Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Showroom&Coffee – mikołajkowe spotkanie Queens Of Babylon

4 grudnia @ 1:00 pm 4:00 pm

Mikołajkowe Spotkanie Królowych

Sztuką uważnego życia jest życie z pasją, celebracja każdego dnia, podążanie za głosem serca i kreacja piękna. Tak właśnie powstało Queens of Babylon – koncept, w którym wyrażamy kobiecość w pełni naszej esencji.
 
 
Wizja stworzenia marki Queens of Babilon sięga naszej legendy Babilonu. Była to kraina obfitości, w której każdy człowiek połączony był z swoim światłem, żyjąc własną pełnią. W szczęściu, zdrowiu, witalności, w swoim pięknie. Jednocząc te elementy ze sobą powstawała boskość. Bogowie jednak nie byli zadowoleni z takiego rozwoju spraw, gdyż człowiekiem wolnym i świadomym ciężej było kierować. Dlatego sprowadzili na świat nieszcześcia, a Babilon okryli niesławą, by stracił na wieki blask w oczach ludzi.
 
Tymczasem był wspaniałą stolicą świata: nazywano go “miejscem niebios i ziemi, siedzibą życia”. Znajdowały się w nim wspaniałe ogrody Semiramidy, imponująca brama Isztar i cud ludzkości pałac Nabuchodonozora. Uznawany był za serce Międzyrzecza, źródło kultury, która od kilku tysiącleci lśniła jasnym światłem na cały okoliczny świat. Miasto nazywano Bab ili czyli “wrota boga”. Ważna rolę w wierzeniach Babilończykow odgrywała też duchowość i magia. Żyły tam piękne kapłanki i boginki, najbardziej znana z nich to Isztar – bogini miłości wszelakiej. Uczyła ona miłości, otwartego serca, wolności, wyrażania siebie, dzikości i kobiecej seksualności.
 
Isztar utożsamiana była z Planetą Wenus i jej żeńska energią. Symbolizuje wszelkie aspekty kobiecości obejmujące instynkt opiekuńczy, macierzyństwo, wrażliwość, płodność, moc uzdrawiającą i mądrość życiową. Jako wieloaspektowa bogini Isztar zawsze służy pomocą wszystkim, którzy proszą o pomoc. 
 
 
I my też dziś chcemy rozwijać w sobie zagubioną w dzisiejszych czasach kobiecość. 

Nasze produkty mają nieść obfitość, dawać piękno, kreować dobre samopoczucie.

Queen of Babylon to kobieta spełniona, pewna swojej kobiecości, która sięgnęła własnego rozkwitu i pokazuje go w pełni barw. Jest bardzo sensualna, pełna życia i możliwości. Celebruje życie celebruje miłość i rozsiewa dobre wibracje swoją obecnością.

Naszą Misją jest pomaganie Kobietom w dzisiejszych czasach połączyć się ze swoim kobiecym źródłem, by poczuć lepiej własną kobiecość, a następnie cieszyć się sobą, cieszyć się życiem.

Wzór na Boginię jest prosty: to kobiecość i piękno. Nasze sukienki niosą to przesłanie.

Spotkanie na żywo Showroom&Coffee

Drogie Kobiety 4/12/22 zapraszamy na królewskie spotkanie. Co będziemy robić?
 
Śmiać się, cieszyć, rozmawiać, pić kawę, przymierzać, dotykać, oglądać.
 
Mamy nową zimową kolejce, a w niej jedwabie, wełny i dzianiny.
 
Jeśli chcecie wpaść na ten showroom dajcie proszę znać:
 
A może masz jakieś swoje handmade dodatki do strojów, jak pióra czy biżuteria,  które chciałabyś pokazać?
 
Jeśli tak, skontaktuj się z nami WhatsApp 508098116  🙂
 
 

Szczegóły

Data:
4 grudnia
Godzina:
1:00 pm – 4:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

HOLI Body&Mind Center
Telefon:
508098116

HOLI Body&Mind Center

Siewna 30b
Kraków, małopolskie 31-326 Poland
+ Google Map
508098116
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia