Zostań na chwilę

Dziękuję Ci, że tu JESTEŚ

Potwierdzam Twoją rezerwację na bezpłatne wydarzenie.  Już niebawem zobaczymy się, a teraz możesz sprawdzić moje rozwiązania dla Ciebie 

mindfulness based...

Techniki oparte na uważności ściśle związane są z budowaniem nowych postaw i nawyków działania w oparciu o neuroplastyczność mózgu. Dzięki pracy poznawczo-behawioralnej oraz technikom medytacyjnym zaadoptowanym do mentalnego treningu uwagi w procesie kilkutygodniowej regularnej pracy z mózgu tworzone są nowe połączenia mające na celu reorganizację starych wzorców, adaptację do nowego sposobu myślenia, regulację układu nerwowego.

Kursy grupowe i indywidualne

Sprawdź gdzie możemy się spotkać
Kliknij tutaj

Praktyka medytacji może być nie tylko pomysłem na redukcje stresu, ale początkiem prawdziwej zmiany w Twoim życiu. 

Każda piękna zmiana zaczyna się od drobnego małego kroku. Zrób ten pierwszy krok i daj sobie szanse na lekkość w życiu. Pamiętaj, że medytacja może mieć różne formy. W moich programach właśnie to jest kluczem, do Twojego sukcesu w nauce treningu mentalnego. 

Zostawiam tu dla Ciebie jedną z praktyk nieformanych, synchronizującą obie półkule w przygotowaniu dnia.

A przy okazji rozbudzisz swoją twórczą część i być może od tego właśnie zaczniesz swoją drogę 🙂

Do zobaczenia na niej!

Poznajmy się

Medytacja, joga i praca z ciałem są moją ścieżką życiową i zawodową od ponad 20 lat. To one szlifowały mój charakter ucząc mnie wytrwałości i konsekwencji, budowały siłę, uczyły samoświadomości,  bywały chwilami ukojenia w trudnych momentach mojego życia. Nie wyobrażam sobie innej drogi, lepszego pomysłu na potrzeby mojego ciała, umysłu i duszy.  A teraz to właśnie przekazuję i uczę łącząc lata doświadczenia z neuronauką.

Jeśli ciekawi Cię moje bio znajdziesz je tutaj