Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs Ashtanga Jogi dla Początkujących z Dorotą Lipczyńską

13 stycznia, 2020 @ 7:00 pm - 8:00 pm

350zł
Seria Ashtanga Vinyasa Joga – krok po kroku czy kurs dla początkujących z zakresu Ashtanga Jogi.
Ashtanga Vinyasa Joga to praktyka określonej sekwencji asan, opierająca się na synchronizacji płynnych ruchów z oddechem.
Ułożona w przemyślany sposób sekwencja asan połączonych rytmicznym oddechem „Ujjayi”, drishti (skierowanie wzroku w odpowiedni punkt) oraz zastosowanie bandh (praca energetyczna) dają razem efekt głębokiej koncentracji, przez co praktyka ta jest nazywa czasem „medytacją w ruchu.”
W trakcie kursu poznamy fundamentalne zasady Ashtanga Vinaysa Jogi – tzw. Tristanę: oddech, bandhy i drishti. Będziemy uważnie, krok po kroku uczyć się świadomie i bezpiecznie wykonywać asany, poznając również ich warianty.
Nauczymy się pracy z oddechem oraz poznamy technikę vinyas, czyli płynnych przejść między pozycjami. Bardzo dokładnie przeanalizujemy sekwencję Surya Namaskara A i B, ze szczególnym uwzględnieniem świadomości ciała i jego anatomii.
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą gruntownie poznać Pierwszą Serię Ashtanga Jogi lub metodycznie pogłębić swoją obecną praktykę.
#Kurs obejmuje 16 spotkań trwających 60 min.
#Zaczynamy od 13.01.2019, zajęcia dwa razy w tygodniu: poniedziałki 19.00-20.00 środy 19.00-20.00.
#Zapisy mailowo: klub@centrumholi.pl
#Cena: 350zł, uczestnictwo dla osób z Multisportem, OK, System, FitProfit – czytaj poniżej.

Ostatecznym potwierdzeniem jest wpłata na konto:

57 1050 1445 1000 0092 5342 8867

HOLI LIFE&BUSINESS MINDFUL SOLUTIONS

UWAGA! Nowy regulamin dotyczący uczestnictwa w Kursie.
Prosimy o zapoznanie się, jednocześnie informujemy, iż osoby, które nie wyrażają zgody na regulacje zawarte w warunkach uczestnictwa- nie mogą brać udziału w Kursie.
Kurs rusza od 13.01.2020 i będzie zawierał 16 spotkań, praktyka dwa razy w tygodniu. Kurs wykupujemy w całości, płatność z góry. Każde zajęcia są jedyne w swoim rodzaju i tworzą spójny cykl. Nie ma możliwości praktyki raz w tygodniu, nie ma możliwości odrabiania zajęć oraz zgłaszania nieobecności. W przypadku nieobecności zainwestowane pieniądze nie są zwracane.
Osoby posiadające Kartę Multisport, OK SYSTEM, Fit Profit mogą także uczestniczyć w Kursie pod warunkiem wykupienia jednorazowej Multikaucji aktywacyjnej w cenie 40zł (która upoważnia także do wchodzenia raz dziennie na zajęcia według grafiku Holi Body&Mind Center). Co więcej, biorąc pod uwagę ,iż posiadacze Karty Multisport, OK SYSTEM, Fit Profit nie płacą z góry za Kurs, tak jak inni uczestnicy, zobligowani są do uiszczenia dodatkowej kwoty 100 zł w gotówce przed rozpoczęciem Kursu. Kwota ta jest ZWRACANA po ukończeniu kursu W PRZYPADKU OBECNOŚCI na 14 zajęciach z 16 zajęć. Przed każdymi zajęciami w ramach Kursu należy podejść do Recepcji i poprosić o przybicie pieczątki. Pieczątki będą potwierdzeniem obecności i na ich podstawie będzie wypłacona Kaucja Zwrotna 100 zł (w okresie do 14 dni od ukończenia Kursu).
Przypominamy także, że nie ma możliwości wchodzenia na zajęcia z Kartą Multisport bez okazania aktualnego dowodu tożsamości ze zdjęciem, kartę trzeba fizycznie posiadać, ponieważ odbijamy ją w urządzeniu do tego przeznaczonym.
Na Kurs obowiązują zapisy droga mailową pod adresem klub@centrumholi.pl , decyduje kolejność zgłoszeń oraz płatność za cykl zajęć z góry.
Przed rozpoczęciem Kursu należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym w przypadku problemów zdrowotnych. Panie w ciąży także ze względów zdrowotnych nie powinny brać udziału w Kursie.
W sytuacji występowania JAKICHKOLWIEK niedyspozycji zdrowotnych, należy niezwłocznie o nich poinformować osobę prowadzącą przed rozpoczęciem zajęć

Szczegóły

Data:
13 stycznia, 2020
Godzina:
7:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
350zł

Miejsce wydarzenia