Zobacz Grafik zajęć
Zobacz Terminarz wydarzeń

Yoga Love!

Zdajemy sobie sprawę, że najtrudniejsze jest wejście na matę. Jednocześnie, gdy to już zrobimy, odkrywamy wieloaspektowość tego doświadczenia. Czasami jednak ograniczają nas przekonania – że to za trudne, że nie będziemy się dobrze czuć w praktykującej już grupie, że z kimś znajomym byłoby prościej…
Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę cenową – a w niej specjalne ceny wejść w parach. Zabierz bliskich ze sobą i razem zacznijcie swoją przygodę z jogą!

Zacznijmy Razem! JOGA W PARZE 

W lutym planujemy też nowe edycje kursów wstępnych jogi. Jeden z nich to 8 spotkań w klasycznym wariancie – każda z lekcji uczy prawidłowych ruchów i postaw w obrębie jednej z  głównych grup asan w  jodze. Jeśli chcesz zacząć praktykę w sposób świadomy ten kurs będzie właśnie dla Ciebie:8-tyg KURS WSTĘPNY JOGI (poranny) 

Przyjdź i dowiedź się więcej podczas zajęć otwartych: Good Morning Yoga! Zajęcia otwarte 

Drugi kurs skierowany jest do osób, które potrzebują specjalnego zadbania o swoje ciało i łagodnych form praktyki. Podczas tych zajęć będziemy uważnie spoglądać wgłąb naszego ciała i psychiki. Uzupełnieniem praktyki będą sesje oddechowe i medytacje mindfulness: Kurs JOGA ŁAGODNA I PRACA Z ODDECHEM 

Zapraszamy na zajęcia wprowadzające do tego kursu:  Zakochaj się w Jodze! Zajęcia otwarte. Joga Łagodna i Oddech 

Ciało, umysł, emocje stanowią nierozerwalną całość, wzajemnie na siebie wpływają. Odkrywając zakodowane w ciele nieświadome wzorce w postaci sztywności mięśni i stawów lub ich nadmiernej słabości, nieprawidłowej postawy, zablokowanego oddechu, docieramy do źródeł naszych życiowych postaw. Dzięki ćwiczeniom mamy szansę ich przekształcenia.

Zapraszamy serdecznie!

Namaste ?