pod: soul.hunter@vp.pl .

Szczegóły

Data:
16 lutego, 2020
Godzina:
6:30 pm - 8:00 pm
Koszt:
30zł

Miejsce wydarzenia