Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BeMindful Club :: WEWNĘTRZNY KRYTYK ::

7 kwietnia, 2017 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Gniew, złość, potrzeba kontroli, brak poczucia własnej wartości, obsesje czy przesadne troski i „przejmowanie się” – bardzo często są manifestacją własnego lęku. Ten lęk ujawnia się w postaci głosów naszych Gremlinów, które często tworzą wewnętrzne bariery i utrudniają życie.

Kim są owe gremliny? Są wytworami naszego umysłu, ale tak realistycznymi, że wierzymy w nie i pielęgnujemy je każdego dnia. W efekcie scalają się z nasza tożsamością, a wtedy zaczynamy mówić „ja nie potrafię”, „ja nie mogę”,  „ja nigdy bym…”

Podczas spotkania klubu poruszymy temat Wewnętrznego Krytyka. W atmosferze życzliwości będziemy się przyglądać naszym Gremlinom,  a być może zrozumiemy i uczynimy swoimi Sprzymierzeńcami.

Zapraszamy do wspólnych eksperymentów.
————————————————–
Naszym celem jest propagowanie idei mindfulness – nie w formie tymczasowej mody, trendu na runku, ale jako styl życia i świadomy wybór przytomnej obecności każdego dnia.

Jako pierwsza w Łodzi organizacja zajmująca się profesjonalnie tematyką mindfulness pragniemy propagować tą metodę , podkreślając jej naukowe korzenie i wskazując wachlarz możliwości praktycznego zastosowania.

Mindfulness to nie tylko redukcja stresu. Uważność może mieć zastosowanie w każdym aspekcie życia: pracy, komunikacji, relacjach, rodzicielstwie, edukacji, jedzeniu, zdrowieniu.

Podczas klubowych spotkań w naszym centrum będziemy pokazywać różne zastosowania uwazności i jednocześnie doświadczać praktyki na sobie.

Tworząc nasze programy edukacyjne na stałe współpracujemy z Uniwersytetem Łódzkim i Pracownią Rozwoju Kompetencji UŁ.

Jesteśmy także na liście certyfikowanych nauczycieli mindfulness w Polsce, co się z tym wiąże gwarantujemy standardy i jakość tej metody (http://www.polski-instytut-mindfulness.pl/nauczyciele/lista-nauczycieli/sylwia-rogala-marciniak)

Zapraszamy serdecznie!

W celu zapewnienia właściwej organizacji od kwietnia spotkania będą składkowe. Przyjdź, zabierz wygodne ubranie, zrelaksuj się we wspólnej praktyce i dzieleniu się w grupie, zapłać tyle, ile to możliwe da Ciebie.

Warunkiem rejestracji jest potwierdzenie swojej obecności na dzień przed wydarzeniem.

Zapisy: klub@centrumholi.pl

Szczegóły

Data:
7 kwietnia, 2017
Godzina:
5:00 pm - 7:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia