The Art&Beauty of Mindfulness

Czy wiesz co to plastyczność synaptyczna mózgu? 

Czy zdajesz sobie sprawę, że Twoje ciało jest zapisem całej Swojej historii życia i aktywnie pracując z nim możesz przeprogramować swoje życie?

Na tej stronie znajdziesz kursy i programy mindfulness, które bazują na naukowej metodzie pozwalającej na neuronowe przemodelowanie starych sposobów działania i stworzenie nowych jakości w ciele, w relacjach, komunikacji, pracy, życiu…

Zasługujesz na to, by oddychać pełną piersią, pozwól więc, że nauczę Cię jak.

Moje kursy i szkolenia ukończyło już parę tysięcy osób, swoją działalność prowadzę od 2006 roku, w tym czasie przeprowadziłam paręset procesów indywidualnych i grupowych. . 

Sprawdź co jest dla Ciebie.

Proponuję Ci rozwiązania, dzięki którym:

Odbudujesz relacje ze sobą i poczujesz własne ciało, a dzięki temu dasz sobie szansę na zdrowie, piękno i pełnię.

Odzyskasz kontakt z oddechem i nauczysz się korzystać z jego mocy.

Połączysz się z własna intuicją, wewnętrznym głosem i swoim źródłem z którego płyną wszystkie odpowiedzi. 

Obudzisz w sobie prawdę, dostęp do Prawdziwego Ja. Przetransformujesz stary sposób postrzegania rzeczywistości. Odczepisz się od myśli, które pochodzą z nie Twoich wzorców.

Odważnie spotkasz się z wszystkimi wypartymi częściami Nie-Ja, które przez lata były na wygnaniu, Tworząc Twoje blokady w działaniu i przeżywaniu życia. 

Nauczysz się różnego rodzaju pracy z ciałem i medytacji, by zrozumieć i wybrać najlepsze dla siebie. 

Pojdziesz swoja drogą z mocą i pewnością siebie. 

Dołącz do życia, które jest dziełem sztuki. Odkryj piękno uważności

 

The Art&Beauty of Mindfulness

Zapraszam Cię na programy The Art&Beauty of Mindfulness,, które bazują  na trzech fundamentach:

mindfulness based…

Techniki oparte na uważności ściśle związane są z budowaniem nowych postaw i nawyków działania w oparciu o neuroplastyczność mózgu.  Dzięki pracy poznawczo-behawioralnej oraz technikom medytacyjnym zaadoptowanym do mentalnego treningu uwagi w procesie kilkutygodniowej regularnej pracy z mózgu tworzone są nowe połączenia mające na celu reorganizację starych wzorców, adaptację do nowego sposobu myślenia, regulację układu nerwowego. 

erickson based…

Narzędzia transformacji bazujące na dokonaniach amerykańskiego psychiatry – Miltona Ericksona i wiedzy o mechanizmach działania mózgu człowieka pozwalają na reprogramowanie starych systemów.  Orientacja na rezultaty i kreatywna praca prawej półkuli mózgu połączona z transformacyjnymi pytaniami tworzy narzędzia integrujące człowieka na wielu wymiarach: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, energetycznym i duchowym. 

experience based…

Jesteś unikalną istotą i tylko Ty możesz napisać, albo nadpisać swoją historię, a życie to labolatorium. Jeśli wciąż mieszasz te same substancje chemiczne – masz te same reakcje. Tymczasem życie to wielkie laboratorium: wyobraź sobie, że możesz żyć z lekkością, spokojem, zaufaniem. 

Odkryj siebie na nowo, porzucając stare wzorce i czyniąc ten czas radosnym eksperymentem.