Zobacz Grafik zajęć
Zobacz Terminarz wydarzeń

COACHING ZWIĄZKÓW

„Dokładnie w tej chwili możesz poczuć w sercu najgłębszą miłość. Pomyśl o kimś kogo szczerze kochasz, albo po prostu wczuj się w głębię własnego serca, kierując uwagę na jego otwartość, współczucie i troskę. Rób tak często w ciągu dnia. Nawet, jeśli coś cię zmartwi, zawsze możesz wybrać przeniesienie uwagi do serca i wejście w przestrzeń miłości.
Właśnie teraz poczuj bicie serca. Odpręż się, miękko oddychaj, tak abyś poczuł jego głębokie uderzenia i pulsowanie w dłoniach, stopach i głowie. Wyobraź sobie, że otwierasz klatkę piersiową i ujawniasz światu swoje serce, bez żadnej ochrony – promienne, lśniące i czułe.
Otwierając serce poczuj jak to jest kiedy dzielisz się miłością, jak odczuwasz miłość? Jak ona wygląda? Kiedy konsekwentnie otwierasz się na miłość, zaczynasz wyglądać jak miłość. Masz promienną twarz. Błyszczące oczy. Twoje ciało porusza się z gracją, otwierając na falę miłości, wzbierającej z głębi serca dla ciebie i wszystkich wokół – w ciągu dnia, w pracy, w trakcie kochania się.”

D. Deida („Błękitna Prawda. Niezwykły przewodnik po Życiu i Śmierci, Miłości i Seksie”)

W dzisiejszym, szalonym świecie wszystko robimy szybko: szybko jemy, szybko chodzimy, szybko też wchodzimy w związki i równie szybko z nich wychodzimy. Tymczasem bycie w świadomej relacji to opieranie się na wartościach takich jak miłość, tolerancja i zrozumienie. To również dawanie sobie czasu, cierpliwości i przestrzeni. To nie znaczy, że mamy być idealni – każda kłótnia  może zasilać lub wypalać energię, wszystko zależy od tego, co wydarzy się dalej…

Jeśli więc:

zapraszam Was na wspólny dialog, pełen bezpiecznej przestrzeni i otwartej komunikacji.