Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Mindfulness Based Stress Reduction | Wieczory w HOLI

8 września, 2020 @ 6:30 pm - 9:00 pm

950zł
Kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) jest to 8-tygodniowy kurs uważności, uczący świadomości siebie w obszarze zarządzania swoim stresem i wzrostu satysfakcji z własnego życia. Kurs odbywa się na zasadzie cotygodniowych 2,5h warsztatów, podczas których uczestnicy uczą się i doświadczają obszarów uważności w życiu: treningu uwagi i skupienia umysłu, uświadamiania sobie własnych emocji, radzenia sobie ze stresem i myślami, świadomego oddziaływania na komunikację z ludźmi, budowania jasnych i korzystnych relacji.

KORZYŚCI:

✅ spokój i opanowanie, możliwość wyboru swoich reakcji emocjonalnych
✅ zwiększenie koncentracji i możliwości intelektualnych
✅ zredukowanie wewnętrznego napięcia emocjonalnego
✅ zwiększenie świadomości i pewności siebie
✅ stworzenie wewnętrznej gotowości do zmian
✅ stworzenie umiejętności akceptacji ludzi i świata bez konieczności kontrolowania ich
✅ zwiększenie umiejętności regeneracji
✅ umiejętność cieszenia się życiem i odnajdywania radości w swojej codzienności
✅ umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami
✅ pozytywny stosunek do siebie, ludzi, świata.Podczas treningu uważności nauczysz się w jaki sposób pracować ze swoim umysłem w obszarze myśli i nawyków działania. Nauczysz się uważności w codziennych czynnościach, co zwiększy możliwość skoncentrowanego działania. Poczujesz, że Twoje życie należy do Ciebie, stoisz za sterem i umiejętnie reagujesz na powiewy wiatru.Zwolnisz. Odnajdziesz nową jakość w komunikacji z innymi, a także w zwykłych codziennych czynnościach.Poznasz swoje ciało, odkryjesz jego potrzeby, dowiesz się czym jest regeneracja i odnowa.

DLA KOGO?

🍀 Dla wszystkich pragnących opanować myśli i odnaleźć się w tu i teraz. Dla tych, którzy czują, że życie przelatuje przez palce i pragną zatrzymać się, by poszukać nowej jakości życia i w tej własnie przestrzeni wykreować swoje życie. Dla tych, którzy czują, że coś się zmieniło.. zmienia, a w tą zmianę pragną wejść w bardziej świadomy sposób.
Dla tych, co się boją. Czas najwyższy oswoić się ze swoim lękiem i poczuć, co jest u źródła.
Dla tych, co chcą odnaleźć swoją prawdę, podążać swoją drogą, w akceptacji i życzliwości skonfrontować się ze sobą samym. Posłuchać siebie. Nauczyć się oddychać pełną piersią.
🍀Dla wszystkich żyjących w pośpiechu, którzy czują zmęczenie, wypalenie zawodowe i energetyczne albo po prostu rozładowane baterie. Dla tych, którzy żyją w impasie i chcieliby się przyjrzeć trudnościom w pójściu dalej w swoim życiu.

🍀Dla tych, którzy chcieliby w końcu przestać się frustrować, płakać czy złościć, nauczyć podejmować decyzje lub brać odpowiedzialność za swoje życie. By żyć jego pełnią.🍀Dla Par, które chciałyby bardziej świadomie iść przez wspólne życie.

🍀Dla Wszystkich. Dla Ciebie.

DLACZEGO TEN KURS?

✅ jest sprawdzoną metodą, opracowaną naukowo ponad 30 lat temu przez prof. Jona Kabat-Zinna i rozwijaną cały czas w Center For Mindfulness przy klinice uniwersyteckiej w Worcester (USA)
✅ został wdrożony na większości Uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii
✅ jest wykorzystywany w biznesie, jako element rozwoju pracowników w organizacjach świadomie inwestujących w kulturę wellnessu jak Google czy eBay.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ KURS?

Czas trwania kursu to 8 tygodni, w trakcie których odbędzie się:
📌 8 spotkań po 3 h dydaktyczne raz w tygodniu
📌 1-dniowy warsztat dodatkowy – mini odosobnienie „Mindful Day”
📌 własna codzienna praktyka wykonywana w domu na podstawie otrzymanych nagrań oraz instrukcji przekazanych podczas warsztatów.

CO OTRZYMASZ?

📚 komplet profesjonalnych materiałów z dodatkowymi ćwiczeniami coachingowymi do pogłębiania praktyki osobistej
💿 komplet nagrań praktyk medytacyjnych
💻 dostęp on-line do ćwiczeń z zajęć
💆‍♂️ wsparcie nauczyciela doświadczonego w prowadzeniu grupowych i indywidualnych procesów MBSR
💎 zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z międzynarodowymi standardami.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Tematy:
1 sesja „Pierwszy smak uważności”
2 sesja „Autopilot i umysł początkującego”
3 sesja „Uważna praca z ciałem”
4 sesja „Zrozumiec stres”
5 sesja „Myśli są tylko myślami”
6 sesja „Spotkanie z tym co trudne”
7 sesja „Uważna komunikacja, uważne relacje”
8 sesja „A rzeka płynie”
Terminy spotkań
wtorki w godz. 18:30-21:00 rozpoczynając dnia 8.09.2020r.

INWESTYCJA W SIEBIE

REGULARNA CENA KURSU, OD KTÓREJ LICZONE SĄ WSZYSTKIE ZNIŻKI 1090 zł.

Wczesna wpłata do 31.08. 850 zł

1.09. – ostatni dzień promocyjnej ceny

Wpłata całości kwoty w terminie 2.09.-7.09. 950 zł

Wpłata w ratach, po rozpoczęciu kursu: 200 zł zadatku przez rozpoczęciem kursu, 200 zł między pierwszą a drugą sesją, reszta kwoty – zaproponuj datę wpłaty (w tym wariancie obowiązuje pełna cena kursy 1090 zł).

Wpłata w parze: 1700 zł przed rozpoczęciem kursu.

Jest to opłata za całość kursu łącznie z materiałami oraz nagraniami medytacyjnymi do użytku własnego.

Zapisy:  Pierwszy krok to wypełnienie zgłoszenia MBSR (pobierz plik)
Ostatecznym potwierdzeniem jest wpłata na konto:
57 1050 1445 1000 0092 5342 8867
HOLI LIFE&BUSINESS MINDFUL SOLUTIONS
tytuł: kurs MBSR jesien
mob. 508098116

NAUCZYCIEL

Sylwia Rogala-Marciniak
Certyfikowany nauczyciel mindfulness MBSR/MBCL (certyfikat Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness; certyfikat Mindfulness-Based Compassionate Living wydany przez Polski Instytut Mindfulness). Erickson International Coach, Opiekun merytoryczny i Wykładowca kształcenia podyplomowego na Uniwersytecie Łódzkim, Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ przy Pracowni Rozwoju Kompetencji UŁ. W latach 2015 – 2017 pełniła funkcję dyrektorki Łódzkiego Oddziału Izby Coachingu oraz Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi. Twórca HOLI Body&Mind Center, ośrodka zajmującego się medytacją mindfulness. Certyfikowany trener biznesu szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK – metodologia oparta na międzynarodowych standardach NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Współautorka bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer Polska – ABC, 2012r. ). Ma za sobą ponad 3 tyś godzin na sali szkoleniowej i 600 h sesji indywidualnych. Treningi redukcji stresu, uważności i medytacji prowadzi od 2008 roku, a od 2015 roku w formie pełnych certyfikowanych kursów MBSR.
Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuje w tamte kierunki świata. Jogę i medytację praktykuje od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia.
Dyplomowany nauczyciel jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II.
Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w programach CoachWise Coaching Essentials™, Transforming Communication™, Family Coaching -Erickson College International, The Art & Science of Mindfulness.

 

Szczegóły

Data:
8 września, 2020
Godzina:
6:30 pm - 9:00 pm
Koszt:
950zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia