fbpx

Twoje Miejsce

Myślisz o swoim studiu, gabinecie, szkole…. Koszty wnajęcia, remontu i aranżacji jednak są za duże na ten moment?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Ideą HOLI od zawsze było holistyczne działanie. Przestrzeń, która jest wspólna, zrzesza i przyciaga fajnych i zaangażowanych ludzi, którzy w duchu współdziałania i partnerstwa rozwijają ją razem, czując się jak w swoim „domu”.

Zapraszamy do wynajmu naszej przestrzeni na zasadzie co-workingu. Płacisz abonament miesięczny, w ramach którego otrzymujesz potrzebną do Twojej pracy ilośc godzin w tygodniu w zryczałtowanej rabatowej kwocie. To Twój stały koszt miesięczny, w ramach którego dodatkowo otrzymujesz:

  1. zniżkę 15% na dodatkowe godziny
  2. piąty tydzień miesiąca w gratisie
  3. promocyjną cenę na wynajem sali w miesiącu i gwarancję rezerwacji bez dodatkowej przedpłaty
  4. wsparcie promocyjne: swoją kolumnę w naszym comiesięcznym newsletterze do bazy klientów
  5. wsparcie promocyjne: informacje o Twoim grafiku i wydarzeniach na naszym fb
  6. możliwość wykupienia kampanii sms do naszych klientów
  7. przy stałym najmie i większej ilości godzin możliwość obrendowania naszego lokalu swoim logo.

Jesteśmy także Partnerem współpracującym z Multisport / Fit Profit / Ok System. Jeśli interesuje Cię to partnerstwo, zapytaj nas o nie.

Twój Grafik:

Godziny HH (High Hours):

To najlepsze godziny w dwóch przedziałach: 7-10 oraz 16-21. W tych porach oferujemy stały najem godzin, co daje Ci gwarancje stabilności swojej pracy.

Godziny E (Elastyczne):

To godziny w przedziale 11-16. W tej porze oferujemy najem ruchomy – możesz rezerwować wybraną ilośc godzin elastycznie dostosowując to do potrzeb w danego tygodnia.

Możesz wybrać plan godzin stałych / elastyczny / łączony.

Wybór dla Ciebie?

Jeśli prowadzisz swoje grupy, jesteś trenerem jogi/pilatess/fitness/tańca/pracy z ciałem i chcesz rozwijać swoją praktykę w formie butikowego studia, będzie interesować Cię grafik godzin stałych.

Jeśli rozwijasz swoje grupy i jednocześnie prowadzisz praktykę indywidualną, będzie interesować Cię grafik elastyczny. Z puli rezerwowanych w tygodniu godzin wybierzesz te, które są w grafiku stałycm i te, które będziesz zmieniać w tygodniu elastycznie, dostosowując się do swoich klientów.

Jeśli jesteś trenerem personalym, terapeuta, masażystą… pracujesz indywidualnie, będzie interesować Cię grafik elastyczny. Masz pulę wykupionych godzin i możesz rezerwować elastycznie każdy tydzień miesiąca.

Interesujące?

Zapytaj o ofertę i szczegóły tej współpracy!

sylwia@centrumholi.pl

508098116

 

« z 2 »