fbpx

YOGABOARD

Czym jest Yogaboard?

Nowoczesna deska do jogi Yogaboard została przyjęta z wielkim entuzjazmem na świecie. Polecają ją profesjonalni instruktorzy fitness, jogi i pilatesu oraz fizjoterapeuci, trenerzy personalni, sportowcy. Dzięki zakrzywionemu spodowi trening wykonywany na desce jest bardziej efektywny poprzez widoczny wzrost kontroli nad ciałem i wzmocnienia równowagi. Wiążę się to z potrzebą świadomego korygowania pozycji podczas ćwiczeń. W efekcie jesteśmy też mniej narażeni na kontuzje.

Szukasz innowacyjnego sposobu na trening angażujący wszystkie podstawowe grupy mięśniowe? Yogaboard to nieograniczone możliwości treningowe poprawiające kondycję, siłę, wzmacniające mięśnie i koordynację. Wydłużony kształt i zakrzywione dno zapewnia szeroki zakres ruchu.

Niezależnie od tego jaki jest Twój poziom umiejętności sportowych – Yogaboard pomaga w bardziej skutecznym, bezpiecznym i przyjemnym trening. Entuzjastom jogi łączących oddech z ruchem i wykorzystującym deskę do balansu pomaga poprawić stabilność zarówno na desce, jak i na macie. Poprawa zwinności, zwiększenie elastyczności i wzmocnienie mięśni głębokich to tylko niektóre korzyści z używania Yogaboard w ramach regularnej praktyki jogi.

 

DLA SPORTOWCÓW

Praktyka jogi dzięki asanom przygotowującym, świadomemu zaangażowaniu w aktywność sportową, a także poprzez regenerację po treningu może pomóc zwiększyć wydajność w niemal każdej aktywności fizycznej. Sportowcy uprawiający surfing, narciarstwo, bieganie czy kolarstwo często uzupełniają swój trening jogą. Yogaboard oferuje sposób na zrównoważenie i wzmocnienie praktyk jogi w każdym z tych obszarów, dzięki czemu łatwiej możesz dotrzeć do większego grona odbiorców.

 

 

 

Subscribe to our newsletter