fbpx

Ludzie

Nasz zespół składa się z wyjątkowych osób, zafascynowanych praktyką jogi, medytacji, pracą z ciałem i rozwijaniem psychiki.  Na zajęciach spotkasz:

Sylwia Rogala-Marciniak

Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness mindfulness MBSR/MBCL (certyfikat Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness; certyfikat Mindfulness-Based Compassionate Living wydany przez Polski Instytut Mindfulness), dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II. Poza matą, spotkasz się ze mną na treningach redukcji stresu, uważności.

Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik, opartego na NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Mam za sobą ponad parę tyś. godzin na sali szkoleniowej i 600 h sesji indywidualnych. Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim i w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuję w tamte kierunki świata. Jogę i medytację praktykuję od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na  kolejnych etapach swojego życia.

W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.

Monika Wypych

Trener personalny z akredytacją Reps, dietetyk i instruktor z 16- letnim doświadczeniem w branży fitness. Pasjonatka różnych form z nurtu body & mind: pilates, zdrowy kręgosłup, stretching, jogalates. Od 2008 roku instruktor bodyART, regularnie pogłębiający swoje doświadczenie. Instruktor joga vinyasa, a obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego metodą BKS Iyengar. Absolwentka Akademii Fotografii. Od 2013 roku prowadzi także działalność fotograficzną. Specjalizuje się w portrecie, fotografii sportowej i wizerunkowej. W swojej pracy fascynuje ją praca z człowiekiem i jego ciałem.​

Kasia Fortuna

Od czterech lat praktykuje jogę. Nie obce jest jej Tai-Chi oraz TriLo Chi, ćwiczenia których forma daje możliwość jednocześnie pełnego relaksu, medytacji jak i treningu ciała. Intensywność doznań i ciekawość „co jest po drugiej stronie ciała i duszy”, skłoniły ją do dalszego rozwoju. Pozostając w klimacie, ukończyła warsztaty Lomi Lomi Nui u Agnieszki Drążkiewicz, instruktorki Aloha International. „Poruszając się po ciele”, stymuluje przepływ sił witalnych usuwając blokady i wprowadzając ciało w relaks. Świadomość ciała wymieszana z sesją jogi daje właściwe podłoże do pracy w trakcie masażu.

Podążając tą drogą ukończyła warsztaty jogi Kundalini prowadzone przez Monikę Kwik w Krakowie, kurs jogi astangi w Akademii Jogi w Krakowie oraz kurs jogi dla dzieci w Warszawie. Rozpoczęła kurs instruktorski jogi wg podejścia vinyasa krama w Pracowni Macieja i Agnieszki Wielobobów w Krakowie.

Tym samym, właśnie spełniają się Jej marzenia…

Dorota Lipczyńska

Po raz pierwszy stanęłam na macie 8 lat temu w Pracowni Maćka Wieloboba szukając wyciszenia i równowagi. Znalazłam radość, harmonię i niezwykłe narzędzie transformacji fizycznej i psychicznej. Przez lata rozwijałam praktykę własną poznając różne metody i techniki i ucząc się u różnych nauczycieli. Ostatecznie jednak wybrałam ścieżkę, na której kluczowa jest integracja ruchu, oddechu i uważności. Do prowadzonej przeze mnie praktyki wprowadzam dźwięk, światło i zapach. Jestem w trakcie kursu nauczycielskiego i certyfikacji Ashtanga Vinyasa Yoga (RYT 200, Yoga Alliance) z Basią Lipską-Larsen oraz kursu nauczycielskiego u Agnieszki i Maćka Wielobobów w nurcie Vinyasa (Krama) Jogi.

Ania Jędruch

Z wykształcenia kulturoznawczyni i teatrolożka. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki , hatha joga a także instruktor sportu ze specjalnością pilates. Dyplom nauczycielski z hatha jogi zdobyła na studiach prowadzonych pod kierunkiem Janusza Szopy. Holistyczne podejście do kondycji fizycznej i psychicznej oraz zainteresowanie Medycyną Chińską, pokierowały ją w stronę Yin Yogi (Kurs nauczycielski Yin Yogi w Międzynarodowej szkole 5 Elements). Bliskie jej jest także funkcjonalne podejście do jogi. Przez ostatnie lata jako wszechstronna instruktorka żyła zdecydowanie za bardzo w dynamicznej jakości yang, dlatego coraz częściej docenia spokojną praktykę w duchu yin oraz praktykę medytacji. Autorka artykułów o jodze, duchowości. Aktualnie słuchaczka szkoły policealnej na kierunku masaż.