fbpx

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Krąg Kobiet w HOLI / Kraków

10 grudnia @ 19:30 - 21:30

35zł

Kobiecy Krąg Babilonek zaprasza do wspólnej celebracji kobiecości, piękna i seksualności w Tobie.
Chcemy spotykać się, by tworzyć i wzmacniać nasz kobiecy potencjał.

Kręgi Kobiet znane są od setek lat. W kręgach kobiety spotykały się, by przekazywać sobie swą mądrość, dawać wsparcie, tworzyć MOC.
Będziemy dawać sobie przestrzeń siostrzanego wsparcia, odkrywania, dzielenia się i obdarowywania swoimi talentami, mądrością i pięknem.
Poprzez taniec, śpiew, historie, medytacje, bycie w ciszy, pracę z żywiołami… tworzyć piękno w sobie i wokół siebie.
Będziemy rozmawiać o wszystkim. Nasze emocje, nasze potrzeby (te zaspokojone i te nie), nasze role i maski, nasze pragnienia, kobiecość i seksualność.. aż pozwolimy sobie na obudzenie się tej, która pragnie biegać z Wilkami w poczuciu mocy.
Wierzymy, że tworząc taką przestrzeń i taką społecznośc możemy o wiele więcej – razem, w połączeniu ze sobą.
Tematy, jak też przebieg spotykań zależą więc od nas wszystkich. Chcemy dać przestrzeń temu, co się będzie pojawiać.

Dzięki wzajemnemu wsparciu poczujemy się akceptowane, wysłuchane, zadbane i dokarmione na różnych poziomach. W Kręgu pomagamy sobie zobaczyć nasze wewnętrzne światło, ale także spotkać z tym co trudne i poza codzienną „maską”.
Krąg, to przestrzeń, w której budzi się Twoja wewnętrzna Mądrość.
To także miejsce, w którym otwiera się wyższa świadomość kobiecej wspólnoty, bycia w połączeniu z innymi kobietami oraz tą, która jest źródłem naszej naturalnej mocy – Matki Ziemi.

Formuła i zasady

Nasz krąg nazywamy kręgiem półotwartym, czyli takim, do którego mogą dołączać nowe kobiety w dowolnym momencie.

Zasadą jest także pełna dobrowolność i podążanie za czuciem potrzeby z serca, bez przymusu, tam i wtedy, gdy czujesz, że to Twoje miejsce i czas lub gdy właśnie chcesz coś dać.

Wszystkie jesteśmy równe, widzimy się, słyszymy, przyjmujemy takimi jakie jesteśmy, bez oceniania, z akceptacją różnorodności.

Naszym zadaniem jako zwołujących krąg nie jest bycie liderką, otwieramy krąg, trzymamy przestrzeń, zapraszamy intencje, a w trakcie przypominamy o obowiązujących zasadach.

Podstawową zasadą, której uczymy się i jednocześnie przestrzegamy w całym cyklu jest bycie w kręgu bez maski. Zdejmując zbroję i wyzbywając się chęci zrobienia na drugiej kobiecie dobrego wrażenia otwieramy się na dzielenie się sobą, zamiast udawać uczymy się wyrażać swoje potrzeby i prosić inne kobiety o wsparcie.

Nasze spotkania pozostają przestrzenią, w której możemy być ze swoim bólem, niepewnością, czy radością zawsze licząc na pełną dyskrecję innych kobiet.

Wszystko co w kręgu się dzieje, w kręgu zostaje.

Jak się zapisać?

Zapisz się przez formularz: ZAREJESTRUJ SIĘ 

lub napisz na mail: sylwia@centrumholi.pl

Wymiana energetyczna:
35 zł / spotkanie
Możesz wpłacić wcześniej na konto lub zapłacić na miejscu 🙂
57 1050 1445 1000 0092 5342 8867
Holi Life&Business Mindful Solutions
tytuł: krąg kobiet
Anulowanie rezerwacji możliwe jest do środy przed spotkaniem.

Raz w miesiącu, w piątkowe wieczory, będziemy spotykać się, by tworzyć i wzmacniać nasz kobiecy potencjał. Jeśli okaże się, że jest taka potrzeba i potencjał w naszej kobiecej grupie, dołożymy drugie spotkanie.

Co zabrać?

• kobiecy wygodny strój – najlepiej by była to sukienka, długa spódnica; nie jest to konieczne, ale chcemy inicjować kobiecość na różne sposoby; możesz też zabrać chustę, czy ubrać kolczyki na specjalne okazje 😉
• miło, jeśli każda z nas przyniesie jakąś przekąskę, jak owoce, orzechy, kawałek ciasta itp.
• jeśli masz możesz zabrać jakiś instrument
• jeśli masz możesz zabrać białą świecę 😉

 

Prowadzące:

Dwie kobiety, które połączyła niezwykła historia. I które pomiędzy sobą doświadczyły każdego aspektu kobiecej relacji,od wojny do pokoju, od nieufności po siostrzana miłość.

Sylwia Rogala-Marciniak
Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik, Jestem Członkiem Zarządu Fundacji Polski Instytut Mindfulness, odpowiadam za kształcenie przyszłych nauczycieli MBSR.
Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim. Jogę i medytację praktykuję od 19 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na kolejnych etapach swojego życia. W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.
Prowadzenie Kręgów marzyło mi się od zawsze. Jednak dopiero niedawno poznałam moją Siostrę Duchową, z którą dzielimy ten potencjał. Odnalazłam także swoje Plemię i poczułam moc płynącą z energii bycia blisko i prawdziwie wśród Kobiet. Teraz tymi zasobami pragnę dzielić się dalej.

Joanna Rati Sajko
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4 letnią szkołę terapii skoncentrowanej na ciele w nurcie Core Energetics. Swoją przygodę w tym zakresie zaczęłam ponad 10 lat temu od ustawień systemowych (certyfikat Taunus-Institut für Stilles Familienstellen) i technik pracy z ciałem TRE, uzyskując certyfikat T
RE Provider. Po drodze poznawałam coraz więcej metod pracy, taniec ekstatyczny i intuicyjny, różne formy medytacji w tym różnorodne medytacje Osho, masaż żywiołów i masaż tantryczny, techniki pracy z oddechem. Przez wiele lat specjalizowałam się w pracy nad relacjami męsko-damskimi jako psycholog i coach (Mars-Venus Coaching, US), a od kilku lat intensywnie zgłębiam tantryczne metody pracy z drugim człowiekiem a przede wszystkim w relacji ze sobą. Budzę moc poprzez ruch, taniec, ekspresję i siły przyrody z nurcie Żywiołów Serca (CorElements). Spotkanie mojej Duchowej Siostry pokazało mi nowy wymiar kobiecej relacji, którym teraz wraz z Nią chciałabym się dzielić.

Szczegóły

Data:
10 grudnia
Czas:
19:30 - 21:30
Koszt:
35zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

HOLI Body&Mind Center
Telefon:
881303121
Email:
klub@centrumholi.pl
Strona internetowa:
centrumholi.pl

Miejsce

HOLI Body&Mind Center
Siewna 30 B
Kraków, małopolskie 31-321 Polska
+ Google Map
Telefon:
881303121
Strona internetowa:
centrumholi.pl