fbpx

Ludzie

Nasz zespół składa się z wyjątkowych osób, zafascynowanych praktyką jogi, medytacji, pracą z ciałem i rozwijaniem psychiki.  Na zajęciach spotkasz:

Sylwia Rogala-Marciniak

Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness (certyfikat nauczania MBSR Maindfulness Based Stress Reduction wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness), dyplomowanym nauczycielem jogi w systemie hatha-yogi metodą BKS Iyengara o stopniu Introductory II.Poza matą, spotkasz się ze mną na treningach redukcji stresu, uważności.

Posiadam także certyfikat Erickson International Coach oraz trenera biznesu Matrik, opartego na NVQ International Trainers Certification in Training, Learning and Development – MATRIK & Pearson Edexcel International. Mam za sobą ponad parę tyś. godzin na sali szkoleniowej i 600 h sesji indywidualnych. Prowadzę treningi dla firm, koordynuję kształcenie podyplomowe i wykładam na Uniwersytecie Łódzkim i w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Zafascynowana kulturą dalekiego wschodu, często podróżuję w tamte kierunki świata. Jogę i medytację praktykuję od 16 lat, odnajdując w niej wciąż coś nowego na  kolejnych etapach swojego życia.

W praktyce najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu.

Wiki Walenista

Jestem instruktorem fitness i pilates, medycznym trenerem personalnym. Przygodę ze sportem zaczęłam w szkole podstawowej. Zamieniłam lekką atletykę na fitness, najpierw jako klientka, potem jako instruktor. Początkowo prowadziłam jedynie szybkie zajęcia wzmacniające i cardio, ale od czasu, gdy zapisałam się na kurs instruktora pilates, zakochałam się w tej formie:) Ta metoda zmieniła moje nastawienie do fitnessu i pokierowała mnie na inne tory, niż bym się spodziewała na początku mojej drogi. Obecnie najistotniejsze jest dla mnie uczenie klientów świadomości ciała i przekonywanie, że ważne jest holistyczne podchodzenie do ruchu i zdrowego stylu życia. Uważam, że aktywność fizyczna to jedyny nałóg, który warto mieć, bo zawsze daje dużo uśmiechu i satysfakcji, a mało skutków ubocznych.

„Ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu.”

Kasia Fortuna

Od czterech lat praktykuje jogę. Nie obce jest jej Tai-Chi oraz TriLo Chi, ćwiczenia których forma daje możliwość jednocześnie pełnego relaksu, medytacji jak i treningu ciała. Intensywność doznań i ciekawość „co jest po drugiej stronie ciała i duszy”, skłoniły ją do dalszego rozwoju. Pozostając w klimacie, ukończyła warsztaty Lomi Lomi Nui u Agnieszki Drążkiewicz, instruktorki Aloha International. „Poruszając się po ciele”, stymuluje przepływ sił witalnych usuwając blokady i wprowadzając ciało w relaks. Świadomość ciała wymieszana z sesją jogi daje właściwe podłoże do pracy w trakcie masażu.

Podążając tą drogą ukończyła warsztaty jogi Kundalini prowadzone przez Monikę Kwik w Krakowie, kurs jogi astangi w Akademii Jogi w Krakowie oraz kurs jogi dla dzieci w Warszawie. Rozpoczęła kurs instruktorski jogi wg podejścia vinyasa krama w Pracowni Macieja i Agnieszki Wielobobów w Krakowie.

Tym samym, właśnie spełniają się Jej marzenia…

Agnieszka Drążkiewicz

Instruktor Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem, psychosomatyk i terapeuta ciała z wieloletnim
doświadczeniem w pracy indywidualnej i prowadzeniu grup. Z wykształcenia socjolog i coach,
instruktor Aloha International. Prowadzi Szkołę Lomi oraz warsztaty rozwijające świadomość i
odczuwanie ciała. Uczy jak budować kontakt i jak komunikować się z własnym ciałem, jak rozumieć
jego potrzeby i ja dobrze się nim zajmować.
Kocha taniec i wszelkie formy ruchu i aktywności. Od kilku lat mieszka w Krakowie.

Monika Wypych

Trener personalny z akredytacją Reps, dietetyk i instruktor z 16- letnim doświadczeniem w branży fitness. Pasjonatka różnych form z nurtu body & mind: pilates, zdrowy kręgosłup, stretching, jogalates. Od 2008 roku instruktor bodyART, regularnie pogłębiający swoje doświadczenie. Instruktor joga vinyasa, a obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego metodą BKS Iyengar. Absolwentka Akademii Fotografii. Od 2013 roku prowadzi także działalność fotograficzną. Specjalizuje się w portrecie, fotografii sportowej i wizerunkowej. W swojej pracy fascynuje ją praca z człowiekiem i jego ciałem.​