Zobacz Grafik zajęć
Zobacz Terminarz wydarzeń

ZESPÓŁ w HOLI

Nasz zespół składa się z wyjątkowych osób, zafascynowanych praktyką jogi, medytacji, pracą z ciałem i rozwijaniem psychiki.  Na zajęciach spotkasz:


Sylwia Rogala-Marciniakcielor_20150827180719_CLK_7741

Certyfikowany nauczyciel MBSR (Maindfulness Based Stress Reduction – certyfikat wydany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches/Polski Instytut Mindfulness), nauczyciel mindful yogi zgodnie z metodologią Center of Mindfulness oraz hatha-yogi. Obecnie rozwija się na Kursie Nauczycielskim metodą BKS Iyengara na stopień Introductory II organizowanego przez Konrada Kocota. Rozwija się i doskonali swoje kompetencje nauczcycielskie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez światowej sławy nauczycieli stopnia Senior, m.in. Konrada Kocota, Faeqa Birię, Oica Joe Pereire.

Jogę i medytację praktykuję do 15 lat, wciąż odnajdując w niej coś nowego na kolejnych etapach życia. W praktyce jogi najważniejsza jest dla mnie uważność i akceptacja siebie. W moim nauczaniu pragnę przekazać holistyczne rozumienie połączenia ciała, emocji, duszy i umysłu. Jak możemy przeczytać w sutrach: „Asana to doskonała stabilność ciała, zrównoważenie umysłu i życzliwość ducha” (Sthira sukham asanam). Dla mnie jest to definicją praktyki.

Zawodowo mam wiele ról: jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness, ericksonowskim coachem, dyrektorem Festiwalu PROGRESSteron w Łodzi, dyrektorem łódzkiego oddziału Izby Coachingu, trenerem. Ukończyłam również szkołę trenerów SKiTZ Matrik, akredytowany przy ICF program „Art and Science of Coaching” Erickson College International. Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jestem odpowiedzialna za zawartość merytoryczną, superwizję i coachingi mentorskie. Tworzę i rozwijam HOLI Centrum Uważności.


Krzysztof Konecki

Profesor socjologii, pracownik UŁ, nauczający medytacji dla menedżerów, zarządzania talentami, socjologii emocji, socjologii kontemplacyjnej i komunikacji międzykulturowej. Jest instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności hatha – joga. W pracy naukowej i w życiu inspiruje się dorobkiem filozofii buddyjskiej i hatha-jogi.

Jest autorem wielu publikacji, w tym również książki: Czy ciało jest świątynią duszy? Współczesna praktyka jogi jako fenomen psychospołeczny. (Warszawa: Difin, 2012).

Kierownik Katedry Socjologii Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, redaktor czasopism naukowych, członek Rady Programowej kwartalnika ‘Problemy Zarządzania’, członek Prezydium Komitetu Socjologii PAN, członek zarządu European Sociological Association RN Qualitative Methods oraz członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Prowadził badania w Japonii oraz USA (stypendium Fulbrighta), wykładał na kilku renomowanych uniwersytetach w Stanach Zjednoczonych. Jego zainteresowania w zakresie socjologii organizacji i zarządzania dotyczą m.in. problematyki zarządzania emocjami, radzenia sobie ze stresem i rozwojem fizyczno –duchowym menedżmentu we współczesnych organizacjach Realizował projekty szkoleniowe dla Mercedes-Benz, Chrysler – Daimler, Renault, PZU S.A. Wielokrotnie nagradzany i odznaczany za swój dorobek naukowy zarówno w kraju jak i za granicą, jest autorem kilkunastu książek i licznych artykułów.


Adam Derdzikowski

SONY DSCInstruktor fitness, Trener Personalny. W podstawówce był najbardziej otyłym dzieciakiem w klasie. Zaciągnięty siła na zajęcia judo, w okres licealny wchodził już jako szczupły chłopak lubiący sport. Kiedy pierwszy raz wyszedł pobiegać dla przyjemności w latach 90tych, mijane osoby wymownie pukały się w głowę – tak mało popularny w tamtych czasach był ruch dla przyjemności i zdrowia.

Przez wiele kolejnych lat ruch był nieodzowną częścią jego życia. Przygodę z ujętymi w plan i mającymi określony cel treningami rozpoczął ponad trzy lata temu. Od tamtego czasu zaraził wiele osób pasją do biegania, treningów interwałowych, treningów cardio i stretchingu.

Obecnie zawodowo zajmuje się prowadzeniem grup jako instruktor fitness i osób indywidualnych jako trener personalny.

Z wykształcenia socjolog. Poza fitnessem pracował wiele lat w agencjach marketingowych i w prasie. Od 2012 roku jest dyplomowanym trenerem zarządzania. „Pod krawatem” prowadzi szkolenia i doradztwo marketingowe, sprzedażowe i z zakresu zarządzania.

Resztę dnia nieprzerwanie wypełnia fitnessem. Prowadzi zajęcia kształtujące pośladku, uda, brzuch, zajęcia budujące siłę i wytrzymałość.